Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Anne Adıyla Yapılan Büyü diye bir işlem yoktur. Anne Adıyla Yapılan bakım ve sonrasında yine anne adı ve diğer kişisel bilgiler kullanılarak hazırlanan işlemler vardır ve Evet, büyü gibi tüm işlemlerde anne adı çok önemli bir rol oynar; hatta anne adının bilinmemesi büyünün tutma ihtimalini bile azaltır.

Büyü adı verilen güç ve işlem basamakları çeşitli amaçlar için yapılabilen ve çeşitli işlemlerden geçirilen uygulamalardır. Oldukça fazla sayıda büyü çeşidi vardır ancak genel olarak büyüler iyilik için yapılan ak büyüler ve kötü amaçlar için yapılan kara büyüler olarak iki gruba ayrılmaktadır. Büyüler insanlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılır. Büyünün çok eski bir tarihi vardır ve günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Aşk büyüleri, bağlama büyüleri, kısmet büyüleri gibi daha birçok iyilik ve kötülük için yapılan büyü çeşidi vardır. İnsanlar genel olarak ilişkilerinde, iş hayatlarında ve ya aşk konularında çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Bu tip sorunlar yaşadıklarında büyülere başvurmayı düşünürler ve büyüler bu konuda uzman kişiler tarafında yapıldığında son derece etkili olabiliyor. Uzman olan kişilerde medyumlar ve hocalardır elbette hoca ve medyumların büyüler gerçekten tutan büyülerdir.

Anne Adıyla Yapılan Büyüler Etkilimidir?

Büyü yaptırmak isteyen kişiler için anne adı oldukça önemlidir, anne adı ile yapılan büyüler son derece etkili olurlar. Büyü yaptırmak istediğiniz kişinin anne adı elinizde olursa büyü çok daha etkili olacaktır. Anne adı ile yapılan büyüler her zaman daha çok etkilidir.Bu kişiler alanlarında son derece uzman, yeterince bilgi ve tecrübeye sahip, ilim sahibi kişiler olarak ün kazanmışlardır. Onlar tarafından yapılan büyüler oldukça etkili olabilir ve tutabilir. Büyüleri bozma işlemi de sadece uzman olan bu kişiler tarafından yapıldığında etkili sonuç elde edilebilmektedir. Hocalar ve medyumlar diğer insanlardan farklı olarak bazı özel yetenekleri olur. Bu kişiler ruhlar alemi ile bağlantı kurabilen ve ruhsal varlıklara iletişime geçebilen insanlardır. Hocaların ve medyumların özel yeteneklerini ne amaçlar kullanacakları tamamen onların ahlaklarına kalmış bir durumdur.

Büyüler genel olarak tılsım veya vefklerin hazırlanması sonucu ortaya çıkan bir olgudur. Her büyü için kullanılacak çeşitli malzemeler de vardır. Ancak tüm uzman kişiler kendilerine has özel yöntemleri kullanır. Uzman kişiler kendilerine has yöntemleriyle birçok büyüde olumlu sonuç elde eder. Yaptıkları bazı büyülerin bozulması da imkansızdır elbette. Büyü bozma işleminde ise genel olarak çeşitli sure ve ayetler kullanılır. İnsanların kendi başlarına sure ve dua okuyabilirler. Bu şekilde büyülerden korunmak onlar için daha kolaydır. Lakin bazı durumlarda dualar yetersiz kalabilir. Buna benzer durumlarda bu konuda uzman kişilerden yardım almaları gerekir. Onlar çeşitli yöntemler kullanarak sizi içinde bulunduğunuz durumdan kurtarmaya çalışırlar.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir