Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Adet kanıyla yapılan büyüler kara büyü olup, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale eder. Onları etkilemek amacıyla yapılan bir büyüdür. Peki, Adet Kanıyla Yapılan Büyü Nasıl Bozulur, bunun için büyünün ne olduğuna bakılır, DNA malzemeleri kullanılarak yapılan ve yedirme-içirme gibi eylemler ile gerçekleştirilen büyülerin maalesef bozulması çok kolay olmuyor değerli ziyaretçilerim.

Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size tamamen bağlanır ve onu tamamen elde etmiş olabilirsiniz. Bu büyü kadının adet kanı kullanılarak yapılmalıdır. Genel olarak kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediği için, ayrılmışlarsa yeniden birlikte olmak için, terk edilmişler ise erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını istemeleri sebebiyle adet kanı büyüsünü tercih etmektedirler. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf sürekli büyünün etkisiyle kişiyi aramaya, onun yanında olmaya gayret eder.

Kişi Kendisine Büyü Yapıldığının Farkına Varırmı?

Kendisine büyü yapılan kişi bu durumu son derece doğal karşılar ve hiçbir şeyin farkına bile varamaz.. Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüme kavuşturulabilir. Bu büyü, kadınların adet kanı kullanılarak yapılması gerekir. Adet kanı, büyü için gerekli işlemlerden geçer ve sonrasında büyü yapılacak kişiye içirilir ve yahut yedirilir. İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi negatif yönde etkilenecektir ve negatif yönlü enerjisel varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede fazlaca etkili olacaktır. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler görülecek ve istenilen amaca ulaşmaya çalışacaktır.

Adet kanı ile yapılan büyünün bozulması ise,Kendisine büyü yapılan kişiyi bu etkilerden kurtaracak olan kişilerin temiz ruhlu ve iyi niyetli kişiler olmaları gereken bir durumdur. Sihir ve büyülerden kurtulmak için okunabilecek çeşitli dualarda vardır. Okunması gereken ve doğru şekilde ve doğru sayıda okunacak dua ve surelerle sihir ve büyülerin etkisinden kurtulmak, kötü amaçlar için yapılmış olan sihir ve büyülerden korunmak mümkün olur tabi ancak bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılan ve son derece etkili olabilen büyü ve sihirler olduğu da bilinmektedir. Dualar ve sureler okuyarak bu büyülerin etkisini yok etmek bazen zor hatta mümkün olmayabilir. Hatta bazı büyüler o kadar etkilidir ki bu konuda uzman olan kişiler bile çözüm bulmakta güçlük çekebilir. Okunacak doğru dua ve surelerle korunmak mümkün olmuyorsa uzman birinden yardım almak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.