Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

4444 Salat-ı Tefriciye denilen dua, bir çok kez denenmiş ve etkisi görülmüş çok kutsal ve güçlü bir okumadır. 4444 Salat-ı Tefriciye, gerçekten 4444 defa okunma sayısına dikkat edildiği takdirde, istenen ve dilenen her ne ise niyet kapılarının açılacağı islam alimlerince haber verilmiştir.

Kendisine büyü yapılan kişiyi bu durumdan kurtaracak olan kişilerin temiz ruhlu ve iyi niyetli kişiler olmaları gerekir. Sihir ve büyülerden kurtulmak adına okunabilecek çeşitli büyü bozma duaları da bulunur . Okunması gereken ve doğru şekilde ve doğru sayıda okunacak büyü bozma duası ve surelerle sihir ve büyülerin etkisinden kurtulmak, kötü amaçlar için yapılmış olan sihir ve büyülerden korunmak mümkün tabi fakat bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılan ve son derece etkili olabilen büyü ve sihirler olduğu da bilinmekte. büyü bozma Duaları ve sureleri okuyarak bu büyülerin etkisini yok etmek bazen zor hatta mümkün olmayabilir.

Büyü Bozmada En Etkili Yöntem Nedir?

Hatta bazı büyüler o kadar etkili ki bu konuda uzman olan kişiler bile çözüm bulmakta büyük bir güçlük çekebilir. Okunacak doğru büyü bozma duası ve surelerle korunmak mümkün olmuyorsa iyi bir araştırma yaparak bu konuda uzman kişiler bulmak en doğru tercih olacak. Büyü bozma duaları büyü bozma da etkili yöntemler kabul edilir. Bu yüzden uzman kişi tarafından yapılacak olan büyü bozma duası büyü bozma da oldukça etkili olacaktır.

Okunacak dualar arasında büyük bir dua vardır ki bu dua çok etkili bir dua ve birden fazla neden ile okunabilirler. Bu dua salatı tefriciye duasıdır. Bu dua büyük bir dua olmasının yanı sıra birçok amaç ile okunabilir. Bazı insanlar dilek için bu duayı okurken, bazı insanlar da cin dediğimiz ruhani varlıklardan uzak durmak ve bununla birlikte bu varlıklardan korunmak için okunabilirler. Bir kişiye yapılan bir büyü olduğunda yine dua okunabilir. Her zaman dediğimiz üzere her duanın bir hadimi vardır ve okunan duanın sayısı oldukça önemlidir. Bu sayılar sayesinde duanın hadimleri harekete geçirilir ve dua aktif hale gelir. Her duanın okunuş şekli olduğu gibi salatı tefriciye duasının da bir okunuş şekli vardır. Bu duayı kişi abdest alıp temiz bir şekilde okuması gerek. Bu duayı okuyacak kişinin bu gibi şeylere çok dikkat ederek okumasında fayda vardır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.