İnsanlar istediklerini elde edemedikleri zaman çaresizce büyülere başvurmak ilk ve tek şey olmuştur. Büyüler ile kişileri etki alarak etki ederler. Büyüler de kendi içlerinde temel olarak iki ye ayrılırlar. Kara büyü dediğimiz büyü sadece zarar vermek ve ya yok etmek amaçlı yapılan kötü büyülerdir. Kişiler bu büyüler ile istedikleri kişiyi etki altına alarak zarar verirler. Öyle büyüler var ki kişinin ölümü ile sonuçlanır. Bu tarz büyüler genelde pis yerlerde ve bedensiz varlıkların yardımı ile yapılırlar. Diğer büyüler ise kişiye zarar vermeyen büyülerdir. Bu büyüleri her hoca yapabilir fakat kara büyüleri her hoca yapmaz ve bunu yapanlar genelde papazlardır.

Canbar aşk büyüsü , karşılıksız seven sevgilerine karşılık bulamayanların en çok yaptırmak istediği büyülerin başında yer almaktadır. Bu büyü çeşidi en güçlü aşk büyüdür. Her insan aşkı mutlaka yaşar ve birini sever. Kimi insanlar sevgilerine karşılık bulamazlar ve aşk acısı çekerler ve acıları o kadar fazla olur ki bu büyüyü yaptırmak isterler. Bu büyü sadece karşılıksız sevenler için değil eşinden ayrılmış ve ya çekip giden bir sevgiliyi geri döndürmek için de yapılan bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıran kişilerin söylediği tek şey başka çarelerinin olmadığıdır. Canbar aşk büyüsünü yapacak kişi bu büyünün tutacağına yürekten inanması şarttır. Bu büyü yapılırken kişinin acaba ları var ise bu büyünün etkisini kesinlikle düşürecektir. Dediğimiz gibi canbar aşk büyüsü oldukça etkili bir büyü türüdür. Zarar verme amaçlı olmadığı için iyi niyetli büyüler arasında yerini almıştır. Bu büyüyü yaptıran kişi sevdiğiyle ömür boyu büyük bir aşk yaşayabilir. Bu büyü alanında uzman bir medyum ve ya bir hoca tarafından yapıldığında tutma olasılığı çok yüksektir. Bu büyü kağıt ve ya ceylan derisinden yapılan bir büyüdür. Bu büyü ceylan derisi ile yapılırsa tutma ihtimali oldukça fazladır. Ceylan derisi bulunamaz ise kağıt yardımıyla yapılabilir. Bunların üzerine kişilerin isimleri ve anne isimleri yazılarak gerçekleştirilir. Bu büyünün tutmasını isteyenler mutlaka bu alanda uzman bir medyum ve ya hocadan destek alması gerekir. her insanın yapabileceği bir büyü elbette değildir.

İlginizi Çeken Yazılar  Büyü Nasıl Yapılır?

2 Comments

  • beyhude

    13/08/2017 - 02:02

    benim çok fazla maddi problemlerim var acaba medyum zeynel hoca benimle gorusebilirmi bilen varmı acaba?

  • Sinan

    30/07/2017 - 19:45

    Sevgilimle 2 yıllık mutlu bir birlikteliğimiz vardı. Nişan planları yapmaya başlamıştık. Her ne olduysa aramız bozulmaya başladı. Sürekli kavga etmeye başladık. Araya ailesel problemler girdi. Her şey kısa sürede oldu. Oturup düşünüyordum kendi kendime bunlar nasıl olabilir diye. Çünkü hiçbir şey normal değildi. Biz böyle insanlar değildik. Arkadaşlarımda ya size büyü türü bir şey yapılmışsa dediler. Duyunca bende şüphelendim doğal olarak. Sonra arkadaşım bildiğim güvenilir bir hoca var gitmek istersen dedi. Bende tamam dedim. İyi ki o an tamam demişim. Zeynel hocayla tanıştık. Beni daha görür görmez durumu anlamış. Seni bu büyüden kurtaracam merak etme deyince çok şaşırdım. Ve kurtardı. Bize ayrılmamız için büyü yapılmış. Şimdi her şey yolunca yeniden birlikteyiz sevgilimle. Zeynel hoca gerçekten uzman. Allah razı olsun Zeynel hocadan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty − 7 =