Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir?

Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir? Bu büyü Bozula Bilir Mi?

Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir, Adet Kanı Büyüsü, yani kadınların hayız kanı ile yapılan büyü, herkesin merak ettiği “Papaz Büyüsü”dür…

Papaz büyüsü hakkında şimdiye kadar çok fazla şey yazıldı çizildi. İnşaallah ilerleyen zamanlarda sitemizden bu konu ile ilgili daha detaylı olarak açıklamalara yer vereceğiz.

Hayız kanı (Aybaşı Kanı) ile yapılan bu büyü, pagan (putatapan) dönemlerden kalan en etkili büyü çeşitlerinden birisidir. Genellikle Süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını alır.

Kadının hayız günü başlangıcındaki ilk kan ile yapılır. Bu erkeği kendine bağlama maksatlı olur. Yine bu büyüyü bozmak için bir başka kişinin adet kanının son damlaları kullanılır.

Adet Kanı İle Yapılan Büyü Nedir? Adet Kanı Büyüsü Hakkında Gerçek Bilgiler.

Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir başka kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektirki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır.

Papaz Büyüsü ‘nün bir çok yapılış amacı vardır. Ancak halk arasında en çok bilineni Adet Kanı Büyüsü ‘dür. Bu ifrazata süryanice ve ibranice bir şeyler okunur ve biraz gül suyu ile karıştırılır. Sonrasında Papaz Büyüsü yapılacak olan erkeğe yedirilir yada içirilir. Böylece Papaz Büyüsü ilePapaz Büyüsü ‘nü yaptıran kadına kul köle olur.

Bu büyüde ağırlıklı olarak erkek için kadının âdet kanı (Aybaşı kanı, Hayız kanı), kadın için erkeğin menisi kullanılır ki son derece etkilidir.

İlginizi Çekebilecek Yazılar  Büyü Belirli Bir Takım Enerjiler Hadimler Ve Cinler Aracılığı İle mi Yapılır?

İlaveten; Papaz Büyüsü “ Kırmızı (Voodoo) Büyü” grubundan olduğu için, bu büyülerin yapılışında genellikle kişinin vücudundan bir parça (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, adet kanı, meni…) kullanılır ve bu parça etkilemek istenen kişinin vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır.

Ancak; bu konuda yapılacak özel çalışmalar (ritüeller) yapılmadan büyülenecek kişiye idrar, tükürük ya da adet kanı yedirmenin hiç bir etkisi olmayacaktır. Bundan şiddetle kaçınılmalıdır.

Örneğin erkeğe yapılmış Papaz Büyüsü etkisi altında kalan kişi, Papaz Büyüsü yaptıran kadının herhangi bir parçasını vücuduna aldığı için o kişiden ayrı kalamaz. Papaz Büyüleri sadece yedirme içirme şeklinde değil farklı usullerlede yapılabilir.

Yine bu adet kanı büyüsünün sıcak ve soğuk şekli vardır. En çok bağlama büyüsü şeklinde yapılır ancak başka bir çok amaç için de yapılması mümkündür. (bağlama, muhabbet, kısırlık, soğutma ve cinsel tercih değişikliği için.)

Yine belirtmeden geçemeyeceğim bazı sözüm ona falcı yada medyumlar için içinden çıkamadıklarında, sıkıntıyı gideremediklerinde yada bakımı iyi yapamadıklarında da bunun Papaz Büyüsü olduğunu ve çözülemeyeceğini söylerler.

Yani Papaz Büyüsünün kolay kolay çözülemeyeceği ve başkaları tarafından fark edilemeyecek bir Büyü olduğu söylenir. Kısmen doğrudur. Papaz Büyüsü bir çok bakımda çıkmamaktadır. Ve bozulmasıda kolay değildir.

Böyle bir sıkıntıdan şüphe ediyorsanız işini bilen uzman bir medyuma gitmeniz akıllıca olacaktır. Bu bakımlar ve dolayısı ile çaresi telefonda yapılan bakımlarla olmaz. Teşhis doğru olmazsa tedavide olmayacaktır. Adı ve adresi belli , kendisi meydan da ve halka açık olan bir medyuma gitmelisiniz.

Papaz Büyüsü hakkında daha detaylı bilgilere ihtiyaç duyuyorsanız, dahası kendinize yapıldığından şüpheleniyorsanız, bilgi almak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Çözülemeyecek hiçbir şey yoktur. Yeter ki, inancımız tam olsun…