Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar, geçen hafta paylaştığımız, yoğun ilgiyle karşılanan Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerin de yer aldığı 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları yazımızı okumadıysanız mutlaka okumanızı öneririz.
6 Nisan-12 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya yüksek enerjilerin kendini belli etmesiyle ve bu belirginliğin ortaya çıkaracağı kargaşayla başlıyoruz. Haftanın ilk üç günü, ateş grubu burçları için önemli uyumların yakalanacağı günler olurken, son günleri ise su grubu burçlarına pozitif duygular aşılıyor. Aşı demişken; 8 Nisan’da Terazi burcunda oluşacak olan Dolunay ile birlikte, tüm dünyada hızla çalışması sürdürülen aşı ve ilaç ile ilgili yeni gelişmelerin olacağını da notlarımıza ekleyelim. Hafta başında kafa karışıklığı, duygusallık, ne yaptığını bilememe, ne istediğini tam olarak belirleyememe, hayalperest düşünceler içinde olacak tüm burçlar. Burada özellikle tüm burçlar için tavsiyemiz; nisan ayının sonlarına doğru bu duygu durumu devam edeceği için, özellikle dedikodulara, doğruluğu ispatlanmamış ve yetkili birimlerden onaylanmamış bilgilere, asparagas haber ve yalan iddialara inanmamaları olacaktır.

Dolunay Terazi Burcunda

8 Nisan günü Terazi burcunda oluşacak Dolunay ile ilgili ülkemizin haritasına baktığımızda; bu Dolunayın özellikle, geçtiğimiz Dolunaydan bu zaman kadar geçen süre içinde ülkemiz ve milletimiz adına alınamayan bazı kararların bir yansımasını ortaya koyacağını söylemek mümkün. Nedir bu yansımalar; örneğin sokağa çıkma kısıtlaması, bu kısıtlamanın toplumun hangi bölümüne yapılması gerektiği, belirli bir kitlenin ya da hedefin eve çekilmesi, maske takma ya da takmama sorumluluğu ya da zorunluluğu aynı zamanda Covid19 – Coronavirüs sonrasında tüm dünyada ilan edilen pandemi nedeniyle her geçen gün değişen vaka tablosunun son derece ağır bilançosu…

8 Nisana Dikkat!

Ve daha fazlası, 8 Nisanda gökyüzünde oluşacak olan Dolunay ile birlikte, dolunayın verdiği enerji ile, ortaya çıkacak, kendini ciddi anlamda belli edecek ve bazı kararların ivedilikle alınmasına ön ayak olacak. Burada ayrıca belirtmek isterim; bu dolunay yeryüzüne çok yakın bir konumda gerçekleşeceği için, arazi ve toprak olaylarının hareketlenmesini sağlayabilir ve deprem gibi bazı konuların tekrar gündemimize girmesine neden olabilir. Bunun yanında; su ve sel baskınları, bazı doğa olayları, kazalar, uçak kazaları, büyük boyutlu trafik kazaları, kolluk güçleri ile olan bazı durumlar ve askeri anlamda yaşanması muhtemel bazı gündem değiştirici olaylara sahne olabilir.

Değerli ziyaretçilerim; dolunay bazı enerjileri açığa çıkarır, bastırılmış duygular ve düşünceler dolunayın etkisi ile kendini daha rahat belirgin bir hale getirir. 8 Nisan’da oluşacak Dolunayın Terazi Burcunda gerçekleşecek olması bize; terazi burcunun simgesi olan adalet terazisinin bir getirisi olarak, devlet yöneticilerinin halkları ile olan etkileşimlerini verecek. Bu etkileşimler, daha ilerleyen dönemlerde, örneğin 10 Nisan ve 20 Nisan tarihleri arasında devletler arasında bazı anlaşmazlıklara sebebiyet verebilir. Son hafta yaşadığımız, bazı devletlerin başka devletlere ait sağlık malzemelerine el koyması olaylarını buna bir örnek verebiliriz. Hak, hukuk, adalet, politikacılar ve devlet yönetiminde söz sahibi olan kimselerin baş rolünü oynayacağı polemiklerle ilgili bir hafta bizi bekliyor.

Dünyamızın ve dolayısıyla ülkemizin içinde bulunduğu durum, son derece üzücü; ancak toplum olarak bize düşen görev, bencillik kavramından uzaklaşarak artık biz olmanın, toplum bilincine ulaşmanın, hepimizin ortak evi olan dünyanın korunmasının önemini anlayabilmek, kavrayabilmek ve anlamayanlara, anlamak istemeyenlere anlatabilmek. Bıçak sırtında günlerden geçiyoruz, zor günler, çetin günler… Ancak şunu bilmemiz ve öğrenmemiz gerek artık; biz bilincine ulaşırsak bu zorluğu yeneceğiz. Hala ben bilincinde olan ve bencillikte sınır tanımayan insanlar var, maalesef çok üzücü ancak hala içinde bulunduğumuz durumun ciddiyetini kavrayamamış insanlarımız var.

Satürn Bize Neyi Gösteriyor?

Dünya haritasına bakıyoruz, Türkiye haritasına bakıyoruz, maalesef çok iç açıcı değil; gezegenlerin birbirlerine olan açıları ve birbirlerine olan etkileşimleri bize bazı acı tecrübelerin zor yollardan verilen derslerle olacağını gösteriyor. Satürn’ün başrolde olmasının nedeni zaten bu. Satürn diyor ki, ben size kalıcı ve gerçekçi olanı nasıl olursa olsun öğretmeye geldim. Son bir yıldır zaten Satürn’ün ayak sesleri duyuluyordu; astroloji çevresindeki herkes bazı olayların olacağını seziyor, hatta anlatmaya çalışıyordu; bunlara tarihten bir çok örnekler vererek anlatmaya çalıştık. Bunların ortadan kaldırılmasında her zaman tek bir şey etkili olmuştur. Toplum bilinci… Toplum bilincine varabilirsek ve artık bencillik kavramından uzaklaşarak, bizsellik kavramına geçiş yapabilirsek, ancak o zaman içinde bulunduğumuz durumu aşabileceğiz.

Dünyanın neresinde olursak olalım, ne yaşarsak yaşayalım değişmez bir gerçek vardır; zaferin büyüklüğü, mücadelenin zorluğu ile ölçülür. Hangi zafere çiçekli yollardan gidildi, hangi ekmek emek verilmeden kazanıldı ya da hangi meyveye uzanmadan koparıldı?

Daima sevgi, saygı ve sağlıkla kalın…

Haftalık Burç Yorumları 6-12 Nisan 2020

6 nisan 12 nisan 2020 haftalık burç yorumları
6 Nisan-12 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları için bu hafta bir netlik söz konusu. Uzun zamandır sürüncemede kalan ve kafanızı meşgul eden; şöyle mi olsa, böyle mi olsa diye kararsız kaldığınız bir konunun netliğe kavuşmasını göreceksiniz. Bu konuda bazı büyüklerinizden destek alabilirsiniz. Bu durumun toparlanmasının ardından gelecekle alakalı bazı kararlar vermeniz olası. Ancak bu kararları özellikle hayatınızda olan kişiyle paylaşmadan almanız, ilişkinize zarar verebilir.

Maddi konularla ilgili bu zamana kadar olan planlarınızda bir takım değişiklikler yapabilir ve bu konunun üzerine gidebilirsiniz. Dolunayın enerjisinin size anlatmak istediği şey şeffaf olmanız sevgili Koçlar… Kendi başınıza kararlar alıp, bu kararları paylaşmadan ortaya koymak değil! Eğer bu şekilde devam ederseniz, beklenmedik bazı çatışmalar ve tartışmalar ile yüz yüze kalabilirsiniz. Hafta sonu özellikle ev ve aile ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz, bazı şans ve fırsatların ayağınıza geldiğini söylersek çokta abartmış olmayız.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Boğa Burçlarını bu hafta genel anlamda aile ve sağlık konuları çok fazla meşgul edecek. Çocuklar için yeni karar ve planlar, büyükler için yapılan bazı detaycı yaklaşımlar boğa burçlarının bu hafta gündemini oluşturuyor. Etrafınızda oluşan bazı duygusal patlamalara dikkat etmenizi tavsiye edebiliriz. Bu konuda özellikle hassas yapıda bir sevgiliniz varsa, ya da anne-babanız, çocuklarınız varsa, size bu hafta onlarla ilgilenmek ve bol bol nasihat vermek düşüyor.

Boğa Burçları bu hafta maddi anlamda bazı çözümlemelerin planlamalarını yapacak ve bu planlarının uygulamasına geçecek gibi görünüyor. Aile içinde özellikle müsrif olan birileri varsa ona dikkat etmesini tavsiye ediyoruz. Yoksa bütün planlarınız boşa gidebilir. Dolunay etkisi ile sinirlerinize hakim olmalı ve nerede ne konuşacağınızı bilmelisiniz. Özellikle aile büyüklerine karşı sabırlı olmalısınız. Sağlığınız ile ilgili endişe etmeniz gereken bir durum görünmüyor; ancak siz yine de biraz vitamin takviyesi yapsanız hiç fena olmaz


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

Sevgili ikizler, bu hafta bazı alışveriş alım-satım konuları ile ilgili bazı planlarınız gündeminizde olacak. Hafta içi iş hayatınız ile ilgili olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz, sakin olmanızı tavsiye ediyoruz. Hafta sonuna doğru yapacağınız bazı telefon görüşmeleri ile bu sorunun da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Dolunay sizin ikili ilişkilerinize bazı etkiler sağlayabilir ya da yalnızsanız bir şekilde biriyle tanışmanız olası, hatta belki geçmişten küllenen bir ateş tekrar alev alabilir. Ancak dolunayın size ve aşk hayatınıza tamamen pozitif bir etki sağlayacağının altını çizelim.

Çocuklar ve ebeveynler ile, dolayısı ile ailenizle olan etkileşimlerinizde biraz dinleyen taraf olmanızda fayda var; karşınızdakilerin de fikirleri olduğunu unutmamalısınız sevgili ikizler burçları… Arkadaş ve tanıdıklarınızla bazı planlar ve ortaklaşa alınan kararlarınız olabilir, nisan ayı sonunu beklemeniz sizin için daha hayırlı olacak gibi görünüyor. Yine de ortak karar almadan önce beklemeniz lehinize olacak.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Yengeçler için bu hafta iletişim haftası olacak. Sürekli birileriyle görüşmeler ve yazışmalar içinde olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Çarşamba günü gerçekleşecek olan dolunay sizin aile evinizde ve bu ailenizle, sevdiklerinizle, kardeşler, anne-baba, eş, çocuklar ile ilgileneceğiniz, onlar ile ilgili bazı kararlar alacağınız anlamına geliyor.

Özellikle son süreçte yaşanan salgın vakaları sizi son derece ürkek ve çekingen bir ruh haline soktu, kaçarak ya da uzaklaşarak bazı sorunların üstesinden gelemeyeceğinizi anlamanız gerekiyor. Maddi ve mali konularda çok dikkatli olmalısınız, özellikle hafta içi bu gibi kredi borçlar konusunda sizi tedirgin edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha özverili olmanız gereken bir dönemdesiniz. Hafta sonu sizin için oldukça güzel gelişmeler olabilir.


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Aslanlar, dolunay sizin için bazı netlikleri görebilmenize fırsatlar veriyor. Görmediğiniz ya da görmek istemediklerinizi önünüze serecek ve farkındalığını bir üst boyuta taşınabilir bu dolunayda. Yaşamınızda bazı değişiklikler istiyorsunuz, kariyer anlamında özellikle emeklerinizin tam karşılığını alacağınız dönemde oluşan koronavirüs salgını sizi biraz etkilemiş olabilir, ancak siz yine de planlarınıza sadık kalırsanız meyvelerini alacaksınız sevgili Aslanlar.

6 Nisan-12 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları aslan burçlarına bir şey hatırlatıyor unutmayın evrene ne verirseniz onu alırsınız. Etrafınıza karşı bazı kırıcı tavırlar içinde olmaktan kaçınmalısınız, özellikle dolunay enerjisi ile açığa çıkan ve görünmeyenleri gözler önüne seren bu süreçte, sizi seven ve size değer veren kimselere karşı ağzınızdan çıkan sözlere çok dikkat etmelisiniz diyor yıldızlar. Özel hayatınızda yaşadığınız bazı sorunları bu aralar görmezden gelmelisiniz, büyütmemelisiniz… En azından Nisan ayının sonuna kadar bu modda devam ederseniz, karşılığını alacaksınız.


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Başaklar, haftaya maddi ve mali anlamda bazı karışıklıklar ile başlıyorlar. İş yeri ile ilgili bazı sorunların gün yüzüne çıkması, bazı krizlerin kendini göstermesi söz konusu. Bu hafta sonuna kadar maddi anlamda bazı durumların sizin gündeminizi oluşturacağınız söylesek yerinde bir tespit olacak bu. Aynı zamanda kredi ve borçlar ile ilgili bazı ödemelerin geciktirilmesi neticesinde ortaya çıkan ya da çıkacak olan sorunlarda var; ciddi anlamda bunların üzerine gidilmesi gerekiyor sevgili Başak burçları…

Sağlık konularında da gergin ve ciddi anlamda düşünceli olduğunuz bazı günler olabilir, soğukkanlı ve sabırlı olmalısınız. Bu hafta özellikle bu hafta iş ile ilgili sıkıntılar yaşayabilir gibi bir durum var haritalarında. Başka sektörlere yönelebilir, farklı iş kolları deneyebilirsiniz; başak burçları bu hafta sürekli bir çözüm arayışları içinde olacaklar. Biraz nefes alın ve evinizle, sağlığınızla, sevdiklerinizle ilgilenin, hayatta hiçbir zaman sağlıktan daha değerli bir şey olmadığının bilincine varmalısınız.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Teraziler, Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşeceği için en çok sizin etkilenmeniz söz konusu. Özellikle ikili ilişkiler konusunda yeni kararlar almanız ya da uzun zamandır veremediğiniz kararları vermeniz gerektiği bilincine varıyorsunuz. Var olan bir ilişkiyi düzeltmeye çalışmaktan yana gibi görünüyorsunuz ancak bazı noktalarda yaşadığınız kararsızlıkları bu dolunay sonrasında geride bıraktığınız görünüyor.

Hafta sonuna doğru aile ve ebeveynler içinde özellikle bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunları gözünüzde büyütmeden üzerine gittiğiniz zaman, sabırla aşmayı başaracaksınız. Dolunay sizin ilişkiler evinizde gerçekleştiği için önümüzdeki on beş günlük süreçte genelde aile, arkadaş, eş ya da sevgili ile olan ilişkilerinizle ilgili sürekli sizi bir karar vermeye itecek. Sizin yapmanız gereken sevgili Teraziler, son derece sakin olmak. Hepsi bu. Siz sükunetinizle bazı kararları net bir şekilde alabileceksiniz.


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Haftaya dolunay etkileri ile başlıyorsunuz sevgili akrep burçları… Bu etkiler size, sevdiklerinize, yaşamınıza önemli getirileri olacak. Hayatınızı paylaştığınız insanlara karşı hoşgörülü olmalısınız. Dikkatli olmanız gereken polemikler içine girebilir ya da çekilebilirsiniz. Böyle bir duruma karşı hazırlıklı olmanız bizden size bir tavsiye…

Önünüzdeki on beş günlük süreç içinde bazı finansal problemler ile karşılaşabilirsiniz, bu konuda önlemlerinizi şimdiden almanız sizin, nisan ayında maddi bakımdan rahat etmenizi sağlayabilir. Aileniz ve sevdiklerinizin sağlığı için yapılan bazı masrafları görmezden gelmelisiniz, en büyük zenginliğin sağlık olduğunu unutmuyoruz değil mi sevgili Akrep burçları… Dolunay size bazı konularda ve bazı insanlar hakkında gerçekleri önünüze serecek gibi görünüyor. Siz her zaman olduğu gibi hislerinize güvenin yeter.


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay burçları için son derece aktif bir hafta olacak. Son derece enerjik bir şekilde haftaya başlayacaksınız ancak bazı konularda çok çabuk tepki vermekten ve ani öfke patlamalarından kaçınmanız gerekiyor. Dolunay ile sosyal çevrenizden bazı konularda duyumlar almanız ve şaşırmanız olası görünüyor. Dolunay ile etrafınızda gelişen olayları daha net görmeye başlayacaksınız. Aşk ve aile hayatınızda son derece güzel gelişmeler bekliyor, bebek sahibi olmak isteyenler için dolunay belki de müjde ile gelebilir.

Kendiniz için en son ne yaptığınızı hatırlıyorsanız bu şekilde devam edin, ancak hatırlamıyorsanız, artık kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanı gelmiş demektir değil mi sevgili Yay burçları… Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade etmeniz, tartışmalara yol açacağı gibi, etrafınızdaki insanların sizi yanlış anlamasına sebebiyet verebilir. Bu konuda dikkatli olmalısınız. Maddi anlamda, bu aralar ihtiyacınızın dışında harcama yapmamanız sizin lehinize olacak…


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Oğlaklar, bu hafta başında alacağınız bazı haberler üzerine harekete geçerek, ciddi anlamda temposu yüksek bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İsteğiniz her ne kadar bu yönde olmasa da, çalışmak zorunda olduğunuzu hissediyor ve bir türlü ara vermiyorsunuz. Dikkatli olun sevgili Oğlak burçları… Yaşam sadece iş, çalışmak ve maddiyat ekseninde dönmüyor.

Hayatınıza dahil ettiğiniz ve sizin sağlığınız için endişelenen insanların gönlünü almayı deneyebilirsiniz artık. Senenin başından beri karşı taraf bunu bekliyor olabilir. Parasal ve maddi anlamda ciddi adımlar atmak için yaz aylarını beklemelisiniz; en azından salgın endişesi geçene kadar beklemelisiniz. İletişim trafiğiniz son hızla devam ediyor. Dolunay ile birlikte sizin iş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler kendini gösterse de, dikkatli adımlar atmanız son derece önemli olacaktır. Aile büyükleri ile ilgili biraz özenli olmanız sizin lehinize olabilir.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Kovalar haftaya maddi ve mali konularla ilgili, ödemelerle ilgili aktif bir halde giriyorsunuz. Kovaların başarılı oldukları bilinen bir gerçek ancak; son derece yorgun olduğunuzun da farkına varmalısınız artık. Haksızlıklara karşı, kısıtlanmalara karşı son derece agresif olabilirsiniz ancak her doğrunun her yerde söylenmeyeceğini bilmelisiniz sevgili Kova burçları. Tartışma ve kavga gibi ortamlardan, ağız dalaşlarından kaçınmalı, sakin ve soğukkanlı olmanız sizin lehinize olacak. Kaza ve hastalıklar konusunda dikkatli olmalısınız.

Aile ve ebeveynlerinize karşı biraz anlayışlı olmalısınız. Uzun süredir görüşmediğiniz bazı yakınlarınız ya da arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Eğitim gibi bazı konularda adım atmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı olabilir. Hem kendinizi dinlendirip, hem bir şeyleri öğrenmek son derece keyifli olabilir. Şehir dışı seyahat gibi bir düşünceniz varsa, şimdi çok sırası gibi durmuyor.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Sevgili Balık burçlarının sekizinci evinde Dolunayın gerçekleşmesi yine maddi anlamda bazı riskler, alacak-verecek ve borçlar anlamına geliyor. Kredi ödemeleri konusunda zorlanan balıkların imdadına yine aile büyükleri ve ebeveynleri koşabilir. Dünya çapında yaşanan salgın konusunda son derece pimpirik bir tavır içine girdiğiniz bir dönemdesiniz; bu size ciddi anlamda stres veriyor, etrafınızda bulunan insanlara negatif etki verebilirsiniz, dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu aralar siz genelde gelir ve gider arasında hesaplamalar içine girebilirsiniz, ancak biraz nefes almaya ihtiyacınız var. Bağışıklığınıza dikkat etmeli, biraz kendinize zaman hediye etmelisiniz sevgili balıklar… İkili ilişkiler ile ilgili bazı konularda kararlar vermeniz olası görünüyor. Duygularınızın ve düşüncelerinizin en üst seviyede olduğu dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Meditasyon yapmalı, dua etmeli ve biraz kendinizi dinlenmeye bırakmalısınız…


6 Nisan-12 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de görüşlerinizi bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mart Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.