Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü Tarifi ya da Aşk Büyülerinin tamamının tarifleri elbette bir çok yayın organında bulunuyor, ancak siz değerli ziyaretçilerimi tekrar bu konuda uyarmayı vazife biliyorum, eğer tutan aşk büyüsü ya da bağlama işlemleri olsaydı ve halka açık yerlerde bu tarifler bulunsaydı, herkes birbirine büyü yapardı değil mi? İşte bu nedenle aklı selim olmakta yarar olduğu bir gerçektir.

Aşk Büyüleri Nelerdir?

Kişinin elbisesinden yapılan aşk büyüleri vardır ve bu büyü kişinin elbisesinden bir parça alınarak yapılır. Kişinin elbisesi ile yapılan büyüler çok etkili aşk büyüleridir. Bunun nedeni ise, büyüler yapılırken kişinin dna ını taşıyan parçalar ile yapılan büyüler her zaman daha etkili olmuştur. Bir kişiyi aşık etmek ve aynı zamanda psikolojik baskı altına almak için birçok yol ve yöntemler vardır, büyüler de bu yollardan birisidir, bu büyüler ile aşık etmek istenen kişi o kişiyi birlikteliğe ikna etmek ve ilişkiye ikna etmek için bu yollar kullanılmaktadır. bu gibi şeyleri yapmak için bu çeşit büyü yolu kullanılır.

Bu Büyü İnsanda  Psikolojik ve Fiziksel Zararlara Neden Olur mu?

Kişinin elbisesi ile yapılan aşk büyüsünün etkisi çok yüksek olur. Aşık olması istenen kişi için bu büyüler yapılabilmektedir. Bu büyüleri yaparken çok dikkatli olmak gerek. kişinin elbisesinden yapılan aşk büyüleri de kendi içlerinde ayrılmışlardır, bunlardan biri tırnak yedirme büyüsüdür, tırnak yakma ve kül halinde kullanma gibi kendi içlerinde gruplara ayrılır. Bunlar bağlama ve aşk büyüsü olarak gruplandırılırlar. Bu bağlama aşk büyüleri yapılan kişiye doğrudan zarar vermese bile etkisi mutlaka olacaktır, bu psikolojik ve fiziksel zararlara neden olabilmektedir.

Kişinin elbisesinden yapılan aşk büyüsü duası olan bir büyü olarak çıkar karşımıza, büyü yaparken dua etmek ve aynı zamanda tılsım hazırlamak gerekir. Bu da havas ilmini bilen birinden yardım almak anlamına gelmekte. Havas ilmi dediğimiz ilim ise çok fazla bilgi gerektiren bir alandır her zaman. Her hoca ve medyum bu işi yapamaz elbette, özellikle tılsım hazırlamak gibi işlemlerde havas ilmini bilen birinin yapması elbette daha iyi olacaktır.

Tılsım hazırlanarak ve duası okunarak yapılan tırnak aşk büyüleri çok etkili bir büyü olacaktır. Büyü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alması gerek. Uzman birini buldukları zaman yapılacak bir bakımın ardından kişi ne amaç ile büyü yaptırmak istiyorsa, ona göre yollar bulunur. Ona göre işlemler ayarlanır. Bu yüzden uzman birinden yardım ve destek almak çok önemli. Doğru kişiye gidilmezse, etkili sonuçların yanı sıra durum daha kötüye gidebilir. Bu yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir