Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı ( 24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.

31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları
31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya kişisel isteklerinizi ön planda tutarak başlayacaksınız. Ev ve aile hayatınızda, özel ilişkilerinizde bu hafta başı bir takım iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. İç dengelerinizi sağlam tutmalı, işle kendi isteklerinizi ayırmalısınız. Bu hafta iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar veya aldanmalar ortaya çıkabilir. Beklenmedik olaylar karşısında daha net durmaya çalışın.

Önemli işlerinizi hafta sonuna doğru halletmeye özen gösterin. Bu hafta aşk hayatınız biraz gergin, ilişkilerinizde konuşmak paylaşmak önem kazanabilir. Sorunlarınızdan kaçmak yerine duygularınızı paylaşmalısınız. Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber hayattan, aşktan alacağınız keyif artmaya başlıyor. İlişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak ve rahatlayacaksınız.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya geçmiş konu ve olaylarınızı ön planda tutarak başlayacaksınız. Konuştuklarınızla yaptıklarınızın örtüşmesine özen gösterin. Sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda ya da yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarının söylediklerine fazla kulak asmayın, dikkatli olun, önemli görüşmelerden kaçının.

Yine bu Eylül başı aile hayatınızda eski sorunlarınızı sevdiğiniz insanla halletmek için uygun bir zamanda bulunuyor olacaksınız. İkili ilişkilerinizde paylaşımlarınızı arttırmaktan korkmayın ve agresiflikten kaçının. Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber aile hayatınızda yaşadığınız bazı sorunların geride kaldığını görmeye başlayacaksınız.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya arkadaş çevrenizle ilgili konuları ön planda tutarak başlayacaksınız. Sosyal ortamlarda gözler sizin üzerinizde olacak. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı fikirleri paylaşmayabilirsiniz ama çok büyük bir sorun haline getirmemeye çalışın.

Eylül ayının ilk gününde iş ve kariyer hayatınızdaki karmaşanın veya belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.
Yakın çevrenizdeki insanlarla ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlıyor. Bazı anlaşmazlıklar olsa bile paylaşımlarınızı karşı tarafla ve yakın çevrenizle arttırmalısınız. İlişkileriniz konusunda karar vermeniz gereken bir noktada Venüs’ün düzelmesini beklemelisiniz. Hafta sonu Venüs’ün düzelmesiyle beraber sıkıntı yaşadığınız ilişkilerinizde rahat bir nefes almaya başlayacaksınız.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya iş hayatınızdaki koşturma ve mücadelenize yoğun olarak başlayabilirsiniz. Kendi hayatınıza dair aldığınız kararlarda, ailenizle veya sevdiklerinizle düşünceleriniz bir olmayabilir. Bunu çok önemsememelisiniz.

Bu eylül başı fikirlerinizde kafanız karışık olacak. Önemli kararlar almayın. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira kolay etkilenmelere ve kandırılmalara açık olacaksınız. Yine parasal konularda tutkularınızı ortaya koymaktan çekinmeyecek, eski parasal ilişkilerinizde mücadelenizi ortaya koyacaksınız. Fazla sinirli ve kibirli tepkiler vermedikçe olumlu adımlar atılabilir. Yine Venüs’ün cumartesi günü düzelmesiyle beraber maddi konularda, aile ve sosyal ortamlarınızda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayabilir.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya sizden uzak yaşayan, sevdiğiniz kişi, akraba ya da arkadaşlıklara olan sevgi dolu başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konuşmalarda ya da görüşmelerde kendi fikirlerinizi ortaya koymak kolay olmayacak. Maddi yükümlülükleriniz içsel streslere sebep olabilir.

Özellikle Eylül’ün ilk günlerinde parasal konulara çok dikkat edin. Yeni bir banka işiniz, ödemeniz varsa, borç alacaksınız, şartların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin.
Bu hafta ilişkilerinizde agresif, biraz sabırsız olabilirsiniz. Eskiden tanıdığınız bir insanla aranızda çekim oluşabilir. Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesiyle beraber yaşadığınız ilişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya para konularınızı ön planda tutacak şekilde başlayacaksınız. Banka işleriniz, ortak harcamalarınız veya parasal konuşmalar sizi meşgul edebilir. Kişisel isteklerinizi bugünlerde dengelemeye çalışmalısınız.

Bu hafta özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, dikkatli olun. Sevdiğiniz insanla birbirinize daima dürüst olun, zira bazı sorunlar ve hayal kırıklıkları ile karşılaşabilirsiniz. Bu cumartesi Venüs’ün düzelmesiyle beraber yaşadığınız ilişki sorunlarınız geride kalmaya başlayacak.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya özel ilişkilerinizde ortak yapacağınız işler devrede olarak giriş yapacaksınız. Bu hafta başı bazı fikirleriniz, ortak payda da sevdiğiniz insan tarafından kabul görmeyebilir. Enerjinizi yüksek tutmaya özen göstermelisiniz.

Eylül ayının ilk günlerinde enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda sorunlara veya bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Bugünlerde iş arkadaşlarınızın veya birlikte çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Önemli iş görüşmelerinizi hafta sonuna doğru yapmaya çalışın. Hafta sonu Venüs’ün düzelmesiyle birlikte sosyal ortamlarınızda ve arkadaş ilişkilerinizde yaşadığınız bazı sorunların geride kaldığını göreceksiniz.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya iş, hizmet ve sağlık alanlarınız aktif olarak başlayacaksınız. Kafanızdaki bazı fikirleri özellikle bu hafta başı iş alanlarınızda uygulamaya kalkmayın, istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz.

Eylül ayının ilk gününde arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın. Önemli sosyal aktivitelerde, grup organizasyonlarında yanılgılara açık olacaksınız. Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesiyle birlikte kariyer ve iş alanlarınızda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya aşk hayatınız mutlu, yaratıcılığa dayalı işleriniz aktif olarak giriş yapacaksınız. İçinizdeki rekabet ve mücadele duygusu sosyal ortamlarda biraz zorlanmanıza neden olabilir. Fikirlerinizi sevdiklerinize kabul ettirmeye çalışmayın.

Bu hafta tatilde, seyahatte veya eğitimde daha önceden tanıdığınız bir insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Kadın, erkek ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşsa bile orta yolu bulmayı başarabilirsiniz. Bu cumartesi Venüs’ün düzelmesiyle birlikte ilişkilerinizde sıkıntı yaşadığınız sorunlar geride kalmaya başlayacak, rahatlayacaksınız.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya evinizle ilgili veya ailevi konularınızla ilgili sorunları ön planda tutarak başlayacaksınız. Aile hayatınızın detayları, bugünlerde vaktinizi ve enerjinizi onlara harcamanıza neden olabilir.
Bu hafta fazla hayalperest davranmak sizi yanıltabilir. Önemli iş görüşmelerinizi ve anlaşmalarınızı cuma günü ve sonrasında yapmaya çalışmalısınız.

Yine bu eylül başında ortaklaşa para alanlarınızda agresif ve sert etkilerden kaçınmalı, var olan ilişkilerinize daha bir anlayışla yaklaşmalısınız. Cumartesi günü Venüs’ün düzelmesiyle birlikte ortaklaşa parasal alanda yaşadığınız sıkıntılar ve sorunlar geride kalmaya başlayacak, artık rahatlayacaksınız.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya yakın çevre ilişkileriniz ve iletişim alanlarınız devrede olarak giriş yapacaksınız. Bu pazartesi bazı planlarınızı ve fikirlerinizi istediğiniz gibi uygulamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızda bir sürü değişimler içinde olduğunuz bir dönemdesiniz.

Eylül ayının ilk gününde maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortaklaşa para işleriniz veya banka işleminiz varsa hafta sonuna doğru yapmaya özen gösterin.

Yine bu hafta özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızda bir çekim oluşabilir. Daha önceden tanıdığınız ve bağlantınızın olduğu bir insanla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Sinirli ve kibirli tepkilerden uzak durarak ilişkinize gereken özeni gösterebilirsiniz. Bu alandaki önemli kararlarınızı cumartesi günü Venüs düzeldikten sonra vermeniz faydanıza olabilir.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

31 Ağustos - 6 Eylül 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya parasal konuları ön planda tutarak giriş yapacaksınız. Maddi konularda bugünlerde ortağınız veya partnerinizle aynı fikirler içinde olmanız zor gibi ama aşılamayacak bir durum değil. Özel hayatınızdaki oluşumları geri plana çekmemelisiniz.

Bu hafta hayatınızdaki kararsızlıklar ve karmaşalar, özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz

Kavga ve sorunlardan uzak durduğunuz müddetçe hayat size daha fazla keyif verecek.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.