Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

                                  7 Aralık – 13 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Pandemi döneminin etkisiyle evde kalmamız gereken bir durum içerisindeyiz. Ancak burçlar bu konuda şanslı. Tüm burçları bu yeni haftada yeni etkiler, güzellikler, eğlenceler ve sosyal alanlarda oluşturacakları planlar, iş ve kariyerlerinde atacakları yeni adımlar bekliyor.

Hep birlikte burçları bu hafta neler bekliyor inceleyelim.

 

7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Aralık - 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

7 Aralık - 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Oldukça aktif ve eylemlerinizin bol olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Gündelik işlerinizi halletmeniz için bol koşuşturmalı bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta başı özel hayatınıza vaktinizin çoğunu ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde yapılacak keyifli organizasyonlar devrede olabilir. Hafta ortasında uzaklardan alacağınız sürpriz haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Bir seyahat, eğitim fırsatı ayağınıza gelebilir. Aile içerisinde önemli zamanlar sizi bekliyor. İçerisinden geçtiğiniz dönemin ne konuda önemli olduğunun ilk sinyalini bu hafta alacaksınız biraz dikkatli olun. Küçük ayrıntılar ortak hedeflerinize ulaşmanız konusunda yardımcı olacak. Anlık heyecanlara kapılıp hem aileniz hem de aileniz için hatalı kararlar verebilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken nokta ise; arkadaş çevrenizde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Soğukkanlı olup sorunlara sağ duyuyla yaklaşırsanız sorunu hemen çözebilirsiniz.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Yaratıcı kimliğinizi öne çıkaracağınız neşeli bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Hobi ve yeteneklerinizi hayata geçirmek için önünüze birçok fırsat çıkabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkaran online kurslara başvurma ihtimaliniz bu hafta yüksek. Ortaklaşa para konularında beklenmedik yerlerden sürprizler söz konusu olabilir. Yine bu yeniay zamanı, iş hayatınızda beraber çalışacağınız insanlara karşı hırslı, hareketli ve sabırsız etkiler altındasınız. Bu yüzden beklenmedik olaylarla karşılaştığınızda çekişmeleriniz ve sürtüşmeleriniz yüksek olacak. Elinizin dışarıya gereğinden fazla açık olması, sizleri maddi anlamda zor duruma sokabilir. Harcamalarınızı kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapın. Gelirinizin bir kısmını zor zamanlar için ayırmaya gayret edin. Aile büyüklerinizin söyledikleri size ilk başta anlamsız gelse de önemseyin. Çünkü aklınızda olan yeni bir fikri bile destekleyerek size hiç beklemediğiniz şekilde yardımcı olabilir.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Aşk hayatınız ile ilgili aktif olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Bu hafta birkaç gününüzü günlük işlerinize ayırabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sosyal ortamlarda değişik, farklı ve sürprizlerle dolu bir hafta geçirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarında yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Bu hafta özellikle aileniz, evden yönettiğiniz işleriniz, kurduğunuz düzen ya da alışkanlıklarınız alanında gözlem yapıp, sizi yavaşlatan şeylerden kurtulmalısınız. Gelecekle ilgili ve kariyerinizden elde edeceğiniz gelirler ile ilgili ikili ilişkiler ve ortaklıklardan çok fazla güç alıyor, bu alanda hedeflerinize ulaşacak gücü kendinizde buluyorsunuz. Hafta yarısından sonra evlilik, özel hayat, ikili ilişkiler ve ortaklı iş hayatınızda yeni karar ve başlangıçlarınızı verebilirsiniz. Bu tarihten sonra yeni ilişkilere girebilir, yeni işler alabilir, gönül rahatlığıyla anlaşmalara imza atabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Çevrenizdekilerle bol bol iletişim halinde olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Önümüzdeki günlerde iş yeriniz ve çalışma ortamınız ile ilgili önemli adımlar atacaksınız. Fakat öncesinde bir temizlik yapmak şart. Özellikle iletişim, yaşadığınız ortam, düzen ve sağlıkla ilgili stratejilerinizde bir değişiklik yapmalısınız. Hafta ortasında Yeni iş teklifleri, projeler, yapılacak işler devrede olabilir. Çalışma hayatınızdaki bu güzel gelişmeler, geleceğinizi daha da aydınlatacak. Hafta sonunda ise; sağlığınızı ilgilendiren alanlarda önemli kararlar alabilir, alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Yine bu yeniay zamanı, ev hayatınızda ve aile ortamlarınızda sabırsız, aceleci ve anlayışsız olmanız mümkün. Onlarla birtakım çekişmelere ve sürtüşmelere hazır olun. Bu nedenle hafta sonu yaşayacağınız bu duruma yoga veya meditasyon yaparak ruhunuzu sakinleştirebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Maddi konuların ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

İşleriniz ile ilgili finansal açıdan olumlu geri dönüşler yaşayabilirsiniz. Ailenizin sağlığı için hesapta olmayan masraflar oluşabilir. Hafta ortasında sevdiğiniz insanla yapacağınız sürpriz bir seyahat ilişkinizi heyecanlandırabilir. Bu tatil programı, sosyalliğinizi yeniden hatırlatacak ve ilişkinize katkı sağlayacak. Bunun dışında iş ve sağlık alanlarınızda konuşmalarınızı ve görüşmelerinizi arttırmaya başlayacaksınız. Kafanız hızlı, net, pratik ve gerçekçi çalışacak. Bir yandan da sağlık kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme giriyorsunuz. Hafta yarısından sonra iletişime dayalı konularda, dış ortamlardan veya uzaklardan alacağınız haberler sizi sinirli kılabilir. Yakınlarınıza karşı anlayışı elden bırakmayın.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Yakın çevrenizle güzel planlar oluşturacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Yakın çevrenize karşı derin ve tutkulu hareket edebilirsiniz. Aile hayatınızda parasal konularda sürpriz gelişmelere açık bir gün olacak. Para konularında her zamankinden daha esnek olacaksınız. Haftanın ortası itibarıyla aşkı daha fazla konuşabilir, sorgulayabilir veya varsa bu alanlarınızdaki sorunlara kesinlik ve netlik getirmek isteyebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle ilgili önemli konu ve kararları Cuma gününden sonra uygulayabilir, ailenizle ilgili istediğiniz başlangıçları yapabilirsiniz. Emlakçılıkla ilgili konularda harekete geçebileceğiniz gibi, ev alım, satım, kiralama gibi işlerinizde kolaylıkla imza atabilirsiniz. Hafta sonu oldukça sabırsız ve aceleci etkilerle hareket edebilirsiniz. Ödemeleriniz ve para dengeniz arasında dengeyi iyi sağlamalısınız. Fikir paylaşımlarınız gün içerisinde sizi rahatlatabilir.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Finansal konularda önemli konuşmalarınızın yaşanacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Bu hafta başında iş alanınızdan alacağınız güzel haberler para konusunda keyfinizi yerine getirecek. Ayrıca yakın çevrenizle ve sevdiğiniz insanla beraber farklı planlar yapabilirsiniz. Ortaklaşa işleriniz varsa sürprizlere açık olun. Haftanın ortası itibarıyla, ailevi meselelerin üzerine daha fazla düşecek ve onlarla olan iletişiminizi hızlandıracaksınız. Bu alanlarda yaşadığınız sorunlara kesin ve net çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Önemli satış, pazarlama, yayıncılık ve reklam işleriniz varsa hafta ortasından sonra devreye sokmaya çalışın. Tüm hafta boyunca parasal konularda konuşmalarınız hızlı olabilir. Bir yandan da kendi hayatınıza harcamak istediğiniz vakit sizi mutsuz ve sinirli kılacak, partnerinizle aranızdaki diyaloglara dikkat etmeli ve anlayışsızlıklardan kaçınmalısınız.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Geleceğe dair ümitlerinizi harekete geçireceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Bu hafta enerjiniz yerine gelmeye başlıyor. Güzel görünmek, dolaşmak, hava almak isteyeceksiniz. Maddi konularda bu hafta değişik işlerden güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Para kazancınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, buna hazırlıklı olun. Hafta yarısından itibaren yakın çevrenizle olan iletişiminiz artıyor. İfadenizde ve işlerinizde sorunlarınıza kesin ve net çözümler üretmek, kontrolcü davranmak önem kazanabilir. Oluşacak yeniay yenilikleri ve şansı ayağınıza getirecek. Parasal alanlarda, ticaretle ilgili oluşumlarda önemli anlaşmalarınızı bu tarihten sonra yapmanız yararınıza olabilir. Bir yandan da bu tarihte çevrenizdekilerle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Sizi kimsenin anlamadığını düşünüyorsunuz. Kendinizi çok zorlamayın, kavgadan tehlikeden uzak durun.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

İş hayatınızda aktif olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili sunumlara katılabilir ve yöneticileriniz ile yeni iş projeleri geliştirebilirsiniz. Her şeyi acele etmeden planlamalısınız. Bu hafta arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kafanızda bir sürü plan ve proje dolaşıyor, bunları uygulamak için doğru zamanı kollayacaksınız. Hafta ortasında, aşk hayatınızda beklenmedik gelişmelere ve sürprizlere açık olun. Siz kalbinizi yeniliklere açtığınızda kalbinizi sıkan ve daraltan konular geride kalacak. Hafta sonu itibariyle parasal konularda daha fazla düşünecek, konuşmalar içine gireceksiniz. Ticari hayatınız hareketlenebilir. Bu alandaki sorunlara disiplinli ve net tavırlarla yaklaşabilirsiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

İş ve kariyer hayatınıza odaklanacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda. Bu hafta sevdiğinizle sosyalleşin. Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize karşı yoğun isteklerle hareket edeceksiniz. Aile hayatınızda ne kadar esnek ve yenilikçi olursanız, özel hayatınız da o kadar rahat olacak. Perşembe günü merkürün sizin burcunuza geçmesiyle beraber artık ifade de rahatlıyorsunuz. Kendiniz ve hayatınızla ilgili konuşmalarınız artabilir. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar içine girebilirsiniz. Aile hayatınızdaki beklenmedik olaylar sizi iş alanlarınızda sinirli kılabilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

Gördüğünüz bu ilginin, iş ve özel hayatınıza pozitif etkileri var. Sürpriz eğlencelere ve olaylara bu hafta sosyal ortamlarda açık olun. Perşembe günü artık ifadenizde biraz zorlanacağınız, ruhsal konulara ve bilinçaltındaki düşüncelerinize odaklanacağınız bir döneme giriş yapacaksınız. Olayları gözden geçirebilir, planlarınızı bu süreçte oluşturabilirsiniz. Sırlarınızı kimseyle paylaşmayın. Sosyal ortamlarınızda bir yeniay oluşuyor. Bu yeniayla birlikte işten elde edilen gelirlerinizi arttırabilir, çevrenizden destek alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ön ayak olacağı yeni iş ve kararlarla karşılaşabilirsiniz. Yine bu tarihte bulunacağınız ortamlarda sinirli ve agresif tavırlarınız çevrenizi şaşırtabilir. Dengeyi iyi sağlamaya çalışın.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Aralık – 13 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Ailenize ve sevdiklerinize karşı yapacağınız harcamaların ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Bu hafta dış ortamlarda vaktinizi harcamak isteyebilirsiniz. Birkaç gün boyunca dış ortamlar, seyahatler önem kazanabilir. İş ve kariyer hayatınızda sürprizlere açık olun. Beklenmedik para bağlantıları devrede olabilir ve önemli kazanç kapıları sizin için açılabilir. Hafta ortası itibariyle arkadaşlarınızla yapacağınız planlı ve net organizasyonlarınız devreye girebilir. Onlarla paylaşımlarınızı ve iletişiminizi arttıracaksınız. Toplumsal ve sosyal konular öne çıkmaya başlayacak. Bu şanslı dönem biraz sizi zorlasa da iş hayatınızın bu kadar aktif olması, kafanızı meşgul edecek. Arkadaşlarınızdan alacağınız yardımlar sizi çok mutlu edebilir.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


7 Aralık – 13 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.