Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Adet kanıyla Büyü Nasıl Yapılır? üyü, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale ederek onları etkilemek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir.

Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır, Adet Kanıyla Büyü kadınların özel günlerinde vücutlarından çıkan ifrazat ile yapılır; aynı zamanda bazı tütsüler ve değişik bazı malzemeler kullanılır. Bu büyü, Kara – Kırmızı Büyü sınıfına girmekle beraber, Papaz Büyülerindendir.

Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size tamamen bağlanır ve onu tamamen elde etmiş olursunuz. Bu büyü adet kanı kullanılarak yapılmalıdır. Genel olarak kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediği için, ayrılmışlarsa yeniden birlikte olmak için, terk edilmişlerse erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını istemeleri nedeniyle adet kanı büyüsünü tercih etmektedirler. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf sürekli büyünün yönlendirdiği kişiyi aramaya, onun yanında olmaya gayret eder. Kendisine büyü yapılan kişi bu durumu son derece doğal karşılar ve hiçbir şeyin farkına varamaz.. Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüme kavuşturulabilir. Bu büyü, kadınların adet kanı kullanılarak yapılmaktadır.

Neden Adet Kanı Büyüsünü Tercih Ediyorlar?

Adet kanı, büyü için gerekli işlemlerden geçer ve sonrasında büyü yapılacak kişiye içirilir ya da yedirilir. İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi negatif yönde etkilenecektir ve negatif yönlü enerjisel varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede etkili olacaktır. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler görülecek ve istenilen amaca ulaşmaya çalışacaktır. Bu durum kişi için engellenemez bir baskı oluşturur. Büyü yapılan erkek evine, karısına, çocuklarına koşulsuz bir şekilde bağlanacaktır ve onlardan bir daha asla ayrılmayı bile düşünmeyecektir. Adet kanı büyüsü anlatıldığı gibi kişiye adet kanını yedirerek veya içirilerek yapılan bir büyü çeşididir. Ancak bu durum o kadar da basit değildir elbette. Büyü bu konuda uzman kişilerin yardımı alınarak yapılmalıdır ancak bu şekilde etkili bir sonuç alınabilir.

Güvenilirliği olmayan ve çeşitli kaynaklardan araştırılıp bulunan, doğru olduğu kesin olmayan bilgilerle hiçbir işlem denenmemelidir. Bu şekilde yapacağınız uygulamalar size sadece olumsuz etkiler sağlayacaktır. Adet kanı büyüsünün oldukça etkili bir büyü olduğu düşünülmektedir. Ancak bozulması da mümkün olan bir büyüdür. Zaten genel olarak bozulamayacak büyü bulunmamaktadır. Ancak bazı büyüler çok güçlü olduğundan bozulması için yeterli bilgi birikimi ve eğitim gerektirmektedir. Bu konuda uzman olan kişiler kendisine büyü yapılan kişilere yardım edebilirler. Ayrıca büyü yapılan kişinin büyünün etkisinden ne kadar sürede kurtulacağı o kişinin yapısal özelliklerine bağlı bir durumdur.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir