Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

 

9 Kasım – 15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

Her hafta olduğu gibi yine bu hafta da her burcun önem kazanacağı durumlar farklı. Haftalık burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, neler tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi gelişmeler var bilgi edinebilirsiniz.

Bakalım bu hafta burçları neler bekliyor.

 

9 Kasım -15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

9 Kasım -15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları
9 Kasım -15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

9 Kasım -15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Özel hayatınızla ilgili konulara zaman ayıracağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Sevdiğiniz insanla bu hafta anlaşmazlıklar yaşayabilir ve duygusal anlamda sıkılabilirsiniz. İş alanında bazı konularda derinliğe ineceksiniz. Parasal anlamda alacağınız kararları bu hafta içinde almalısınız zira yeni adımlar yeniay döneminde daha kalıcı hale gelecektir. Hafta yarısından sonra şanslı hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. İş hayatınızda maddi konularda güzel teklifler, çözüme yönelik adımlar öne çıkacak. Şansınız çok yüksek ve bu konuda istediklerinizi başaracaksınız. Aile içerisinde her zaman sıkıntılar olabilir. Bu nedenle acele kararlar vermekten ve aile fertlerinizi üzmekten kaçının.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Enerjinizin yüksek ve mutlu başlangıçlara adım atacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Yeni oluşumlarla özel hayatınız için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yeniay aşk hayatınızda size şansı ve mutluluğu getiriyor. İkili ilişkilerinizdeki yeni kararlarınızı ve uygulamalarınızı bu yeniayda gerçekleştirmeye çalışın. Ortak atılacak adımlarda da şans sizden yana. Hafta yarısından sonra iş hayatınız, günlük işleriniz ve sağlığınız önem kazanmaya başlıyor. Enerjinizi daha çok bu konularda harcamaya başlayacaksınız. Samimi olmadığınız insanlara dikkat edin. Çevrenizdeki herkese sırlarınızı vermeyin. Unutmayın sır sadece size aittir.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Kişisel gelişim çalışmalarına yöneleceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Bu hafta biraz hayatın sizin için anlamını sorgulayacaksınız. Bu hafta düşünce yapınız olumsuza yönelse de güzel şeyler sizi bekliyor olacak. Çevrenizden göreceğiniz destekle, iş hayatınızda düşüncelerinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki önemli başlangıçlarınız için birkaç gün daha bekleyebilirsiniz. Hafta yarısından sonra şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz. Aile hayatınızdaki güzel oluşumlar, hem iş, hem sağlık, hem de günlük hayat akışınızı keyiflendirebilir. Davranışlarınızla güzel bir iş teklifine açık olun.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Şansınızın ve enerjinizin yüksek olduğu bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Sürpriz gelişmeler yaşayacağınız bu hafta sizi psikolojik olarak da yukarıya taşıyacak. İş alanlarınıza dair önemli işleriniz konusunda aile büyüklerinizden destek veya tavsiyeler alabilirsiniz özel hayatınızda sevdiğiniz insanın güçlü etkileriyle, ilişkinizi gözden geçirecek konuşmalar içerisinde olabilirsiniz. Ortaklı işleriniz için şanslı etkiler altındasınız. Yakın çevrenizden bir insandan aşk teklifi alabilir, sanatsal işlerinizde güzel tekliflerin karşınıza gelmesiyle yakın çevrenizle güzel kutlamalar içine girebilirsiniz. Bir küçük tatil yapmanızın tam sırası kendinizi küçük bir kaçamak yaparak zaman açmanız sizin için çok mutlu edici olacak.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Moralinizin ve rahatınızın yerinde olduğu bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Bu hafta geleceğiniz için adımlar atmayı düşünebilirsiniz. Hatta bu düşüncelerle radikal kararlar da alabilirsiniz. İletişim gücünüz oldukça yüksek. mSevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Bir yandan da sıkılganlıklarınızla keyifli zamanlarınızı bozmamaya çalışın. Enerjinizi daha çok yakın çevrenizdeki insanlara veya konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Sevdiğiniz akraba veya kardeşlerinizle bir araya gelebilir ve onlar için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yine iletişim, satış, reklam, bilgisayar alanlarındaki işlerinize enerjinizi harcamak önem kazanabilir. Aile hayatınız için yapacağınız harcamalar sizi mutlu edebilir ya da aile hayatınızdaki insanlara güzel parasal teklifler yağabilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Umut ettikleriniz için harekete geçeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Bu hafta iyimser bir bakış açısında olup geriye değil ileriye doğru yöneleceksiniz. Kazançlarınıza ve sahip olduklarınıza dair düşündüğünüz planlarınız varsa onları hayata geçirmeye çalışın. Yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. İletişiminiz yüksek olacak ve siz olayların derinine inmek isteyeceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, teknoloji, bilişim sektörlerinde bir işiniz varsa bu yeniay sonrası iş planlarınızı ve kararlarınızı oluşturun ve uygulamaya geçin. Yazım işleriniz hızlanabilir. Yine yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizi de devreye sokabilirsiniz. Çok güzel şanslarınız ve teklifleriniz bu hafta karşınıza gelecek. Hafta yarısından sonra maddi konularda sağlam ve kalıcı ilişkiler kurmaya meyilli olacaksınız.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

İstek ve beklentilerinizin ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Dışarıya açık olmanız yakın çevrenizdeki insanları ihmal etmenize sebep olabilir. Yakınlarınıza biraz daha zaman ayırmanız gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanla birbirinize olan anlayışınız düşük olabilir. Bu yüzden ilişkinize gereken özeni göstermeye çalışın. Hafta yarısında sonra kişisel adımlarınız ve girişimleriniz adına harekete geçmek isteyebilirsiniz. Zaman zaman kararsızlıklar ve tembellikler ortaya çıksa bile daha istikrarlı ve kararlı olmaya çalışmalısınız. İletişim konularında verdiğiniz sözleri tutmasını bilecek ve kalıcı adımlarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Tüm bu hafta içinde sizin için bir diğer önemli konu ise finans. Ödemeleriniz veya kredileriniz ile ilgili durumlar gündeminizde olacak. Gelirinizden çok giderleriniz ile ilgi harekete geçebilirsiniz.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Özel hayatınızın odak noktası olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

İlişki konusunda iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir süreç içerisine giriyorsunuz. Bu süreçte duygusal yaşamınızın içerisinde karşınızdaki insanla diyalog kurarken biraz daha dikkatli olmalısınız. Tez canlı davranmak bu dönemde her ikiniz için de arzu etmediğiniz sonuçlar doğurarak, istenmeyen diyaloglar yaşanmasına yol açabilir ve bu durum sizin için kalp kırıcı olabilir. Hafta yarısından sonra burcunuzda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniay yeni dönemin çok şanslı olacağının altını çiziyor. Yeni işler, başlangıçlar önemli insanların size sunacağı fırsatlarla karşınıza gelecek ve siz bu işleri değerlendirmesini bileceksiniz. Sosyal çevrenizdeki insanlar konuşmalarınızı ve fikirlerinizi destekliyor olacaklar ve size yeni kapılar ve fırsatlar yaratabilirler. Sosyal ortamlarınızı etkili bir şekilde kullanmalısınız.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Sürpriz teklifler alabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Parasal olarak alacağınız haberlerle kendinizi güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Kafanızdaki fikirler için planlar yapabilirsiniz. Derinden ve geri plandan yürütülen her tür işinizde sahip olduklarınız size prestij kazandırabilir. Bu hafta arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak Enerjinizi sosyal ortamlarda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Grupsal işlerden fayda sağlayabilir, insanlara ve arkadaşlarınıza liderlik yapabilirsiniz. Zaman zaman kararsızlıklarınız ve tembelliğiniz harekete geçmeniz gereken konularda sizi zorlasa bile, dengeyi sağlayarak kendinizi gösterebilirsiniz. Düşünce ve fikirleriniz iş yaptığınız insanlar tarafından desteklenebilir. Önemli tekliflere açık olacaksınız.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Yeniayın etkisiyle şansınızın açık olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, kendinize ve özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda, biraz dinlenmeye çalışırsanız her şey daha güzel olabilir. Sosyal çevrenizde, organizasyonlarda ve grupsal işlerinizde güçlü yanlarınızı ortaya koyacaksınız. Çevrenizi düşüncelerinizle istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz ve onlardan aradığınız desteği bulabilirsiniz. Hafta yarısından sonra harika bir yeniay yaşayacaksınız. İşlerinizin karşılığını büyük mükafatlarla alabilir, yeni tanıştığınız insanlarla girişeceğiniz işlerden büyük başarılar elde edebilirsiniz. Enerjinizi ve mücadelenizi iş ve kariyer konularına kaydırmaya başlıyorsunuz. İşinizde kendinizi göstermek isteyecek, girişimlerinizi hızlandıracaksınız.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Sakin ve huzurlu bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

Bu hafta kendinizi yormayacak işlere vakit ayırabilirsiniz ve bu konuda önceliğiniz tabi ki huzurunuz olacak. İş ve kariyer alanlarınızda etkin düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. İş hayatınızda her işin derinine inmek isteyeceksiniz. Hafta yarısından sonra yeni ay kariyerinizdeki çok güzel bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde kariyerinizdeki her tür başlangıç ve kararlarınızı uygulamalısınız. Enerjinizi ve mücadelelerinizi medya, eğitim, yabancılarla yapılacak işler veya seyahat alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Bu alanlarda bir partnerle ilerlemek, başkalarından onay ve yardım almak önem kazanabilir. Parasal konularda istediğiniz şartlara kolaylıkla kavuşabilir, başkalarından destekler alabilirsiniz. Partnerinizin hayatında da güzel gelişmeler olacak ve buna mutlu olacaksınız.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

9 Kasım – 15 Kasım 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Sosyal kişiliğinizin ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Güçlü ve etkili arkadaşlarınızla olan iletişiminizde iyi etkiler altında olacaksınız. Grupsal işleriniz, geleceğe yönelik planlarınız için görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz. İş alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanmalısınız. Yeni adımlar ve kararlar, ortaklı işlerinizde sizi fazlasıyla destekleyecek. Sevdiğiniz insanla seyahat ve gelecek planlarınızın ön planda olabilir. Önemli teklifler karşınıza gelebilir. Uzak ortamlarda, bir tatil veya seyahatte sevdiğiniz insandan istediğiniz evlenme teklifini alabilir veya siz ona teklifte bulunabilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


9 Kasım -15 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.