Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Her hafta olduğu gibi yine bu hafta da her burcun önem kazanacağı durumlar farklı. Haftalık burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, neler tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi gelişmeler var bilgi edinebilirsiniz.

Yeni yıl heyecanı ve yeniayın yaklaşmasıyla tüm burçları farklı alanlarda yepyeni heyecanlar bekliyor. Enerji dolu olmayı, sabırlı ve planlı bir şekilde işlerinizi ilerletmeyi unutmayın sevgili burçlar.

Peki burçları bu hafta neler bekliyor hep birlikte inceleyelim.

 

30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları
30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

30 Kasım - 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

Kalbinizin sesini dinleyeceğiniz enerji dolu bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Geçmişte yaşamış olduğunuz bütün olaylardan ders çıkaran birisiniz. Bilinçaltınıza kaydetmiş olduğunuz her şey sonraki süreçlerinizde size yol göstererek düşüncelerinizin derinleşmesinde ve gelişmesinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Unutmayın; hayatı ne kadar olumlu yaşarsanız o kadar olumlu karşılıklar alırsınız. Haftanın ikinci yarısından sonra beklenmedik durumlar gelişebilir. Ancak meraklanmayın bu durum sizi olumsuz etkilemeyecek aksine sonuçlar olumlu olacaktır. İlişkinizde veya aileniz ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, aralık ayı içinde her şey normale dönecektir. Sadece biraz sabırlı davranmalısınız. İş hayatıyla ilgili görevlerinizi tamamlamanız için enerji dolu hafta siz bekliyor.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Hayallerinizle ilgili konularla meşgul olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Aşk hayatınız giderek düzeliyor. İlişkinize, canlılığını ve tazeliğini koruyacak bir coşku gelebilir. Eğer evlenmediyseniz ya da bir sevgiliniz yoksa aşk hayatınızda yeni bir gelişme olacak. Özellikle arkadaşlarınızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Evliliği düşünüyorsanız yeni ayla beraber olumlu gelişmeler yaşanabilir. Aile üyelerinizin desteğini alacaksınız. Hafta yarısından sonra gergin olacağınız bir döneme gireceksiniz. Bu gerginlik nedeniyle devlet işleri, eğitim, ticari çalışmalarınız gibi konularda problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çok fazla tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Unutmayın; siz sabrınızı ve saygınızı koruyarak tüm bu olayların üstesinden gelebilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Yepyeni başlangıçlar yapacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Aşk hayatınız canlanıyor. Eğer evliyseniz eşinizden tam destek alıyorsunuz. Evli değilseniz ilişkilerinizi bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı geldi. Bu dönemde arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Özel hayatınızda geçmişe takılı kalmamalısınız. Bu bahsettiğimiz yeni başlangıçlar sadece kariyer yaşantınızda değil aşk yaşantınızda da geçerlidir. Kısacası geçmişe ait durumlar olmuyorsa bunu zorlamamalısınız. Hafta yarısından sonra kararlı ve savaşçı bir ruh haline girebilirsiniz. Özellikle Perşembe gününden sonra parasal konularda tatsız haberler alabilirsiniz. Hafta sonu ise Yeniay’ın etkisiyle giyim, saç ve sağlık konularında önemli kararlar alabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yaratıcı düşüncelerinizin ön plana çıktığı bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Yeni başarı kapıları elde ediyorsunuz. Yıllardır yaptığınız sıkı çalışmanın sonuçlarını alacaksınız. Günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve bundan maksimum düzeyde yararlanmanız için gününüzü planlı bir şekilde değerlendirmeniz gerekecek. Hafta ortasında aşk konusunda şans sizden yana. Hafta yarısından sonra ise özellikle Perşembe ve Cuma günü hoş ve ani tanışmalar gerçekleşebilir. Yeniay öncesi moralinizi yükseltecek haberler alabilirsiniz. Hafta sonu ise büyük bir toplantıya katılabilirsiniz. Bu hafta yoğunlaşacağınız başka bir konu ise aile ilişkileriniz. Aile içindeki sorunları çözebilmek için bayağı bir uğraş içine girebilirsiniz. Ama unutmayın; aile için her şeye değer.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Açılacak olan şans kapılarınızı iyi değerlendirmeniz gereken bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Hem kariyer hem de günlük planlama konusunda bazı adımlar atmanız gerekiyor. Daha erken kalkmak ya da daha verimli bir gün geçirmek gibi bazı değişikliklerle işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Uzun zamandır karşılaştığınız sağlık problemlerinin üstesinden gelmeniz sonunda mümkün oluyor. Bu nedenle sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya zaman ayırmalısınız. Bazı yurtdışı fırsatları önünüze çıkabilir. Özellikle işinizle ilgili seyahatler gündeminizde olabilir. Hafta ortasında görüşeceğiniz eski bir arkadaşınız sizi motive edecek. Hafta sonu ise birçok yere davet edilebilirsiniz. Yeniay ile birlikte internet girişimlerinize yeşil ışık yakmaya başlıyorsunuz.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Beklediğiniz tüm haberleri alacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Beklediğiniz haber yakında size ulaşacak. Ve telefonda gelen bu haber güzel bir haber olacak. Ailevi konular yüzünden kafanız karışsa da somut kararlar verebileceksiniz. Sağlığınızı koruyacak ve tüm girişimlerinizde başarıya ulaşacaksınız. Bazı çözüme kavuşmayan olayların varlığı size ara sıra biraz stres verebilir ama bunlar atlatılacak ufak sorunlardan başka bir şey değildir. Özellikle hafta ortasında ufak tartışmalara dikkat edin. Üstelik, para konusunda alacaklı olduğunuz işler için hafta yarısından sonra hızlı bir etki başlıyor. Eğer kariyeriniz için yeni bir adım atmak veya para kaynaklarınızı büyütmek istiyorsanız, hafta sonu son kararlarınızı alın. Yaklaşan yeni ay, size fırsatlar çıkarabilir.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Kariyer ile ilgili konuda değişimler yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Çalışma alanınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir bunlar sizin için faydalı olacaktır. İşinize özen göstermelisiniz. Sabrınız ve sakinliğiniz bazen az alabiliyor. Yine de olayları mantıklı düşünüp ona göre karar vermelisiniz. Bazı yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Gelecek hafta ile beraber olumsuzluk azalacak ve başarıda büyüme göreceksiniz. Hafta ortasında sizi olumlu etkileyecek, hoşuna gidecek bir dönem başlayacak. Bir anda birçok yere davet edilebilirsiniz veya çevrenizdeki kişiler vasıtasıyla tanışacağınız kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yaklaşan yeniay ile hafta sonu planlar yapmaya odaklanabilirsiniz.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Yaklaşan yeniay ile iş hayatınızda yıldızınızın parlayacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Yeniayın size yeni iş veya projeler için bir şans kapısı açıyor. Ancak dikkat etmeniz gereken durum ise; çok fazla para harcayabilir veya riskli işlere girme olasılığınız mümkün. Günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve gününüzü planlı bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Yaşam tarzınızda ya da yaşadığınız yerle ilgili bir değişiklik olacak fakat bu olumlu bir değişiklik. Yeni bir eve taşınabilir ya da eğer bir ilişkiniz varsa evlenebilirsiniz. Bir yandan da Venüs’ün etkisiyle dış görünüşünüze özen gösterebilir hatta saç renginizde hemen bir değişikliğe gidebilirsiniz. Aşk konusunda ise eski arkadaşınız bu hafta sonu karşınıza çıkabilir.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Finansal açıdan oldukça belirleyici bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Yazışmalar, telefon konuşmaları, bankalar derken finansal açıdan yoğun bir hafta olacak sizler için. Ekonomik gücünüzün ve başarılarınızın nasıl değerlendiğini göreceksiniz. Bu aralar oldukça fazla planınız var ama hangisiyle başlayacağınız konusunda kafanız karışık. İşle ilgili bir gezi olabilir fakat sağlığınıza da özen göstermeli ve dikkat etmelisiniz. Kendinize aşırı güvenmekten kaçının. Bir işe başlamadan veya herhangi bir iş yapmadan önce yeteneklerinizi bilin. Hafta sonuna doğru yeni ve kalıcı bir ilişkinin temellerini atabilirsiniz. Var olan ilişkinizi ise bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Sorunlu bir ilişkiniz var ise biraz mola vermek size iyi gelecektir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Sürpriz bir tanışmanın gerçekleşeceği bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Sürpriz bir tanışma ya da tesadüf aşk hayatınıza yön verecek. Hem kaderiniz hem de karmanız size hayırlı sonuçlar veriyor. Mali koşullarınızda artış var. Uzun zamandır beklediğiniz terfi yakında gelebilir. Kariyerinizde iyi işler almanız ve başarılı olmanız çok yakında. Bazı yeni planlar gündeme gelebilir. Planladığınız işler üzerinde çalışmanız için güç ve enerjiniz var. Bu enerjinin faydasını göreceksiniz. Ev satın alma hayaliniz varsa bu gerçekleşebilir. Ailenizle ilgili güzel gelişmeler olacak. Hafta sonu kendinizi dinamik ve enerjik hissedebilirsiniz. Yaklaşan yeniay ile ara verdiğiniz tüm süreçlere geri dönebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

İş yerinizde yaşadığınız sorunların geride kalacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

İş yerinizle ilgili çok büyük sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Fakat bu sorunlar geride kalacak. Nihayetinde çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Tüm engelleri ve sıkıntıları büyük bir güç ve netlikle karşıladınız. Ailevi işleri güzel ve net bir şekilde halletmeniz gerekecek. Yakın zamanda büyük ve faydalı şeyler gerçekleşebilir. Öğrenci iseniz yüksek öğrenim görme fırsatı ya da evliyseniz çocuk sahibi olma gibi büyük gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sadece günlük yaşamınızı düzenli olarak kontrol etmeniz ve planlı bir şekilde çalışmanız gerekiyor ki fazla yorgunluklardan kaçının. Hafta yarısından sonra ortaklarınızdan veya iş arkadaşlarınızda planlarınız ile ilgili olumlu destek alabilirsiniz.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

30 Kasım – 6 Aralık 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

İş ya da eğlence amaçlı geziler düzenleyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Aile kurmayı planlayan çiftlerin dikkatli olmaları ve önce kendilerine bakmaları gerekir. Olumsuz düşünceler evliliğinizi gölgeleyebilir. Eşinizin sağlığı konusunda da biraz gergin olabilirsiniz. Kötüleşen tüm işler yeniden yoluna girecek. Kendinizi daha az sabırlı hissedebilirsiniz. Ailevi konularda üzerinize düşeni yaptınız ve artık biraz rahatlamanızın zamanı geldi. Hafta sonunda alışveriş çılgınlığına kapılabilirsiniz. Yaklaşan yeni yıl için planlar yapabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çabalayabilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.