Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Aşk Büyüsü genel anlamda yapılışları farklı ama amaçları aynı olan bir uygulama şeklidir. Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu en çok sorulan sorulardan biridir. Aslında aşk büyülerinin yapılışları bu büyü hazırlanırken kullanılan malzemelere göre farklılıklar gösterir. En çok kullanılan aşk büyüsü şekli canbar büyüsüdür.
Canbar büyüsü günümüzde birçok medyumun ilk tercih ettiği bir aşk büyüsü seçeneğini oluşturuyor. Aşk büyüsü tarifi yemek tarifi gibi buraya yazılacak kadar kolay değildir sevgili kardeşlerim.

Aşk büyülerini ben size buraya ne kadar yazarsam yazayım kendi başınıza uygulamanız olanaksızdır. Bu şekilde bazen insanlar bana yazıyorlar hocam aşk büyüsünün tarifini bana yazar mısın diye. Eğer her önüne gelen bu işi yapsaydı bugün medyumlara ve hocalara iş kalmazdı. Bu işler görüldüğü gibi kolay değildir. Siz siz olun internette oradan buradan okuduğunuz bir takım eksik bilgilerle aşk büyüsü falan yapmaya çalışmayın. Zaten yapsanız da sonuç alamazsınız.

Aşk büyüsü tarifi dedik ya, hepinizin bu tarifi okumak için sabırsızlıkla bu makalemi okuduğunuzu biliyorum. Ama ben sorumlu bir medyum olarak elbette buraya açık açık aşk büyüsü tarifi yazacak halim yok. En fazla size aktaracağım bu vakfelerin hazırlanırken hangi malzemelerden faydalanılarak hazırlandığı olur. Genelde aşk büyüleri havas ilmine göre yazılan yüksek tesirde etkisi olan yazılı vakfeler kullanılarak hazırlanır.

Örneğin burada aşk büyüsü tarifi adlı makalemi yazarken sizlere en çok kullanılan malzemeler hakkında bilgi vereceğim. Nohut büyüsünde kullanılan nohut  aşk büyüsü tarifi içine giren seçeneklerden sadece biridir.

Aşk büyüsü hazırlanırken kişilerin bilgileri, doğum yılları ve yıldız uyumlarına bakılarak kişiye özel hazırlanılması gerekir. Hazırlaması süresi genel olarak 1 haftayı bulmaktadır.

Hiç bir medyum size aşk büyüsü tarifi yazamaz bu doğru olmaz bu yüzden oradan buradan alıntı yaparak kendi başınıza bir aşk büyüsü tarifi oluşturmayın. İhtiyacınız varsa bana yazın ben size bu konuda yardımcı olurum ama yanlış kaynaklardan bu işi yapmaya çalışırsanız ” Dimyat ‘a pirince giderken evdeki bulgurdan da olmak ” var.

BİR KAÇ TANE AŞK BÜYÜSÜ TARİFİ


1) Sevdiği insanı hemen elde etmek için Arabi ayın 7’sinde 100 kere ” Ya Velud, ya Allah” okunup dua edilir.

2) 3 tane pamuk çekirdeği üzerine birer kere Yasin süresi okunup üflenir. Her üfleyişten sonra… Kızı/oğlu… nın ağzını, dilini bağladım denilir. Bu çekirdekler âşık edilmek istenilen kimsenin evinin eşiğine gömülür.

3) Mümkün olduğu kadar uzun bir mum alınır. Üzerine Tebbet süresi, okunur. Mum uygun bir yere dikilip dua edilir ve yakılır. Mum yanmaya başlayıp da eridikçe, sevmesi istenilen kimse de öyle yanar.

4) 1 tane kırmızıbiberin üzerine 7 kere aşağıdaki dua okunur. Ateşte yakılır
” Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün.”

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyünün Bozulması Ne Kadar Sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir