Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Adet Kanı Büyüsü Hakkında bilinmeyen ve kulaktan dolma bilgilerle hareket etmenin zararlı olduğunun kanıtlarını maalesef çokça gördük. Adet Kanı Büyüsü Hakkında söyleyebileceğimiz ilk şey, bu tür bir büyünün tehlikeli olduğudur.

Büyü türlerinin çok fazla olduğunu daha önce söylemiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçirilerek yapılır. Büyünün ne olduğunu belirtmek gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri her şeyi doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır. Yine büyüler ilim sahibi kişiler tarafından yapılır. Bazı büyü türleri iyi niyetler ile yapılırken bazı büyüler de sadece zarar vermek kötülük için yapılır. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmaz, bu büyüler için çoğunlukla papazlardan yardım isterler, bunun sebebi ise, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollar ile yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Ne Zaman Sonuçlanır?

Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan bu büyü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyü türüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve yine çok kısa zamanda sonuç alınan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı ister ve gerçekten çok etkili bir büyü türüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılır. Kadınlar adet kanının üzerine belirli dualar okutarak, istedikleri erkeklere yedirerek ya da içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlü olup her kişide etki etme süresi farklıdır ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır.

Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmazlar o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü dikkate almazlar. O kadar bağlanırlar ki, devamlı o kadın ile vakit geçirmek ister ve yanından ayrılmak istemezler. Böyle bir büyüye maruz kaldığını fark eden erkekler ya da eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ya da medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar babasız kalmıştır.

Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyü türüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girerler ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve sadece o kadına odaklı yaşar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.