Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Adet Kanını İçirmek ile olan büyü, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale ederek büyü yapılan kişiyi etkilemek amacıyla yapılan bir büyü çeşididir. Adet Kanını İçirmek amacı ile oluşturulan bir büyü türüdür ancak dikkat edilmesi gereken nokta, burada sadece belirli bir malzeme değil, birden fazla farklı malzemeye ihtiyaç duyulacağıdır.

Büyü yapıldıktan sonra büyüyü yaptığınız kişi size bağlanır ve onu tamamen elde etmiş olursunuz. Bu büyü adet kanı kullanılarak yapılmalıdır. Genel olarak kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediğinde, ayrılmışlarsa yeniden birlikte olmak için, terk edilmişlerse erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını istemeleri için adet kanı büyüsünü tercih etmektedirler. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf sürekli büyünün yönlendirdiği kişiyi aramaya, onun yanında olmayı isterler. Kendisine büyü yapılan kişi bu durumu son derece doğal karşılar ve hiçbir şeyin farkına varmaz..

Adet Kanı Büyüsü Hangi Sorunları Çözer?

Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüm üretilir. Bu büyü, kadınların adet kanı kullanılarak yapılır. Adet kanı, büyü için gerekli işlemlerden geçer ve sonrasında büyü yapılacak kişiye içirilir. İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi etkilenecektir ve negatif yönlü enerjisel varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede oldukça etkili olacaktır. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler olacak ve istenilen amaca ulaşmaya çalışacaktır. Bu durum kişi için engellenemez bir baskı meydana getirir. Büyü yapılan erkek evine, karısına, çocuklarına koşulsuz bir şekilde bağlanacak ve onlardan bir daha asla ayrılmayı bile düşünmeyecektir.

Adet kanı büyüsü anlatıldığı gibi kişiye adet kanını içirilerek yapılan bir büyü çeşididir. Ancak bu durum o kadar da basit değildir. Büyü bu konuda uzman kişilerin yardımı alınarak yapılmalı ancak bu şekilde etkili bir sonuç alınabilir. Güvenilirliği olmayan ve çeşitli kaynaklardan araştırılıp, doğru olduğu kesin olmayan bilgilerle hiçbir işlem yapılmamalıdır. Bu şekilde yapacağınız uygulamalar size olumsuz etkiler sağlayacaktır. Adet kanı büyüsünün oldukça etkili bir büyü olduğu bilinmektedir. Ancak bozulması da mümkün olan bir büyüdür. Zaten genel olarak bozulamayacak büyü bulunmaz. Ancak bazı büyüler çok güçlü olduğundan bozulması için yeterli bilgi birikimi ve eğitim gerekir. Bu konuda uzman olan kişiler kendisine büyü yapılan kişilere yardım edebilir. Ayrıca büyü yapılan kişinin büyünün etkisinden ne kadar sürede kurtulacağı o kişinin yapısal özelliklerine bağlıdır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir