Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Merhabalar, geçtiğimiz hafta paylaştığımız uzman Medyum Zeynel Eroğlu‘nun astrolojik analizlerinin de yer aldığı haftalık burç yorumlarının yankıları sürerken beğeni ve paylaşım rekoru kıran Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020 yazımızı okumanızı öneriyoruz.
30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları sizlerle…

Çok kritik bir haftaya giriş yapıyoruz. 31 Mart’ta Mars ve Satürn Kavuşumu var. Bu da şu demek en yalın tarifiyle; özellikle Kovid19 – koronavirüs göz önüne alındığında bir takım korkuların ve endişelerin kendini belirli bir şekilde göstermesi ve ekonomik açıdan ciddi tedbirlerin alınması anlamına geliyor ülkemiz ve dünya açısından bakıldığında.

Türkiye’nin Ankara merkezli haritasını yıllık bazda göz önüne aldığımızda, bu durumun yıl sonuna kadar devam edebileceği öngörüsünde bulunabiliriz. Önümüzdeki bir aylık dönemde hastane ve sağlık konuları çok fazla konuşulacak, ölüm-kalım, stres yaratan temalar yine karşımıza çıkacak.

Nisan ayının ilk 10 günü çok dikkat çekiyor; özellikle oluşacak olan dolunay bu durumları tetikleyecek gibi görünüyor; işte o dakikadan sonra yeni bir döngü başlayacak. Aslında burada güzel bir haber verebiliriz, çünkü nisan sonuna doğru bir iyiye gidiş görünüyor; ancak harita bize yine rehavete kapılmamamız gerektiğini söylüyor.

Özellikle bayramı fırsat gibi görüp, bayramı kalabalık olarak geçirmek isteyenler, şimdiden bayram planları içinde olanlar bu konuda dikkatli olmak zorunda. İpleri elden bırakmamak gerekli, dikkatli ve sabırlı olmak çok önemli. Özellikle Mayıs ayında koronavirüs bitti sanıp, erken davranmayalım. Tam bitti derken yeniden kendini gösterebilir, çok daha vahim bir tablo ile karşılaşmamak için, en doğrusu net bir bakış açısı ile hareket etmek olacaktır. Net haberler, doğruluğu ve kesinliği, kabul edilmiş haberler üzerine hareket etmeliyiz.

Bu konunun önemini bir kez daha belirtmek istiyorum değerli ziyaretçilerim; önümüzde daha nice nice güzel bayramlar olacak, bir iki bayramı izole olarak geçirmemiz hiç birimize bir şey kaybettirmez; aksine çok şey kazandırır.

Geçici İzole Yaşamda Neler Yapılabilir?

Herkesin ve hepimizin bir şekilde sorguladığı, haber almak istediği, yenilik arayışında olduğu bir dönemdeyiz. İnsanlar kendilerinin kısıtlandığını, haksızlığa uğradığını, özgürlüklerinin engellendiğini düşünüyor olabilir; bu bağlamda bazı aykırı hareketler içine girebilirler. Ancak, oluşan bu durumun, herhangi bir devlet baskısı, millet baskısı gibi görülmemesi gerekiyor; oluşan bu durum tamamen dünyasal boyutta, evrensel bir durum ve sadece ülkemizde değil dünyada yaşayan herkes bu yaşam biçimini paylaşıyor.

İzole olmak, karantinada olmak evet zor; ancak hepimizin iyiliği için, birey olarak almamız gereken çok önemli bir karar ve uymamız gereken çok güçlü bir kural. Karanlık her zaman, ışığa gebedir; her gece muhakkak ardından gelecek sabaha uyanır. Bizler sağduyulu ve sabırlı olarak bugünlerin geçeceğine tam bir inanç içinde davranırsak, yenemeyeceğimiz hiçbir virüs yoktur ve olmaz…

Bu dönemde neler yapılabilir; haritamızda toprak elementi kendini gösteriyor. Toprakla uğraşılabilir, izole edilmiş bir alanda toprağa yakınsak çiçek, sebze yetiştirilebilir; alanımız yoksa saksılara ekim yapılabilir. Doğanın uyanmaya başladığı ve bereketin ışığını saçtığı günlere merhaba derken, toprağa pozitif enerji göndermeleri yapılabilir. Yine yoga, meditasyon, dua gibi yüksek enerjili çalışmalar yapılabilir. Ruhsal temizlenme, bedensel temizlenmenin kilidini açar…

Sabırlı ve sakin olalım; korku ve negatif düşüncelerden uzaklaşalım, her yazılana, çizilene, söylenene inanmayalım. Burası çok önemli çünkü; dedikoduların ve asılsız, asparagas haberlerin tavan yaptığı bir 15 günlük süreç var önümüzde, hangisi doğru, hangisi yanlış? Çok kafamız karışabilir, bu noktada hem çocuklarımızın psikolojisinin kötü etkilenmemesi açısından ve hem de büyüklerimizin ve yaşlılarımızın telaşa kapılmamaları için bizlere düşen görev; dikkatli, sabırlı, güler yüzlü ve pozitif olmak! Asılsız haberler özellikle yaşlı kesimin, yaşlılarımızın çok üzülmelerine sebebiyet verecek, bu noktada çok sabırlı ve dikkatli olmalıyız, kalp kırmayalım, haklılığımızı karşı tarafa zorla kabul ettirmeyelim, soğukkanlı ve sağduyulu olmalı, özellikle belirli bir yaşa gelmiş insanların nasıl kırılgan bir ruh hali içinde olduklarının bilincinde olarak hareket edelim.

Sevgiyle, Huzurla, Mutlulukla ve Sağlıkla Kalın…

Medyum Zeynel Eroğlu

Haftalık Burç Yorumları 30 Mart 5 Nisan 2020

30 mart 5 nisan haftalık burç yorumları 2020

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burçları, bu hafta daha çok maddi odaklı olacaklar. Finans ve bankalar ile ilgili, krediler ve alacak-borçlar ile ilgili konularınızı çarşamba gününe kadar halletmeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar.
Hafta sonuna doğru bu planlarınızı erteleme düşüncesindeyseniz, çarşambadan sonra şartların çok uygun olmayacağını söylememiz gerekli. Meraklı Koçlar bu hafta araştırma ve iletişimde olma telaşı içinde olabilirler. Size tavsiyemiz, asılsız haberler üzerine hareket ederek, etrafınızı tedirgin edecek sözler ve hareketlerden kaçınmanız olacaktır.

Koçlar için oldukça yoğun bir hafta(30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) diyebiliriz; bu yoğunluk maddi, manevi, sosyal, özel, aile, akrabalar, ebeveynler… Biraz soluklanmalısınız ve en azından hafta sonu kendinize vakit ayırmalı, hatta biraz yalnız kalmalısınız. Daha içsel olana, daha ruhsal olana dönmeli diyor yıldızlar. Biraz kendinizi dinlemelisiniz ve neyin doğru, neyin yanlış olduğunu görmeniz açısından, yaşadıklarınızı, yaşayacaklarınızı ve yaşamak istediklerinizi akıl süzgecinden geçirmelisiniz. Doğruya ya da en doğru karara ancak bu şekilde varabilirsiniz. Meraklı ve şüpheci mizacınız olduğu için ancak kendi belirlediğiniz hedefler sizin için var olacaktır. Başkalarının hedeflerini asla özümseyemezsiniz sevgili koçlar.


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta daha çok kendiniz, eviniz, aileniz ve sevdikleriniz için hareket edeceksiniz sevgili boğalar. Kişisel bakım ve evin tadilat, tamirat ve onarımları bu hafta sizi oldukça meşgul edecek. İletişim trafiğiniz haftanın son dört günü daha yoğun görünüyor. Planladığınız ve uzun zamandır uygulamaya koyamadığınız bir çok şey için, önümüzdeki on beş günün uygun olduğunun altını çizelim.

Yenilenme ve yenileme çalışmaları içindesiniz. Bu durum sadece nesnel şeyler için geçerli değil sevgili boğalar; bu durum ruhsal ve düşünsel açıdan da sizin yenilenme süreci içinde olduğunuzu gösteriyor. Evet; duygularınızı çok sıkışmadıkça göstermek istemiyor olabilirsiniz, kabul; netlik görmeden bir karar vermek istemiyor da olabilirsiniz; ancak etrafınızda bulunan ve size değer veren insanlarla biraz etkileşim halinde olursanız, planlarınızın hepsini değil ama birazını onlarla paylaşırsanız onlarda kendilerini çok dışlanmış hissetmezler öyle değil mi?

Bu dönem biraz egolarımızı törpülememiz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Hayatımızı paylaştığımız başka insanları da düşünmeli, onlarında duygu ve kararlarına saygı göstermemiz, bundan sonra yaşayacağımızı zaman diliminde daha rahat bir kafayla kararlar almamızı sağlayacaktır.


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili ikizler, bu haftaya moral ve motivasyonları yüksek ve enerjileri gayet güzel etkiler içinde başlayacaklar. Sosyalleşeceksiniz sevgili ikizler, hem iletişimsel olarak hem de sosyal olarak gayet güzel etkileri olan bir hafta olacak sizin için. Evde olmak başlarda size biraz zor gelse de, kendi kendinize verdiğiniz yüksek motivasyonla izole döneminin de güzel taraflarını yaşamınıza uydurmanın bir yolunu bulacaksınız gibi görünüyor! Özellikle araştırma ve okuma hevesi içinde olacaksınız, öğrenme merakı içinde olacaksınız, uygulama konularına eğilim göstereceksiniz.

Finansal açıdan baktığımızda yine ibreler sizin lehinize dönük görünüyor; kredi beklentiniz varsa ya da alacaklarınız varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz önümüzdeki hafta içinde. Toplum olarak içinde bulunduğumuz salgın endişesi ile ilgili uzak akrabalarınızdan ya da yakın tanıdıklarınızdan alacağınız bazı haberler sizi biraz üzebilir. Ailevi konular ve ebeveynler ile ilgili sorunlar ya da yapmak istediğiniz planlarınızı hafta sonuna bırakmanız halinde bu gibi konuları daha net bir şekilde ele alabilir ve varsa sorun üstesinden gelebilirsiniz. Hafta sonu sizin için oldukça güzel etkiler var, bunları görmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, bu hafta Venüs’ün etkisindesiniz. Venüs’ün sizin 12. evinizde olması ödemeler ile ilgili endişelerinizi açığa çıkarabilir. Kredi ve borçlar ile ilgili bazı durumlar sizin kafanızı karıştırabilir; ancak her şeyi olduğu gibi bırakın diyor yıldızlar size. Çok fazla evhamlı ve stresli bir hale gelmeniz tamamen düşüncelerinizle ilgili. Biraz rahat olun, sakin olun ve oluruna bırakın. Göreceksiniz her şey yoluna girecek. Kadersel bazı etkiler yaşıyorsunuz ve bu gibi durumlar size zaten olması gereken her şeyin zeminini hazırlıyor.

Çevrenizde bulunan kişilerden ve yakınlarınızdan aldığınız bazı haberler ile ilgili iletişim trafiği içine girebilirsiniz. Sağduyulu ve soğukkanlı davranmanız, bu gibi haberlerin sizde yarattığı etkiden hemen sıyrılmanızı sağlayabilir. İşinizle ilgili bazı çalışmalarınız var ve bu dönem bu gibi işlerin üzerine gidemediğiniz için, planlarınız ve hedeflerinize adım atamadığınızı düşündüğünüz için karalar bağlamış durumdasınız. Yaşanılan her durumun kader çemberinde bir nedeni vardır sevgili yengeçler; hiçbir fırsat kaçmaz, bir şey olmuyorsa, daha iyisinin gelmemesi için bir sebep yoktur. Her şey belirli bir zamanda ve nizamda olur. Bazen oluruna bırakmak yapılacak en doğru hareket olacaktır.


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başından itibaren yeniliklere açık bir politika izleyeceksiniz sevgili Aslanlar. Sizi bu hafta genel anlamda para ve maddi bir takım durumlar meşgul edecek gibi görünüyor. Uzun zamandır planladığınız bazı düşünceler ve projeler varsa bunlarla ilgili bazı adımlar atılabilir. Çalışma arkadaşlarınız ya da beraber çalıştığınız kimseler açısından olumlu bazı etkileşimler var. Sizi bu hafta çalışma konusunda zorlu bir süreç bekliyor. Farklı bir iş konusunda yönelimleriniz olabilir. Bu tür bir yöneliminiz varsa, sonu çok parlak görünüyor; hiç durmayın ve adım atın!

Eviniz ve eşiniz, çocuklarınız, ebeveynleriniz ile ortaklaşa aldığınız bazı kararlar var ve siz hiç beklemeden bu kararları uygulamaya koyma kararı içinde olabilirsiniz sevgili aslanlar; ancak bu hafta durmanız ve en azından adım atmak için, Mayıs ayının sonunu beklemeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar sizin için

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili bazı konularda dikkatli olmalı, sözlerinizi ağzınızdan çıkmadan önce akıl süzgecinden geçirmeniz gerekli. Böylelikle dönülmez hatalar yapmanızı engellemiş olacaksınız sevgili Aslanlar. Her şeye yetişemezsiniz, yardım isteyen herkese derman olamazsınız; önce bunun farkına varmalısınız. İnsanoğlu kimi durumlarda çaresiz kalabilir ve hepimizin gücünün yettiği, yeteceği bir nokta vardır. Kendinizi biraz rahat bırakmalısınız; aldığınız sorumlulukların hepsini değil ama birazını bırakırsanız, ne demek istediğimin ayırdına varacaksınız sevgili Aslanlar…


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
30 Mart – 5 Nisan 2020 Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başaklar maddi beklentiler ve finansal bazı planlar bu hafta(30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) gündeminizde olacak. Gereksiz harcamalardan, işe yaramayan şeyleri almaktan, fazla masraftan ve müsriflikten kaçınmanız gerekiyor. Bu hafta size yıldızlar; harcamalarınıza çok ama çok dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Eğer bu uyarıyı dikkate almazsanız tüm yaz boyunca bunun etkilerini olumsuz anlamda görebilirsiniz.

Bazı yeni iş fikirleriniz var, bu konular bu sıralarda düşüncelerinizi farklı yönlere çekebilir. Sezgisel anlamda yüksek bir seviyede görünüyorsunuz. Beraber hayatınızı paylaştığınız insanlar ile bazı planlar yapabilir ve uygulamaya koymak için adım atabilirsiniz. Aileniz, eşiniz ya da ebeveynleriniz ile güzel etkileşimler var. Hafta sonu duygusal anlamda güzel günler sizi bekliyor sevgili Başaklar…

Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar; bu aralar kendinizi çok fazla yormayın ve mümkün olduğunca sağlığınız ile ilgili doğru kararlar alın.


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta genelde ev ve aile ile ilgili durumlar sizi meşgul edecek sevgili Teraziler… Hastalıklar ve sağlık konusunda endişe içinde olabilirsiniz; soğukkanlı olmalı ve bu durumun bir sonu olacağını düşünmelisiniz. Özellikle sevdikleriniz ile ilgili kaygılarınızın su yüzüne çıkacağı bir hafta bekliyor sizi, ancak başka taraflara bakmalı ve yaşamın başka pencereleri olduğunu keşfetmelisiniz sevgili Teraziler.

Kariyer ve iş anlamında bazı pozitif yoğun enerjiler var, endişelerinizi biraz kenara bırakıp, bu fırsatları görmelisiniz. Sosyal anlamda ilişkilerinizi güçlendirebilir, görüşmediğiniz bazı eski arkadaşlarınızla tekrar kontak kurabilirsiniz.

Aşk hayatınızda, duygusal ilişkilerinizde ve ailenizle ilgili konularda güzel bir hafta ve pozitif gelişmeler var. Çocuklarla ya da aile büyükleri ile ilgili atılan bazı adımlar var ve bu adımları planlama konusunda bazı engellemeler yaşıyor olabilirsiniz; kendinizi biraz rahat bırakmanızı tavsiye edebiliriz. Bu tip engellemeleriniz başka insanların karışmasından ziyade; aslında sizin bazı kararsızlıklarınız nedeniyle oluşuyor olabilir. Bunu biraz düşünmelisiniz. Maddi açıdan bakıldığında aslında çokta zarar ettiğiniz bir hafta değil sizin için;  eğer yeni bir adım atmak, yeni bir iş yapmak isteği içindeyseniz birkaç hafta sonrası sizin için daha uygun diyor yıldızlar


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta iletişimde olduğunuz kimselerle yoğun etkiler içinde olacaksınız sevgili akrep burçları… Başkalarının söylediklerine ve dedikodulara çok itibar etmemenizi ve bu sözlerle hareket etmemenizin gerekliliği tavsiyesinde bulunuyor yıldızlar. Özellikle yakınlarınız ve ailenizle olan ilişkilerinizde sakin kalmalı, düşünmeden hareket etmemelisiniz. Bazı sözlerin geri dönüşü olmuyor ne yazık ki; ağzınızdan çıkanı kulağınızın duyması burada çok önemli. Bu haftayı öfkelenmeden, tartışmalara dahil olmadan, sakin bir şekilde geçirebilmeniz çok önemli. Aksi takdirde, hatalı olmadığınız halde eleştiri okları sizi bulabilir. Burada ciddi anlamda ikaz etmemiz gerekliliğini tekrar vurguluyoruz sevgili akrepler… Sabır, sabır ve sabır diyoruz burada ve durmanız gereken yeri bilirseniz olayların sizin dışınızda geliştiğini göreceksiniz.

Maddi anlamda bazı gerginlikleriniz olabilir bu hafta ancak çözüm konusunda bazı tavsiyeleri dinlerseniz, kazançlı çıkacaksınız. Özel hayatınız ve eşiniz ile ilgili bazı konularda anlaşmazlıklar olabilir, burada da bazı fikir ayrılıkları olabilir. Hafta içi bu gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Aile büyükleri ile bazı fikir alışverişleri ve iletişim trafiği olabilir. Sevdiklerinize karşı bağışlayıcı olmanın sizi yücelteceğini söylüyor yıldızlar…


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burçları bu hafta sağlıklarına çok dikkat etmeli, insanlar ile temas halinde bir işleri varsa özellikle dikkat etmeleri gerekiyor. Bazı kararlar verme arifesinde olabilirsiniz, özellikle işle ilgili konularda temponuzun yüksek olduğu bir hafta sizi bekliyor. Kendinizi baskılanmış ve özgürlüğü elinden alınmış gibi hissetmeniz çok doğal, mizacınız buna ters ancak; bu durumun geçici olduğunu benliğinize kabul ettirebilirseniz, sizin için çok daha kolay geçebilecek bir süreç bu. Özellikle ebeveynlerinize ve varsa çocuklarınıza karşı bir örnek teşkil etmeniz açısından sağlıklı ve sağduyulu davranmalısınız sevgili Yay burçları. Baskı altında karar vermekte zorlanıyor ve bocalıyorsunuz; bu durum ile ilgili kaygılarınızı bir tarafa bırakmalısınız.

Kredi ve borçlar ile ilgili bu hafta(30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) sizi endişelendiren bazı konularda rahatlamalar olacak ve bu sizi içinde bulunduğunuz durumda biraz daha iyi konumlandıracak. Gelir ve gider arasındaki dengeyi bulmanız gerektiğini fısıldıyor yıldızlar. Gereksiz harcamalardan ve müsriflikten özellikle bu dönemde uzak durmalısınız. Sevdiklerinize vakit ayırmalı ve onların düşüncelerine değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Yeniliklerin duygusal evinizde gerçekleştiği bir dönemdesiniz; yeni bir ilişki, yeni bir aşk, yeni bir heyecan aslında bu bağlamda hiç uzak görünmüyor.


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Satürn ve Mars sizin maddi gelir alanlarınızda Sevgili Oğlaklar… Bu anlamda sizi para anlamında bazı sıkıntılara sokabilir, özellikle kredi ve burçlar konusunda huzursuzluk verebilir. Ancak Jüpiter ve Pluto ekseninde size bir anlamda yardım doğacak ve içinde bulunduğunuz duruma çare gelecek. Bu hafta özellikle maddi anlamda herhangi bir masraf ve atılım yapmamalarını önemle rica ediyoruz. Borç altına girmemeliler, herhangi bir alım-satım yapmamalılar, gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçınmalılar.

Ailevi konular, ebeveynler ile ilgili verilecek bazı kararlarda söz sahibi olabilirsiniz; tavsiyemiz hızlı kararlar almaktan kaçınmanız olacaktır. Dikkatli, sağduyulu ve sakin kararlar almalısınız. Hafta sonuna doğru etrafınızda bulunan kimselerle iletişiminizin yüksek olduğu bir zaman dilimi olacak. Sağlığınız ile ilgili bazı konular gündeminizi meşgul edebilir; sezgileriniz ile hareket ederek, evham yapmaktan kaçınmalısınız. Eğitim ve öğrenme konularında yıldızınız çok parlak; bu aralar bu konularla biraz haşır neşir olmalı, maddi konulardan uzak kalmalısınız.


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Kovalar haftaya yüksek bir enerji ile başlıyorsunuz. Mars sizin burcunuza geçiyor! Sağlığınıza dikkat etmenizin çok çok önemli olduğunu bu noktada vurgulamak isteriz. Evham yapmayın ancak; belirli bazı etkileri de göz ardı etmeyin sevgili Kovalar… Tamirat, tadilat ve yenileme gibi bazı planlarınızı hayata geçireceğiniz bir hafta olabilir; taşınma ya da başka bir şehre gitmek gibi düşüncelerinizi bir süre rafa kaldırmanız gerekiyor.

Son aylarda yaşanan ve toplumu ilgilendiren konular nedeni ile seyahat planlarınız bu aralar çok geçerli durmuyor. Öfke ve sinir konularında etrafınızda bulunan kişilere karşı yaklaşımınıza dikkat etmelisiniz. Çalışma hayatınız, iş hayatınız ile ilgili aldığınız ve uygulamaya koyduğunuz planlarınızı düşünecek ve bazı atılımlar için yaz aylarını bekleyeceksiniz. Ailenizle hafta sonu güzel planlar yapabilir ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İletişimsel anlamda ve teknolojik gelişmelere meraklı olan Kovalar, sürekli yenilikleri takip edecek, yeni planlar yapma eğilimi içinde olacaklar.


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
30 Mart – 5 Nisan 2020 Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftaya endişeli bir tutumla merhaba diyorsunuz sevgili balık burçları. Özellikle salgın konusunda yaşadığınız tedirginlik had safhaya çıkmış gibi. Bu durumun toplum olarak her ferdi etkilediğini bilmeniz gerekli. Sadece siz üzülmüyorsunuz, sadece siz önlem almıyorsunuz. Herkesin kendi adına yapabildiği bazı şeyler var. Etrafınızda bulunan insanlara karşı kırıcı bazı davranışlar içine girmekten vazgeçmeli ve son günlerde ortaya koyduğunuz davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.

Maddi anlamda bazı kaynaklarınızı tüketmemek adına, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Bu dönemde alacağınız haberlerin doğruluğunu teyit etmeden, herhangi bir girişimde bulunmamalısınız. Varsa eğer çocuklarınıza ve ebeveynlerinize zaman ayırmalı, kendinizi aileniz ile meşgul etmelisiniz. Yaşamınızı kiminle ya da kimlerle paylaşmak istediğinize bir türlü karar veremediğiniz için, kadersel bazı etkiler ortaya çıkabilir ve size gerçekleri açık bir şekilde gösterebilir.

İletişimde olduğunuz kimselerin, özellikle duygusal anlamda görüştüğünüz kimselerin iyi niyeti hakkında düşünmelisiniz; daha fazla hayal kırıklığına uğramanızı istemiyor yıldızlar… Aileniz daima yanınızda olanlardır sevgili balıklar…


30 Mart-5 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burç yorumları Medyumca.com da… Siz de görüşlerinizi bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan Haftalık Burç Yorumları 23-29 Mart 2020 başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mart Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.