Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.

3 Ağustos – 10 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

3 Ağustos – 10 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

3 Ağustos - 10 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları
3 Ağustos – 10 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Kova’daki dolunay, arkadaşlıklarınız, sosyal çevreniz, sosyal medyanız ve ait olduğunuz veya en çok etkilendiğiniz gruplar hakkında derin bir düşünme ve karar alma sürecini önceden gösterir. Değerler veya görüşler arasında ayrılıklara neden olabilir.

Pazartesi günü dolunay var. Bu dolunayda alacağınız kararlar, 2021 yılında sizin için dönüm noktası olacak. Dolunay her zaman kutupsal karşıtlarla ilgilidir. Bir arkadaşlık veya arkadaş grubuyla ilgili olarak ikileme düşebilirsiniz. Arkadaşlar arasında veya grubun kendisinde bir bölünme olabilir. Her zaman olduğu gibi, dramatik bir şey yapmadan veya söylemeden önce bir hafta kadar beklemeyi tercih edebilirsiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu dolunay, yaşadığınız yer ile ilgili değişimlere neden olabilir. Yaşam tarzınız, eviniz, evinizin görünümü gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Sadece eviniz veya dairenizle ilgili değil aynı zamanda şehriniz, semtiniz veya ülkenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda anne ve babanız, kardeşleriniz ve akrabalarınız, eşiniz ve çocuklarınızla ilgili yeni kararlar da alabilirsiniz.Mars ruhsal evinizden geçmeye devam ederken, hayallerinizi takip etmeye devam edin. Eğer hayallerinizi gerçekleştirmek için zaman ayırırsanız, hayallerinizle ilgili birçok yerden rehberlik ve yardım alabilirsiniz.

Bu hafta parlamaya ve öne çıkmaya hazır mısınız? Sosyal medyada bir fikri veya mesajı tanıtmayı düşünebilirsiniz. Eğer öyleyse, bu dolunay size yardımcı olabilir. Sonuç olarak beklenmedik şeylere hazır olun.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

ikizler burcu haftalık burç yorumları

Bu dolunay, yabancı insanlar ve yerler, bölgesel farklılıklar, eğitim veya akademi, yayıncılık veya internet açısından önemlidir. Aslında, söylediğiniz ve yaptığınız her şey sizi 2021’e doğru taşıyacak. Çünkü Jüpiter ve Satürn o zaman seyahat evini temsil eden kovada olacak. Pazartesi günkü dolunay, seyahat, yayıncılık, internet veya eğitim gündeminizde geleceğe ilişkin kayda değer bir fikir verecektir. Mesleki durumunuzda, aile ve evinizde, akademik hayatınızda, kişisel veya finansal durumunuzda bir değişiklik olabilir. Bu da kendi geleceğiniz üzerinde daha fazla etkiye sahip olduğunuz ve önümüzdeki üç yıl boyunca değişimlerde daha doğrudan bir etkiye sahip olacağınız anlamına gelir.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

yengeç burcu haftalık burç yorumları

Bu dolunay, finansal hayatınızda veya iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve sonlar getirecek. Bu durum, sizi gerçeğinizi bulmaya zorlar. Gerçekten kim olduğunuzu bulmanız gerekir. Burcunuzdaki ikinci ev ve sekizinci ev mücadelesi de kendi değerleriniz açısından ruhsal arayışınızla ilgilidir.

Bu dönem bir ruhsal uyanış yaşayabilirsiniz. Gerçekte kim olduğunuzu, en çok finansal olarak kime veya neye değer verdiğinize göre, bu ruhsal uyanış dönemini iyi kullanın ve sonra kendinize farklı bir rota belirleyin. Son 12 yıldır çözemediğiniz tüm sorunların önümüzdeki günlerde çözüleceğini göreceksiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

aslan burcu haftalık burç yorumları

Bu döngü, hayatınızdaki yeni kova döngüsü, eski, mevcut veya potansiyel iş ortaklarınıza, eşinize veya sevgilinize yaklaşım biçiminizi değiştirecektir. Gereksiz olan şeyleri ortadan kaldıracak ve artık 2021’de uygun olmayan fikirlerden ve alışkanlıklardan kurtulmaya teşvik edecektir. Bu dolunayda yaptıklarınız ve söyledikleriniz 2021 yılını etkileyebilir.

İlişki evinizde olan güçlü dolunay, duyguların arttığını gösteriyor. Kovadaki dolunay, pazartesi günü Uranüs’e bağlanırken, bir olay, konuşma veya karşılaşma mevcut bir konu ile ilgili duyguları yoğunlaştırabilir. Bu zaman, mantıklı kararlar almak için en iyi zaman olmayabilir çünkü düşünmeden hareket etme eğiliminde olabilirsiniz.

Buna ek olarak, ihtiyatlı Satürn’e karşıt iyimser Merkür ile zihinsel enerjiniz normalden daha düşük olabilir. Zihninizi rahatlatmak için teknolojik cihazlardan uzak ve doğayla baş başa vakit geçirmek sizi rahatlatabilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

başak burcu haftalık burç yorumları

Kova dolunayı yaşam tarzı, iş yükü, refah ve günlük rutin evinize düşer. Yaptığınız ve söylediğiniz şeyler, zihninize, bedeninize ve ruhunuza nasıl baktığınız aynı zamanda ev işlerini, mesleğinizi nasıl yaptığınız gibi durumlar bu dolunayda gündeme gelecek. Bu dönemde, bu konularla ilgili aldığınız tüm kararlar, 2021 yılını etkileyebilir.

Bu dönemde sağlığınız ve kişisel bakımınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sigarayı bırakmak, yeni bir diyete başlamak, estetik operasyonlar yaptırmak ya da cilt bakımı yaptırmak gibi kararlar alabilirsiniz. Jüpiter, Satürn’ün sorularına çözüm sunduğunda, 2021’de sağlıklı ve refah dolu günler geçireceksiniz.

Pazartesi günü karşılaştığınız çatışmalar veya kutupsal karşıtlıklar, size yeni bir farkındalık kazandırabilir. Yaptığınız inanılmaz derecede önemli yaşam tarzı değişiklikleri için fikrine güvendiğiniz insanlardan tavsiye ve destek almalısınız. Ağustos ayının ilerleyen günlerinde çalışmalarınız, ev işleriniz, eğitiminiz veya mesleki konularındaki atılımlarınız da başkaları için bir fark yaratabilir.

Hafta başında esnek olmanız gerekebilir çünkü planlarınız canlı ve uçucu olan dolunay tarafından bozulabilir. Her şeyin yolunda gittiğini düşündüğünüz gibi, beklenmedik bir fırsat, bir haber veya bilgi her şeyi değiştirebilir. Daha sonra pişman olabileceğiniz aşırı tepkilerden kaçınırsanız, heyecan verici olaylar gelişebilir.

Son olarak, rehber gezegeniniz olan Merkür, yaklaşık iki hafta boyunca manevi evinizde olacak ve bu, daha derin duygularla bağlantı kurmayı ve duyguları paylaşmayı kolaylaştırabilir. Mutluluğunuzu, üzüntünüzü ve endişelerinizi iyi bir arkadaşınızla paylaşmanız size iyi gelebilir.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Bu döngü tamamen evliliğiniz, ilişkiniz veya sevgilinizle ilgilidir. Ayrıca bu dolunay, bebekler ve çocuklar yani yeni jenerasyonla da ilgilidir. Bu haftanın dolunayı, sizi 2021’e götürecek konularla dolu bir gündem getiriyor. Aslında, gelecek yıl şimdiki kararlarınızla şekillenecek.

Bu hafta çekici bir insanla karşılaşmak, hayatınızı karmaşık hale getirebilir ve bu kişiyle daha fazla zaman geçirmek istemenize neden olabilir. Bu karşılaşma, romantik bir birlikteliği sağlayabilir. Fakat eğer evliyseniz ya da sevgiliniz varsa maceraya kapılmamanız gerekir

Aynı zamanda, siz ve bir aile üyesi arasında hafta başlarında bir kopukluk olabilir ve bu da biraz öfkeye neden olabilir. Bununla birlikte, Venüs, cuma günü yengeç burcuna taşınırken, onun şefkatli varlığı bu kopukluğu gidermek ve belki de bir orta yol bulmak için ilham verebilir. Aynı zamanda, güzel Venüs’ün hedefler evinize taşınması, iş ve finansal hayatınızda yeni fırsatların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Kovadaki bu dolunay, aile çevrenizi, akrabalarınızı, evinizi, dairenizi, evinizi, semtinizi ve ülkenizi yöneten dördüncü evinize düşer. Yani bu dolunay köklerinize dönüş yaşayabilirsiniz. Bu gerçekten önemli bir dolunay çünkü hem Jüpiter hem de Satürn de kova burcunda, haritanızın aynı bölgesinde olacak. Bu yüzden yer değişiklikleri ve ev değişiklikleri gündeme gelebilir. Pazartesi günü yaptığınız ve söylediğiniz her şey, kaderinizi değiştirebilir.

Bu hafta genel olarak ilişkinizin veya evliliğinizin dinamiğinde, her şeye yeniden başlamanız gerektiğini hissettiren dramatik bir değişim olabilir. Çünkü Boğa burcunda Uranüs var. Bu dönemde aile ve ilişkilerinizi sorgulamanız gerekebilir. Bu dönemde duygularınızla yüzleşebilirsiniz.

Bu hafta iş hayatınız ve yurtdışı temaslarınızla ilgili güzel haberler gündeme gelebilir. Bu gelişmeler, 2021 yılında finansal hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Üçüncü evinizdeki kovadaki dolunay, dokuzuncu evinizdeki aslandaki güneşin karşısında bulunuyor. Bu durum, sizin için işe yaramayan şeyleri bir araya getirmenin yaratıcı yollarını bulmaya çalışmakla ilgilidir. Yabancılar, seyahat, internet, akademi, eğitim, yayıncılık, medya ve taşımacılığı alanlarında değişiklikler olabilir.

Bu döngü, gelecek sizi çağırdığı için, 2021 yılı üzerindeki kontrol ve etki miktarınızı önemli ölçüde değiştirecektir. Gelecek yıl yapılacak değişiklikler, bu alanlardaki büyük dönüm noktalarını işaret eder. Pazartesi günü vereceğiniz belirli kararların sonuçları aslında gelecek yılı belirleyebilir. Bu dönemde kendinizi güçlendirmek ve cesur atılımlar yapmak önemlidir.

Sizi konfor alanınızdan çıkarabilecek farklı bir hedefe ulaşmak için istekli olabilirsiniz. Bu hafta, bir arkadaşınıza rastlayabilir veya yararlanmak isteyebileceğiniz bir fırsatı karşınıza çıkabilir hatta beklenmedik bir teklif alabilirsiniz. Bu ani durum, bazı planlarda karışıklığa neden olabilir fakat bu fırsatı değerlendirmelisiniz.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Bu hafta genel olarak finansal hayatınız, eviniz, banka işleriniz ve mesleğinizle ilgili yeni kararlar almanız gerekebilir. İş hayatınız ve finansal hayatınızla ilgili yeni kararlar almanın yanı sıra yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bu konuda hedefleriniz varsa mutlaka hedeflerinize ulaşmak için çalışmalı ve kararlı olmalısınız. Bu aldığınız kararlar, önümüzdeki yıl finansal hayatınızı belirleyecek.

Bu haftaki güçlü dolunay, kendinizi tedavi etme isteğinizi destekler. Sürekli işinize ve mesleğinize odaklandığınız için bu hafta dinlenmek ve eğlenmek isteyebilirsiniz. Yine de, Pazartesi günü biriyle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz ve bu durum o kişinin kafasının karışmasına neden olabilir. Yine de, Venüs ilişki evinizde ilerledikçe, cuma gününe kadar işleri düzeltmek daha kolay olacaktır. İletişim kuracak ve konuşacak olan siz olun böylece ilişkiniz kısa süre içinde normale dönebilir.

Son olarak, Merkür, paylaşılan varlıklar, mülkler ve iş ile ilgili yoğun bir bölgeye taşınıyor. Bu nedenle önümüzdeki iki hafta, kazançlı bir iş projesi ile ilgili bir strateji oluşturmak için mükemmel bir zamandır.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Kova burcundaki dolunay, imajınız, markanız, itibarınız, adınız, unvanınız ve kişisel görünümünüzle ilgilidir. Bu, çoğu insanın anlayamadığı zorluklar getirir çünkü tüm yıl boyunca kovadaki Satürn ile birlikte yaşıyorsunuz. Ay, duyguları yönettiği için bunun her türlü duyguyu tetikleyeceğinin farkında olun. Bu dönem, gerçekçi olmak için iyi bir zamandır. Aynı zamanda bu dönem, yarım kalan projeleri tamamlamak için gökyüzü sizi destekler.

Bu dönem, yeni bir diyete başlamak, spora başlamak ve kilo vermek için idealdir. Bu dönem alacağınız kararlar, karmik döngünüzü etkileyecek ve önümüzdeki yıl yaşayacaklarınızı şekillendirecektir.

Aynı zamanda bu dolunay, ilişki evinizde meydana geldiği için, özellikle derin sorunlarla ilgili duygular artabilir. Tartışmanız gereken bir şey var mı? Uranüs, önemli bir sorunla başa çıkmaya ve bu sorunun çözülmesine yardımcı olabilir, içgörü ve belki de çözümler getirebilir.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Kovadaki dolunay din, terapi, psikoloji, tarot, astroloji, maneviyat, spiritüel faaliyetler veya inancınızla ilgilidir. Bu dönem, meditasyon ve yoga yapmaya çok uygundur. Bu dönemde bol bol dua etmek ve niyet etmek önemlidir. Ayrıca bu dönemde rüyalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Bu hafta manevi konularla ilgili sorgulamalarınız, köklerinize dair inançlarınız aslında sizi gerçekte kim olduğunuzu araştırmaya zorlayacaktır. Eski kurallar, eski rutinler ve eski alışkanlıkları artık bırakma zamanı geldi.

Bu haftanın manevi evinizdeki güçlü dolunay, gündeminizi yeniden düşünmek için bir çağrı olabilir. Çok fazla zihinsel enerji kullanıyorsanız, zihninizi dinlendirmeniz önemlidir. Bu, özellikle zihniniz sürekli konuşuyorsa ve geceleri uyumakta zorlanıyorsanız geçerlidir.

Eğer yeni başlayan bir birlikteliğiniz varsa, iletişim kopukluklar ve aksaklıklar meydana gelebilir. Bu aksaklıkları ve tartışmaları büyütmemeye dikkat etmelisiniz. İlişkiyi bitirmek istiyorsanız bırakın. Eğer ilişkinin sürmesini istiyorsanız, cuma günü sevgi dolu ve şefkatli iletişiminizle tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


3 Ağustos – 10 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrep burcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.