Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı ( 24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.

7 Eylül – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

7 Eylül – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Eylül - 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları
7 Eylül – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Hafta boyunca iletişime önem vermelisiniz. Fikir alışverişleri yapmalı ve kendi fikirlerinize saplanıp kalmadan yenilikçi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Bunu yapmayı başardığınız anda içinizde biriken öfkeden uzaklaşacak yeni bir bakış açısı yakalayacaksınız.

Sağlık sorunları olan Koç’lar bu hafta boyunca enerjiniz yükselecek, olumsuz size zarar veren alışkanlık ve davranışlarınızdan uzaklaşarak yaşam şeklinizde belli ölçüde değişiklikler yapabileceksiniz. Özel yaşamınızda geçmişle ilgili konular gündeme gelebilir buna bağlı olarak eş ya da sevgilinizle sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü hafta boyunca olumlu enerjisi ile kuşatıyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda yorucu enerjilerin arkanızda kalması ile rahatlayarak, kendinize daha fazla güveneceksiniz. İnançlarınıza, yeteneklerinize güvenin ve ilerleyin.

Kendi kendinizi yenileyeceğiniz kaygılarınızı alt edip sevgiyle yüceleceğiniz güçlü bir haftadasınız. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizden gelecek güzel haberler ilişkinizi daha da heyecanlı ve keyifli bir hale getirebilir. Paylaşımların sevgiyle artacağı romantik bir süreç sizleri karşılamakta. Bekar Boğa’lar sizlerde beklemediğiniz aşk itirafları ile karşılaşabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü, iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve yatırımlar için önceden deneyimlemediğiniz bir konu hakkından girişimlerde bulunmadan önce ayrıntılara önem vermeniz gerektiğini söylüyor. 14 Eylül’de Mars, yay burcuna geçiş yaptı ve 26 Ekim’e kadar bu burçta kalıyor.

Size yansıması ise iş hayatınızda ki başarı çıtanızı yükseltmek için tüm enerjinizi ortaya koymalı bireysel düşünmenin yanında iş birlikçi davranışlar içinde de olmalısınız. Özel yaşamınızda ise son derece şanslı etkiler söz konusu. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli ikizler, sizlerde kendi arkadaşlarınız ve eşiniz arasında kalabilir geçmişle ilgili birtakım konuların gündeme gelmesi ile ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Başkaları ile değil kendinizle yarışmanız gereken bir haftadasınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız başkalarına kızmaktan vazgeçin, siz daha iyilerini yapmaya odaklanın ve kendinizi hiç kimseyle kıyaslamayın ve kıyaslatmayın! Siz özel ve değerlisiniz.

Ailevi konularda yaşanan sorunları aşabileceğiniz bir haftadasınız. Maddi manevi hassasiyetleriniz fazlası ile yüksek. Özel yaşamınızda eşinizin iş hayatında yaşanacak bir durum her ikinize de yeni fırsatları beraberinde getirebilir. Yaşama ve size sunduklarına olumlu bakarsanız, kaçırdığınız ayrıntıları yakalar ve fırsatları zamanında değerlendirirsiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü, iş hayatınızda yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli davranmanız fevri olmamanız için uyarıyor sizleri. Sakin olmalı ve başarı merdiveninde hızla ilerlemenin kolay olmadığını bilerek hareket etmelisiniz.

Sizlere tavsiyem kendinizle baş başa kalın, meditasyon yapın, dua edin, öfkenizi, hırsınızı kontrol altına alın ve rahatlayın böylelikle tepkilerinizi kontrol altına alır kendinizi her konuda haklı görmekten de uzaklaşarak sakinlikle kararlar alırsınız. Finansal konularda arkadaşlarınız aracılığı ile keyifli gelişmeler yaşayabilir, elinizde ki birikimi karlı bir yatırıma çevirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın gizemli tavırları sizi kuşkulu bir ruh haline sokabilir zihninizde farklı kurgular oluşturabilirsiniz. İletişime önem verin ve aşkın özgürlüğünü güzelliğini doyasıya yaşamaya bakın.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Duygusal konuların fazlası ile önem kazanacağı bir haftadasınız. Ne istediğinizin bilinci ile hareket etmeli başkalarının etkisi altında kalmadan kalbinizin sesini duyarak duygularınızı netleştirmelisiniz.

İş hayatınızda da önemli görüşmeler toplantılarla temponuz artabilir emin olun yorulduğunuza fazlası ile değecektir. Evli Başak’lar sizlerde hafta boyunca eş ve evliliğinizle ilgili kararlarınızı gözden geçirmeli ani kararlar verme eğiliminde olmadan yaşadığınızı ve yaşattıklarınızı sorgulamalı hatalarınızı kabullenerek, iyileştirme yönünde bir adım atacak cesareti göstermelisiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü, bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili konulara dikkat çekmekte. Arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri sonucunda maddi manevi zararlar görebilir, yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın sizi bir başınıza bırakmaları karşısında büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Dikkatli ve duyarlı olun! Özellikle iş hayatınızda olup biten her şeyi herkesle paylaşmamalı ve insanların sizin kadar dürüst olamayacağını aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda kıskançlığa bağlı sorunlar söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan Terazi’ler bu hafta hızla başlayan hızla biten ilişkilerde kırılan bir kalbin sahibi olmak istemiyorsanız, duygularınızdan çok aklınızla hareket edin.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sayesinde umutsuzluğu bir tarafa bırakıp yeni heyecanlarla karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerçek dostlardan gelecek destek ve öneriler iş ve eğitim hayatınızda yeni bir sayfayı aralayacak sizlere.

Özel yaşamınızda ise sorunlu bir ilişkinin içindeyseniz bilin ki bu hafta yaşananlara tahammül gücünüz son derece zayıf olacak. İstediğiniz tek şey huzur ve sevgiyken aynı sarmalda yaşanan kavgalara dayanacak gücünüz yok.

Sizlere tavsiyem ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve alacağınız kararı bu doğrultuda alarak hareket edin. Bekar Akrep’ler sizlerde yarım kalan bir aşk hikayesinin kahramanı ile tekrar karşılaşabilir ve ilk gün ki gibi aşkın gücüne kaldığınız yerden teslim olabilirsiniz.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü maddi manevi şansları üzerinize yağdırıyor bu hafta. Geçmişin tozlu raflarına kaldırdığınız acılara neden olan kişi ve olaylarla ilgili gelişmelere şahitlik edecek, adalet terazisinin bu dünyada da işlediğini kendi gözlerinizle görecek kulaklarınızla işiteceksiniz. 14 Eylül’de Marsın burcunuza geçiş yapıyor olması ve 26 Ekim’e kadar seyrine devam etmesi. Sizleri her zamankinden çok daha fazla enerjik, cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek.

Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir fazla kilolarınızdan kurtulabilir ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yaylar sizlerde ilişkinizde ki sorunları büyük bir cesaretle dile getirerek tek taraflı fedakarlıkların yorgunluğunu artık kaldıramayacağınızı belirten cümlelerinizle ilişkiyi sonlandırarak yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Bekar Yay’lar sizlerde bu hafta yeni insanlar tanıyabilir ruhunuzu saracak aşk heyecanına karşı koymakta zorlanabilirsiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü bu hafta sizlere sevgi bir duygu değildir diyor. Sevgi birisinin, bir şekilde seni tamamladığının derinden anlaşılmasıdır. Özellikle uzun zamandır mücadele edip başarılı olmakta zorlandığınız hemen her konuda zafer elde edebilirsiniz.

Kendilerini çok akıllı bulup sizinle oyun oynadığını zanneden kişilere iyi bir ders verecek ve hayatınızda yeni başlangıçlara yol alacaksınız. 14 Eylül’de Mars yay burcuna geçiş yaptı ve 26 Ekim’e kadar bu burçta kalıyor ve sizleri karşılaşabileceğiniz entrikalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücü ile alt etmelisiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü hafta boyunca ağzınızdan çıkan söylemlere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Aksi halde tavır ve davranışlarınız sonucu yaşadığınız zorlukları daha da zor bir hale getirebilirsiniz dikkatli davranın. Dost bildiğiniz güvendiğiniz insanların gerçek yüzleri ile karşılaşabilir, zor gününüzde sizin onlar için yaptığınız onca fedakarlığı yok sayarak hareket etmeleri karşısında duygusal olarak yaralanabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinizle finansal konular yüzünden tartışabilir sizden gizlediği birtakım işlerini öğrenebilirsiniz. Bekar Kova’lar sizler içinde oldukça hareketli bir hafta eski sevgiliniz sizden bir yardım talebinde bulunabilir ve size yakınlaşma isteği içinde olabilir.

Sakın duygularınıza kapılarak size yaklaşmasına izin vermeyin. 14 Eylül’de Mars yay burcuna geçiş yaptı ve 26 Ekime kadar bu burçta kalıyor yolculuklarda iptaller, hukuksal konularda aksamalar söz konusu olabilir. Aile hayatınızda büyüklerle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Gökyüzü hafta boyunca aile büyükleri ile yaşanacak gerginliklere karşı sağ duyulu davranmanız için uyarıyor sizleri. Kendi hayatınızla ilgili gerçeği yansıtmayan söylemleriniz ortaya çıkabilir ve aile büyüklerinin tepkisi ile karşılaşabilirsiniz. 14 Eylül’de Mars yay burcuna geçiş yaptı ve 26 Ekime kadar bu burçta kalıyor ve sizleri maddi manevi güçlü kılıyor.

Yapabileceklerinizin idrakine varmış olmanız iç dünyanıza yönelerek içinizde ki sizi en yalın halinizle ortaya koyarak başarılı olmanızı sağlayacak bir enerji ile karşı karşıyasınız. Eğitim hayatı devam eden Balık’lar ilk etapta adaptasyon zorluğu çekseniz de başaracağım ilkesi ile hareket ederseniz ilerleyen zaman içinde ne kadar doğru bir karar verdiğinizin farkına varacaksınız.

Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz pişmanlıkla özürler dileyerek sizden bir şans daha isteyebilir. Güven duygunuz zedelenmediyse bir kez daha düşünün. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar sizlerde çekiciliğinizle karşı cinsin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayacaksınız.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


7 Eylül – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 31 Ağustos - 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.