Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (15 – 21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

 

Güneşe Tutkunmuş Dolunay; Lakin Karalar Bağlamış Aralarına Dünya Girince… İzahat Ne Kolay Değil mi, Konu Aşk’a Gelince…

Medyumca.com

Merhabalar Değerli Ziyaretçilerim,

Tutulma mevsimi devam ediyor ve 5 Temmuz 2020 günü sahneye bu kez Dolunay çıkıyor. Oğlak Burcunda parçalı bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Türkiye saati ile 07:44’te gerçekleşecek olan bu Ay Tutulması bir anlamda hesaplaşma zamanı olarak görülebilir.

Ay Tutulması Bir Hesaplaşma Zamanı…

Bu tutulmanın vereceği etkiyle yaşamlarımızda bir dönem kapanırken, bir yenisi açılacak. Aile ve ebeveynler ile ilişkiler, ailevi bağlar, çocukların geleceği, miras veya veraset konuları, gayrimenkul yatırımları, sindirim sistemi ve duygusal açıdan özlem gibi konularla ilgili bir takım stres ve gerginlik hissedebiliriz. Çünkü Oğlak burcunda Ay kendini rahat hissedemez; hem dolunay hem de tutulma etkisi altında olduğu için, hepimize yaşamlarımızdan bazı dersleri verme hazırlığı içine girer. Bu dersten alacağımız notlar her ne kadar duygusal açıdan bizi zorlasa da, gelecekte yolumuzu aydınlatacak güçlü bir yaşam tecrübesi olacak…

Ay tutulması, Güneş ve Ay’ın birbirine karşıt olduğu Dolunayda meydana gelecek. Dolunay, hayatımızdaki bitişleri ve dersleri temsil ettiği için, ruhumuzun olgunlaşma ve tekamül sürecine yardım eder. Dünya, Güneş ve Ay’ın arasına girdiğinde gökyüzü karanlığa bürünür ve Ay Tutulması oluşur. Ruhsal özümüzün gölgede kalan tarafı ile bizi yüzleştirecek olan 5 Temmuz Ay Tutulması, hepimizin yaşamında kadersel etkiler yaratacak. Bu etkiler bir anda hayatımızda oluşacak olan bir şimşek gibi yerini alacak. Bazı gizli kalmış gerçeklerin açığa çıkması, arkanızdan dönen dolaplar, konuşulan sözler, dedikodular ve sizi zora sokacak olan her şeyle yüzleşeceğiniz bir tutulma sonrası yaşayacaksınız.

Hayatımızın akış yönüne etki edebilecek bir Ay Tutulması yaşayacağız Sevgili Dostlar…

Ay tutulmalarının çoğu genellikle geçmişi, duyguları, iç dünyamızı, dişiliği, hayatımızdaki dişileri, anneyi, değer verilen bir kadını, vefayı, sevgiyi, aşkı, psikolojimizi, sağlığımızı ve ruhsal açıdan gelişmeyi temsil eder ve bu konularda bize tekamül açısından çok büyük yardımları dokunur. Tek başına altından kalkamayacağımız bir takım zorluklar veya olaylar, Ay Tutulması ve takip eden zamanlarda kadersel olarak birden bire gerçekleşir. Ay tutulmalarının etkisi sarsıcı olduğu kadar güçlüdür de. Senelerce açmadığınızı bir kutunun açılması gibidir Ay Tutulmaları gizli veya saklı kalan her şeyin bir bir ortalığa dökülmesine şahit olursunuz. Her ne kadar acıtacak olsa da, kazanacağınız değişim, ruhsal açıdan gelişim yolunda çok büyük bir adım olacaktır. Ay tutulmaları, tecrübe ve deneyim kazandırarak, tıpkı karanlıkta kalan bir yanımızın bir anda aydınlanması gibi farkındalık kazanmamıza olanak sağlayacak.

5 TEMMUZ AY TUTULMASI VE DEPREM…

Ay Tutulması ve sonrasındaki altı aylık zaman diliminde dünyada ve ülkemizde depremler olabilir. Ege ve Akdeniz daha az, Türkiye’nin doğusu ise bu depremlerden daha yoğun etkilenebilir. Son yirmi günlük süreçte zaman zaman bazı bölgelerimiz de hareketlenmelerin söz konusu olduğu bu dönemde doğal afetler ve özellikle depremin başrolde olduğunu belirtmemiz gerek. Kadına şiddet ve kadın cinayetleri, katliamlar, suikastler, propagandalar, ırkçı gösteriler önümüzdeki altı ay boyunca gündeme gelebilir. Devlet idaresinde veya kabinede değişimler, liderler, politikacılar, sınırlar, kraliyet aileleri önümüzdeki günlerin vurgu yapan konuları arasında olabilir. Güneş tutulması sonrası gerçekleşen bu Ay Tutulması ile yağmurlar, sel felaketleri, tsunamiler, volkanik hareketler, okyanuslar, denizler, yağışlar, adalarla ilgili konular başı çekebilir.

Ve Ruh… Sevgili Dostlarım Ruh!

Bizi biz yapan ve duygularımızı ifade etmemizi, olgunlaşmamızı, büyümemizi sağlayan tek şey ruhumuzdur. Yaşamımızda karşımıza çıkan sorunlardan kaçmak yerine, üzerine giderek çözmek ruhumuzun özüne kavuşması için çok önemli bir adımdır. Hepimizin belirli bir sınavdan geçtiği yaşam yolunda, ceza veya ödül beklemek yerine, öğrenilecek dersler ve kazanılacak sınavları olduğunu benimsememiz gerek. Bunun için sürekli hayatımızda karşımıza çıkan sorunların almamız gereken derslerle ilişkili olduğunu asla unutmamalıyız. Bu sorunlara arkamızı dönerek kaçtığımız sürece, nereye gidersek gidelim yada yüzümüzü ne tarafa dönersek dönelim, tıpkı bir zincir gibi aynı sorun farklı bir maskeyle karşımıza çıkacaktır. Ancak öğrenmemiz gerekeni öğrenip, almamız gereken dersi aldığımız takdirde o zincirin döngüsü kırılarak, aydınlığa açılan kapıya bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Yaşam, alma ve verme dengesi üzerine kuruludur, bizim yapmamız gereken kendi bahçemize ektiğimiz çiçekleri unutmamaktır. Su verilmeyen çiçek kurur, bakımsız bahçe tarumar olur. Siz, Evrene Ne Verirseniz, Onu Alırsınız…

Affetmek, Özür Dilemek ve Sevmek Hayat Amacınız Olsun…

Yolunuz Işık Olsun!

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiyle kalın…

 

29 HAZİRAN – 5 TEMMUZ 2020 BURÇ YORUMLARI

29 Haziran - 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları
29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları

koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları yeni haftaya ve dolayısıyla Temmuz ayına daha çok ev, aile ve yuva gibi kavramlar üzerine yeniliklerle giriş yapıyorlar. Bu konular ile ilgili sizi uzun zamandır düşündüren her ne varsa, artık tüm bunları detaylandırıp çözümlemeniz gerektiğinin farkına varacaksınız.

Haftaya ani, ani bazı duyumlar ve dedikodular ile adım atıyorsunuz. Özellikle kariyer ve iş alanlarınızda oluşan kadersel etkilere maruz kalabilirsiniz. İş değiştirme, yeni bir iş bulma, farklı bir iş koluna yönelme gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Parasal konularla ilgili, kredi borçlarla ilgili gayet güzel bir rahatlama söz konusu olacak. Ay Tutulması sizin kariyer ve iş alanlarınızda gerçekleşecek. Bu nedenle, özellikle bu konularda sizin önünüze fırsatların bir bir sunulacağı bir dönem başlıyor.

Oğlak burcunda meydana gelecek olan Ay tutulmasıyla, geleceğiniz ile ilgili, duygusal kararlar verebilirsiniz. Hafta içinde uzaktaki sevdiklerinizden neşenizi yerine getirecek, içinizi ısıtacak haberler alabilirsiniz.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

 

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Haftaya bazı olumsuz haberler ile başlayacak olan Boğa burçları, Çarşamba günüden itibaren bazı net kararlar alabilir ve bu kararlarını yakın çevreleri ile paylaşabilirler. Özellikle hafta başı kendini gösteren olumsuz durumlara tedbir olarak alacağınız kararların arkasında durmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Kardeşler, baba, yakın çevre ve akrabalarla ilgili ani gelişmeler gündeme gelebilir. Vefat, hastalık, kayıp gibi bazı üzücü haberler alabilirsiniz. Gelecekle ilgili bazı planlamalar içinde olacak, bu konuda fikirlerinizi sorgulayacaksınız. Temmuz ayına girdiğiniz andan itibaren ikili ilişkiler ve evlilik konuları gündeminize gelebilir ve ikili ilişkilerinizde ani karar değişimleri alabilirsiniz. Değişime isyan etmemeli, hayatınıza taşıdığı sonuçları sağduyuyla kabullenmelisiniz.

Ay tutulması ile birlikte eğitim ve öğrenim gibi konulara yönelebilir, ticaretle ilgili önemli adımlar atabilir veya hukuki sürece dayalı gelişmelerden önemli kararlar duyabilirsiniz. Kredi, borçlar ve ödemelerle ilgili beklentilerinizde umduğunuzu bulamayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

 

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizler burcu için bu hafta özellikle ikili ilişkiler ve maddi konulara dikkat etmeleri gerekiyor. Özellikle ortak parasal konular veya ortaklıklarla ilgili, ortak yapılan işler veya ortak ödemelerle ilgili hüsranla sonuçlanacak gelişmeler sizi bekliyor. Agresif olmaktan ve sinilerinizi etrafınıza göstermekten kaçınmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Ödemelerinizde daha rahat olabilmeniz için, gelir ve gider arasında bulunan dengeye çok dikkat etmeniz gereken bir süreç sevgili ikizler… Evdeki hesabın çarşıya uymadığı gelişmeler sizi daha tutumlu olmaya davet ediyor. Ailenizde ki diğer üyeler veya sorumlu olduğunuz kişilerin maddi konularda sorumsuz davranışları omuzlarınızda hayli bir yük oluşturuyor. Bu duruma en kısa zamanda dur demelisiniz.

Özellikle Pazar günü Oğlak burcunda meydana gelecek olan Ay tutulmasıyla birlikte, bazı kişilerle yollarınızı ayırmaya karar verebilirsiniz. Geçmişte kalan bir ödeme veya hesaplaşmanın ortaya çıkmasına şahit olabilirsiniz. Kardeşler ve akrabalar konusunda tutulma ve sonrasına dikkat etmeniz gerekiyor…

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

 

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeç burçları haftaya aile ve yuva konularına odaklı bir giriş yapıyorlar. Ailenizi ve yuvanızı korumak sizin öncelikli hedefiniz haline gelmiş durumda. Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ile ilgili bazı problemler gün yüzüne çıkabilir veya siz bir gizli kalmış gerçeği öğrenebilirsiniz. Aniden karar vermemeli, sağlıklı düşünmek için kendinize zaman tanımanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile birlikte yaklaşık 2 senedir yaşadığınız problemler ve mücadelenizin meyvelerini alma zamanının geldiğini söylüyor yıldızlar. Bu dönemde yaşanılan bitişlerin tamamen bittiğini ve olumsuzlukların size bir hayat dersi vererek sizin yaşam sahnenizden çekildiğini söyleyebiliriz.

Özellikle yuvanızı ve sevdiklerinizi korumak ve kollamak adına sarf ettiğiniz çabaların hayatınıza taşıdığı etkiyi, Pazar günü meydana gelecek olan Ay tutulması ile deneyimlersiniz. Bu dönemde kendinizi sinirli, yıpranmış, yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Sessizliğinizi koruyup, sakin kalmak size çok şey kazandırır.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

 

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan burçları haftaya özel hayatları ve ikili ilişkileri ekseninde denge arayarak girecekler. Bazı konularda zorlanmalar ve problemler yaşayabilirsiniz. Kariyer ve sağlım konularında bazı yenilikleri gündeminize alabilirsiniz. Özellikle sağlıksal konularda ciddi bir problem varsa yabana atmamanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

Temmuz ayına girerken sizin için ev, aile ve yuva konuları öncelik kazanıyor sevgili Aslanlar. Eğitim, iş veya kariyer hayatınızda başta sorun gibi görünen bir konunun sizin açınızdan faydalı bir sonucu olabilir. Neden ve sonuç ilişkilerine çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Pazar günü Oğlak burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması ile birlikte ani kadersel değişimlere ve gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Ani bir seyahat planlarınızı sekteye uğratabilir. Özellikle gittiğiniz yerde sinirlerinize hakim olmanız, agresif çıkışlardan kaçınmanız çok önemli. Hayatınız girecek küçük sürprizlerin keyfini çıkartmalı, stresten uzak durmalısınız. Bu dönemde özellikle kemik ve dişlere, diş eti problemlerine karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

 

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Haftaya parasal ve maddi bazı problemlerin gün yüzüne çıkması, kredi ve borçlar ekseninde yapılacak ödemelerin gerginliği ile giriş yapan Başak burçlarını, daha çok etraflarında bulunan sosyal çevre konuları daha çok meşgul edecek görünüyor. Bu hafta iletişim konuları ve yolculuk gündeminizde olacak.

Aşk ve özel hayatınızda bazı konularda daha net ve tutarlı olmanız gerekiyor. Hayatınızda var olan kişiyi kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Gelecek ile ilgili cesaretli kararlar alabilirsiniz. Ancak geleceğinizi ilgilendiren kararları tek başınıza almamanız gerektiğini söylüyor yıldızlar.  Hafta sonu meydana gelecek Ay Tutulması ile birlikte sevgiyi paylaşmak, ortak bir işe girmek, evlilik kararı almak gibi konularda kafanızda netliklerin oluşmaya başlayacağını belirtelim.

Aile ve ebeveynler gibi ilişkilerinizde sert rüzgarlar esebilir. Daha ılımlı ve yapıcı bir rol oynamanız gerekiyor bu noktada. Hayatınıza sizi eğlendirecek ve yeni ufuklar açacak bazı kavramlar alabilir, yeni bir hobi edinebilir, meditasyon yapabilirsiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

 

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Haftaya Ay burcunuzda seyahat ederken başlıyorsunuz sevgili Teraziler. Bu hafta sizin için ailevi konular ve kariyeriniz, eğitim ve öğrenim gibi konular netlik kazanacak. Sorumlu olduğunuz aile bireyleri ile ilgili vereceğiniz kararlarda ön yargılı bir tutum izlememeli, ortak paydada birleşmeniz gereken bir dönemdesiniz. İkili ilişkilerinizde çıkabilecek tartışmaların nedenlerini iyi değerlendirmeli, tek taraflı bir bakış açısından uzak durmalısınız.

Maddi konularda beklentilerinizin balon çıktığı ve ödemelerde zorlanacağınız günler sizi bekliyor. Gelir ve gider arasında ki dengeyi bulmanız bu noktada çok önemli. Bu hafta sizin için gergin enerjiler barındırıyor. Bu nedenle sessizliğinizi ve sağduyunuzu korumalı, stres yüklü ortamlardan uzak durmalısınız.

Pazar günü Oğlak burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması, sizin ev, aile ve yuva alanlarınız etkileyecek. Tüm sorumlulukları sizin üstlenmenize gerek yok sevgili Teraziler, o taşın altına herkes elini koyduğu zaman aile kavramı gerçekleşir.

Beklenmedik iş teklifi alabilir ve bu konu üzerine hemen harekete geçebilirsiniz. Yine de mevcut durumunuzu iyice sorgulamanız gerektiğini söylüyor yıldızlar size…

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

 

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrep burçları yeni haftaya, yeni değişiklikler ve yeni gelişmeler ile merhaba diyorlar. İletişim konularında yaşanacak olan bazı aksaklıklar gerginliklere neden olabilir. Temmuz ayına Ay Akrep burcunda giriş yapıyoruz ve bu sizin yeni gelişim ve değişimlere adım atacağınızı söylüyor. Evliyseniz eşiniz ile ortak alacağınız kararların hayatınızı değişik bir yöne sürükleyeceğiniz söyleyebiliriz. Evli değilseniz ciddi bir ilişki yaşayabilir, evlilik yolunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Kardeşler ve yakın akrabalar ile olan ilişkilerinizi gözden geçirecek, yeni bir düzene geçiş yapacaksınız. Kafanızda oluşan soru işaretlerinin bir bir çözülmesine şahit olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Alım satım gibi bazı konuları gündeminize alabilirsiniz bu süreçte. Ödeme ve borçlar ile ilgili güzel fırsatların önünüze çıkacağını söylememiz gerek.

5 Temmuz’da meydana gelecek Ay tutulmasıyla sizin için bir dönemin kapanıp, yeni bir dönemin açıldığını söylemek yerinde olacak. Özellikle yakın çevrenizi ilgilendiren kişiler ve onlarla olan ilişkileriniz netlik kazanacak.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

 

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Haftaya yakın çevre ile olan ilişkiler, sosyal hayat ve arkadaşlarınız ekseninde merhaba diyorsunuz sevgili Yay burçları. İletişimsel nedenlerle sıkıntı yaşadığınız kişiler veya akrabalarınızla uzlaşma veya küskünlüklerin giderilmesi gündeme gelebilir. Bu hafta sizin daha çok haberler üzerine harekete geçeceğinizi söyleyebiliriz.

İnişli çıkışlı bir hafta sizi bekliyor. Kimi zaman kararsız kalarak ne yapacağınıza karar veremeyeceğiniz günler sizi bekliyor. Sizin için anlamı olmayan ve herhangi bir çıkar sağlamayan ortaklı bir işiniz varsa, bu ortaklığı bitirme aşamasına getirebilirsiniz. 5 Temmuz’da Oğlak burcunda meydana gelecek olan Ay tutulması maddi konularda rahat bir nefes almanıza olanak sağlayacak.

Geçmişte verdiğiniz bir borcun ödenmesi, alacaklarınızı tahsil etmeniz veya aniden ortaya çıkacak sürpriz bir gelir sizi oldukça rahatlatacak bu dönemde. Yani, mali açıdan güzel gelişmeler yaşayacağınız bir tutulma sizi bekliyor. Hafta sonuna doğru ani bir seyahat gündeme gelebilir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

 

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Haftaya damgasını vuran Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor sevgili Oğlaklar… ikili ilişkiler, özel hayat, aşk hayatı, kariyer, çalışma yaşamınız, ev ve aile, yuva konularında sürpriz gelişmelere, yeniliklere hazır olmalısınız. Bu tutulma sizin daha çok net kararlar almanızı ve artık görmeniz gerekenlere kör kalmamanıza zemin hazırlayacak.

Gizli ve saklı kalan her şey su yüzüne çıkacak sevgili oğlaklar. Uzun zamandır kuşku duyduğunuz veya görmezden geldiğiniz bir takım durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak siz dimdik tek başına ayakta kalarak, ilerlemeyi başaracaksınız. Hayatınızda silkelenip, kendinize gelmeniz gereken kadersel etkiler ortaya çıkacak, sizin yapmanız gereken şey, sorgulamadan bu etkileri kabul etmek olmalı. Özel hayatınız ve ikili ilişkiler ekseninde bazı sürpriz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

Ortak iş veya ortak gelir alanlarında ortaya çıkacak yeni gelişmeler, sizin bazı kararları zorlanarak almanızı sağlayabilir. Duygularınıza ve sağlığınıza önem vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz, kendinizi yıpratmamanız bu noktada çok önemli sevgili oğlaklar…

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

 

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Yeni haftaya ve yeni bir aya güzel ve sizi motive edecek bazı haberlerle başlıyorsunuz sevgili Kova burçları. Geçmişte yaşadığınız veya geçmişte kalan bazı olayların veya sözlerin gün yüzüne çıkacağı bir hafta olacak. Temmuz ayı sizin için bazı kararları net almanızı sağlayacak günlere gebe diyebiliriz. İş ve kariyer anlamında daha çok yükseleceğiniz işlere adım atabilirsiniz.

Hayatınızda yıldırım hızıyla bazı olayların şekillenmesi söz konusu. Pazar günü gerçekleşecek Ay tutulması ile birlikte yaşamınızda yenilenme ve hatta güncellenme söz konusu olacak sevgili Kovalar. Uzun süredir tamamlayamadığınız ne varsa, çorap söküğü gibi sona gelecek. Düşündüğünüz ve bir türlü ortaya koyamadığınız planlarınızı tutulma ile birlikte devreye sokacaksınız.

Köklü değişimlere hazırlıklı olun, çünkü kadersel etkiler ile birlikte yaşamınızı ilgilendiren tüm konularda yaşanacak gelişmeler sizin yüzünüzü gayet güzel güldürecek görünüyor. Eskinin bitip, yeninin başladığı yepyeni bir sürece adım atarken, yıldızlar size özellikle sindirim sisteminize, mide ve bağırsak kaynaklı problemlere dikkat etmenizi söylüyor.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


 

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

 

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Haftaya parasal ve maddi konular ile ilgili yeni planlamalar içinde merhaba diyorsunuz sevgili balıklar. Hafta başında gelir ve gider dengesine dikkat etmeniz gerekiyor. Temmuz ayı sizin için daha çok yenilikleri hayatınıza almanıza olanak sağlayacak. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz.

Tutulma ile birlikte hayatınızda eskide kalmış ve sizi sürekli dibe çeken birçok konuya ve insana nokta koymaya hazır olun. Kardeşler ve akrabalar ile ilgili can sıkıcı birtakım gelişmeler yaşanabilir. Bu noktada ani çıkışlardan ve agresif tutumlarınızdan kaçınmanız lehinize olacak. Alım, satım veya miras konuları gündeme gelebilir. Varsa çocuklarınız ile ilgili gelecek planları yapabilir, hatta bu planlar ile ilgili adımlar atabilirsiniz.

Pazar günü Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması sizin sosyal ve çevre alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tutulma ile, etrafınızda bulunan kişiler ile ayrılıklar yaşayabilir, uzun zamandır duygusal ilişki yaşadığınız kişi ile artık tamam veya devam yoluna girebilirsiniz. Sizin için aydınlanma ve gerçekleri görme zamanı olduğunu söylüyor yıldızlar…

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!

 


29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 15-21 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Haziran Ayı Burç Yorumları ve Koronavirüs hakkında bilgiler verilmektedir.