Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Anne Adı İle Yıldızname açılır mı, ya da Anne Adı İle Yıldızname bakılır mı, Anne adı olmasa olur mu, Anne adı neden önemli gibi bir çok soru almaktayız. Anne Adı olmazsa ya da bilinmiyorsa, Yıldızname bakılamaz sevgili dostlar… Yıldızname Bakımı havas ilminin çok önemli bir parçasıdır.

Ruhsal alemle bağlantı kurabildiğine inanılan ve ruhsal varlıklarla iletişime geçebildiğine inanılan kişiye medyum adı verilmektedir. Diğer insanlardan farklı olarak medyumların birçok özel yeteneği bulunmaktadır. İnsanların hissedemedikleri, duyamadıkları ve göremedikleri bazı şeyleri hissedebilirler, duyabilirler ve görebilir medyumlar. Medyumluk son derece önemli ve ciddi bir iş ve yetenektir.

Dünyanın her yerinde insanlar tarafından saygı duyulan bir meslek haline gelmiş durumdadır. İnsanlar öylece kolay bir şekilde medyum olamaz. Medyumluk uzun zaman ve çok önemli eğitimler gerektiren bir meslektir. Medyumlar ilim sahibi, bilgi ve tecrübeye sahip kişiler olarak tanınmaktadırlar. Ayrıca birçok konuya hakimdirler. Ancak sonradan tam olarak bir medyum olunması mümkün değildir. Alınan eğitimler sonucunda farklı birçok konuda uzman olmak mümkün olabilir ancak tam olarak gerçekten medyum olan kişilerin sahip oldukları özel yetenekler onlara ya ailelerinden miras kalmıştır ya da doğuştan gelen yeteneklerdir.

Nasıl Medyum Olunur?

Medyumlara çeşitli birçok konuda ihtiyaç duyulduğu bilinen bir durumdur. Özellikle özel hayatlarında ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan, kısmetlerinin kapalı olduğunu düşünen ve kendisine büyü yapılan kişiler bu sorunlarına çözüm bulmak için medyumları kullanmaktadırlar. Medyumlarda bu tür konularda insanlar için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ancak sadece gerçekten medyum olan kişiler çözüm bulabilirler. Özellikle günümüzde kendisini medyum ilan eden fakat medyumlukla ilgili hiçbir şey bilmeyen kişiler vardır. Bu kişiler kişisel çıkarları için bu çıkarlar genelde maddi oluyor yardıma ihtiyacı olan kişileri dolandırmayı ve onları yanlış yönlendirmeyi düşünen kişilerdir. Bu kişilerden uzak durabilmek için herkesin yardım alacağı medyumu iyi seçmesi gerektiğini bilmelidir. Bunun içinde iyi bir araştırmaya ihtiyaç vardır.

Elbette birazda şans gereklidir. Özellikle Ankara gibi büyük ve gelişmiş şehirlerde işinde uzman olan medyumlar bulmak daha kolay bir hal almıştır. İnternet ortamının da gelişmiş olması insanlara medyum bulma konusunda oldukça yardım etmektedir. İyi bir araştırma sonucunda uzman kişilere ulaşmak mümkündür. Medyumların daha önce almış oldukları başarılar oldukça önem arz etmektedir. Kişiler bunu medyum seçimi konusunda göz önünde bulundurmaya gayret etmelidirler. Bununla birlikte gerçek medyumların genel olarak almış oldukları diplomalar bulunmaktadır. Ayrıca vergi levhaları vardır. Elbette tüm bunlar o kişinin gerçek bir medyum olduğunu kanıtlamaz ama en azından daha güvenilir olduklarına inanmanıza yardımcı olabilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir