Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü ne kadar etkilidir?” gibi sorularla karşılaşıyoruz. Bir çok değişik şekilde ve türde yapılabilir. Neredeyse tüm kültürlerde aşk büyüsünün yapılış şekilleri farklılık gösterir. Çoğunluğu temiz olan niyetler ile yapılan bu uygulamalar her zaman başarıya ulaşmıştır. Tecrübeli ve bilgi sahibi kimselerin ilminden çıkan Aşk büyüsü son derece etkili olacaktır.

Doğru, dikkatli ve kurallarına uygun bir şekilde yapılan aşk büyüsü çoğunlukla gerçekleşmiş ve sonuna kadar devam etmiştir. Ancak burada dikkatli olunması gereken asıl nokta, uzman olmayan kimselerin şu kadar saatte etkili diyerek dolambaçlı yollardan kişilerin duyguları ile oynamasıdır. Yüzlerce mail ve telefon alıyoruz bu konuda. Özellikle bilgilerimizi okuyan ve danışan kişileri bu konuda bir kez daha uyarmak vazifemizdir.

Aşk Büyüsü Günah mı?

Aşk Büyüsü ne kadar etkilidir?” sonra ise merak edilen bir diğer soru ise; Aşk Büyüsü Günah mı? Sevgili ziyaretçilerim, size yazılan ve hak ettiğiniz sevgi nasıl günah olabilir, ya da insanların birbirini sevmesi, temiz duygular beslemesinin neresi günahtır? Dikkat edin, birilerini ayırmaktan ya da soğutmaktan bahsetmiyoruz; sevgiden, birleştirmekten, aile olmaya yardımcı olmaktan bahsediyoruz.

Sevginin olduğu kalpte temizdir, ruhta arınmıştır. Sevgi besler, büyütür, yedirir, içirir, doğurur; sevgi filizlendirir, taçlandırır… İnsanlığın temelinde olan sevgi paylaştıkça güzeldir.

Aşk Büyüsü hakkında merak ettiğiniz her şey için bize yazabilir, çekinmeden soru ya da sorunlarınızı, isteklerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 11 Ekim - 17 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.