Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

4444 Duası Nasıl Okunur, Salatı Tefriciye adıyla bilinen bu dua, çok güçlü olmasının yanı sıra, aynı zamanda bir dilek duasıdır. Bu dua çok bir dua olmasının yanı sıra birden fazla amaç ile okunur. Bazıları bir dilek için bu duayı okurken, bazıları da cin dediğimiz bedensiz varlıklardan uzak durmak ve bu varlıklardan korunmak adına okunabilir. Bir kişiye yapılan bir büyü olduğunda da yine dua okunabilir. Her zaman dediğimiz gibi her duanın bir hadimi vardır ve okunan duanın sayısı da elbette önemlidir. Bu sayılar ile duanın hadimleri harekete geçirilir ve dua etkili hale gelir. Her duanın okunur şekli olduğu gibi salatı tefriciye duasının da okunuş şekli vardır. Bu duayı kişi abdest alıp temiz bir şekilde okuması gerek. Duayı okuyan kişinin bu gibi şeylere dikkat ederek okumasında fayda vardır.

Bu Duayı Okuyan Kişide Olması Gerekenler Nedir?

4444 duası ise, dilek duasıdır ve okunan dua ise salatı tefriciye duasıdır. Bu dua dileklerin kabul olması için okunan bir duadır ve çok etkili olduğunu da söylersek yanılmış olmayız. bu duanın nasıl okunması gerektiği ve hangi günler kaç defa okunması oldukça önemlidir. 4444 duası yani salatı tefriciye duası için önce temiz duru bir kalp ile hayırlara vesile olacak olan dileğe niyet edilmesi gerekir. Bu temiz kalp ile edilen iyi dilek için bir abdest alınır ardından gusül abdesti alınır ve namaz abdesti alınır ve genellikle perşembeyi Cuma ya bağlayan gece yapılmalı ve okunması gerekir. 4444 duası perşembeyi Cuma ya bağlayan gece olmasının yanı sıra arabi ayında okunması gerek her zaman. Yani her hangi bir ayın ilk Perşembe gecesi olmalıdır.

Bu işlemlerden sonra misk ve ya gül tütsüsü yakmakta fayda var ve kişinin üstünün temiz olması da önemli elbette. Kişi üstüne beyaz bir elbise giymesi ve misvak kullanarak azının temiz olması da önemlidir. 4444 duası yani salatı tefriciye duasını kıbleye karşı oturarak ve teşbih kullanarak yapılması tavsiye edilir her zaman. 4444 duası her oturuşta en az 400 defa okunması gerek. gücü yeten kişi bir gecede 1000 defa okuyarak ta yapabilir ve bittikten sonra dilek 3 defa tekrar edilerek ALLAH tan dilenir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Malzemeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.