Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (7 – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

28 Eylül – 04 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

28 Eylül – 04 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Eylül - 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları
28 Eylül – 04 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya biraz duygusal başlayacaksınız. Işığınız biraz sönük görünüyor. Sakın ümitsizliğe kapılmayın, kendinize olan güveniniz, ilişkiniz ya da olmasını istediğiniz ilişki düzeyi açısından çözümünüz olacak. Unutmayın, iyi bildiğiniz konularda güven en çekici fiziksel özellikten daha çekicidir. Geçireceğiniz bu süreç, kendinizde farkına varmadığınız birçok özelliği fark etmeniz konusunda size yol gösterecek.


Denediğiniz bazı atılımlarda başarısız olmuş olabilirsiniz. Bu olumsuz durumların öz güveninizi zayıflatmasına izin vermemelisiniz. Hayatta her zaman bir yol mutlaka vardır, ölüme çare yoktur. Maddi bir sorun yaşadığınızda dünyanın sonu gelmiş gibi hissetmeniz çok normaldir.
Aile ilişkileriniz ile bu hafta daha çok uğraşacaksınız. Aileniz ile birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama bu sorunlar sizin için iyi sonuçlar doğuracak.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta, sizin için biraz zorlu geçecek. Söylediklerinizi anlatamadığınız, kendinizi anlatmakta ve karşınızdaki kişiyi anlamakta zorlanabileceğiniz bir döneme giriyor olabilirsiniz. Gönül ilişkiniz konusunda gergin bir dönem içerisinden geçiyorsunuz. Sabır ve anlayış göstermeniz gereken bu dönemde, mümkün olduğunca öfkelenmemeye gayret edin. Öfke ve tartışmalar duygusal yaşamınızı olumsuz etkileyecektir.

Parasal anlamda, sizin için biraz daha birikim yapmaya başlama zamanı. Kendinizi güvende hissedebilmek için, biraz para biriktirin ve kısa dönemlik yatırımlardan uzak durun. Bütçenizi olumsuz yönde etkileyebilecek kayıplar söz konusu. Belki yatırımlarınız az büyür ama parasal anlamda güvende olursunuz.
 Aile bağlarınızı kuvvetlendirmenin tam zamanı. Birbirinize ihtiyacınız olacak dönemler yakın. Biraz daha anlayışlı olmaya gayret edin.

 

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya biraz yorgun başlayacaksınız. Söylemek isteyip de bir türlü söyleyemediğiniz konular gün yüzüne çıkacak ve bu sizi biraz yoracak. Biraz daha açık ve zamanında konuşmaya gayret edin. Duygunuzu anlatan en kısa en net cümleler, ilişki konusunda arzu ettiğiniz iletişimin doğru kurulması açısından size yardımcı olacak.
Maddi durumunuzu daha iyi bir hale getirebilmeniz için, çabalamaya devam edin. Yapacağınız insani yatırımlar ileride size bereket olarak dönecek. Etrafınızdaki insanlar ile iş ağınızı genişletmenin tam zamanı. Bereket çakralarınız açılıyor.


Aile içerisinde bazı sıkıntılar yaşayıp, bu sıkıntıların ağırlığını dışarıda paylaşım yapıyor olabilirsiniz. Bu durumdan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle bu dönemde dış dünya ile yapacağınız aile konusundaki paylaşımlar sizin ruhunuzu hafifletiyor gibi gelecek, fakat yakın zamanda dışarıdan bu anlattıklarınız sizin ile ilgili yorumları artırarak sizi istemediğiniz diyaloglar içerisine sokuyor olacak.
Sakin olmakta fayda var.

 

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya biraz düşünceli başlayacaksınız. Bu dönem, ilişkileriniz konusunda anlayışlı olmanız gereken bir süreç içerisine girebilirsiniz. Karşınızdakini anlamaya gayret edin.
Maddi anlamda çalkantılı bir dönem yaklaşıyor. Para dengeniz bu dönemde olumsuz yönde şaşabilir. Harcamalarınızı biraz daha kontrol altına almanızı öneriyorum.


Aile içerisinde doğru olduğuna emin olduğunuz değerli fikirlerinizi, diğer aile fertlerinin dinlemesini istiyorsunuz. Fakat bu durum sizin tutumunuz belirliyor olacak. Üst tondan, yani başkalarının fikrine değer vermeyen bir tutumla değil, onları da dinleyerek ve ne hissettiklerini anladığınızı belirten cümleler kurarak iletişim sağlayın. Aile her şeydir, onlar daima bizleri düşünür.

 

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

 İç dünyanızın kafanızı karıştırabileceği bir döneme giriyorsunuz. İçinizde hissettiğiniz duygusal boşluk aşk yaşamınızla, aklınızda olan kişi ile ilgili değil, sadece biraz durup düşünmeniz gereken bir dönemdesiniz. Duygularınızı doğru değerlendirmeye gayret edin. Duygusal anlamda dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz. Daha ince eleyip sıkı dokumalısınız.

Maddi sıkıntılara girmek için uygun bir zaman dilimindesiniz. Duygusal anlamda mutluluk ya da mutsuzluklarınızı para harcayarak değil biraz daha dışa açılarak gidermeye gayret edin. Yoksa finansal sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Unutmayın aldıklarınız sizi anlık olarak mutlu edebilir ama kullanmayacağınız şeyleri almanız ve bu durumu abartmanız sizi maddi anlamda zorlayabilir.

Hastalıkların insanlar için olduğunu unutmamalısınız. Aileniz içerisinde birileri beklenmedik bir sağlık sorunu yaşayabilir. Sakın endişe etmeyin bu dönem herkesin güçlü olması gereken bir dönem. Gereksiz endişelere kapılıp gücünüzü kaybetmeyin. Her şey iyi olacak. Hayat onun farkında olduğunuz zaman size güç verir.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta sizleri sevgi ve yalnızlık konuları ile ilgili düşünceler saracak. Sevgi, her insanın en temel ihtiyacı olan önemli bir olgudur. Fakat sadece ihtiyacınız olduğu için bir insanla birlikte olmak, son tahlilde kimseyi mutlu etmez. Yalnız kalmaktan korkarak kendiniz olmaktan vazgeçerseniz.


Parasal olarak, etrafınızdaki insanların sizden daha iyi bir durumda olmasına aldırmayın. Önümüzdeki günlerde bu durum değişecek. Beklentilerinizi yükselterek, hesapsız alışverişe yönelmemeniz gerek. Paranın boyutuna değil, biraz daha nereden daha bereketli geldiğine odaklanın.


Sizin için önemli olmayan konular, aslında çok büyük önem taşıyor. Bazen ayrıntılarda büyük sorulara cevaplar gizlenir. En yakınınızdaki insanlar yanlış cümleler içerisinde, doğru kelimeler söylüyor. Bunların farkındasınız ve ona göre yaşamaya gayret etmelisiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya duygusal bir giriş yapıyor olacaksınız. Duygusal anlamda muhteşem bir dönem sizi bekliyor. Ya arifesinde olduğunuz ya da yeni filizlenen aşk dünyanız çok renkli geçecek. Dolu dizgin ilerlemeye devam edin. Nasıl olsa hayat anlardan ibaret.


Denediğiniz bazı atılımlarda başarısız olmuş olabilirsiniz. Bu olumsuz durumların öz güveninizi zayıflatmasına izin vermemelisiniz. Hayatta her zaman bir yol mutlaka vardır, ölüme çare yoktur. Maddi bir sorun yaşadığınızda, dünyanın sonu gelmiş gibi hissetmeniz çok normaldir. Bu duyguyu birçok insan yaşar. Fakat kısa zamanda göreceksiniz, yaşadığınız olumsuz şeyin size aslında bir şeyler öğrettiğini.


Bu dönem, aile bireylerinizi biraz fazla kafanıza takıyor, onların söylediklerine fazla alınganlık yapıyor olabilirsiniz. Ne kadar aile olsanız da aynı sosyal ve ekonomik süreçlerden geçseniz de her insanın farklı düşünce sistemine sahip olduğunu unutmamanız gerekir. Onları anlamanız, sizin kişisel gelişiminize yardımcı olacak birer ders niteliğinde olacaktır.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Kendini doğru biçimde ifade etme isteği, en insani arzulardan biridir. Söylemek isteyip de söyleyemedikleriniz sizin içinizi kemiriyor olabilir. Biraz daha açık ve zamanında konuşmaya gayret edin. Duygunuzu anlatan en kısa en net cümleler ilişki konusunda arzu ettiğiniz iletişimin doğru kurulması açısından size yardımcı olacak.

Birikim yapmaya başlamanın tam zamanı. İlerde bu birikimleri kullanacağınız güzel bir yol var önünüzde.

Bu dönem, aile bireylerinizi biraz fazla kafanıza takıyor, onların söylediklerine fazla alınganlık yapıyor olabilirsiniz. Ne kadar aile olsanız da aynı sosyal ve ekonomik süreçlerden geçseniz de her insanın farklı düşünce sistemine sahip olduğunu unutmamanız gerekir. Onları anlamanız, sizin kişisel gelişiminize yardımcı olacak birer ders niteliğinde olacaktır.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya güven sorunu yaşayarak başlayacaksın. Kendine olan güvenin, istediğin herkesin dikkatini çekmeni sağlayacak. Hiçbir şeye olmaz deme. Kendin ol ve kendine güven yeter.
Maddi konularda verdiğiniz kararlar, hedefinize ulaşma yolunda sizleri olumlu etkileyecek. Kendiniz bir yol alarak ilerlemeyi seçtiyseniz hem finansal anlamda size daha net sonuçlar verecek hem de çok değerli olan zamanı kaybetmemiş olacaksınız. İnsanlar çevrenizde fırsat gibi görünen ümitleri sizlere veriyor olabilir.


Aile kavramının anlamını çok daha iyi anlayacağınız bir dönem yaklaşmakta. Biraz daha anlayışlı olmaya, insanları daha dikkatli dinlemeye ve niyetlerini anlamaya çalışmaya ihtiyacınız var. Yıldızınız göremediklerinizi daha iyi göreceğiniz bir dönemde.

 

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu sıralar çok yaygın bir hatalı düşünceye kapılıyor gibisiniz. Duygusal iletişim istediğiniz ya da ilişki içinde olduğunuz insanı değiştirebileceğiniz duygusu taşıyor olabilirsiniz. Bu duygudan bir an önce çıkmalısınız. Çünkü insanları sahip oldukları hamurdan farklı bir şeye dönüştüremezsiniz. Bu çabanız başta sonuç veriyor gibi olsa da daha sonra kişi özüne doğru hareket edecektir. Karşınızdakini olduğu gibi kabullenmeye çalışmanızı tavsiye ediyorum. Eğer bunu başaramıyorsanız, ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizi öneririm.


Birikim yapmayı unutmayın. İhtiyaçlarınızı karşılayacak harcamalar yapmanız çok normal.Önünüzdeki dönem, maddi anlamda sizler için biraz sıkıntılı olabilir.
Aile içerisinde alınacak kararlar konusunda etkin olmalısınız. Fakat bunu tartışma zeminine taşımamalısınız. Yüksek enerjiniz ve fevri duruşlarınız sizin anlaşılmaz, uyumsuz olarak algılanmanıza sebep olabilir. Bu sizi çözümsüzlüğe sürükler.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Daha önce başarısız bir ilişki yaşamanız ya da şu an ilişkinizde başarısız hissetmeniz, bundan sonra sürekli başarısız ilişki içerisinde olacağınız anlamına gelmez. Bu duygu, her insanın zaman zaman kapıldığı bir duygudur. Ne olursa olsun, kendinizi eksik gördüğünüz noktalar varsa bunlara eğilmeye gayret edin. Finans anlamında bu dönemde, karşınıza durağan yatırım fırsatları gelecek. Bu konuya biraz dikkatli bakmanızda fayda var. İyi hesap yapın ve değerlendirin.


Ailenizi ihmal etmemeye gayret edin. Bugün zamanım yok gibi bahaneler ile uzaklaşmış olabilirsiniz. Aile bizi kucaklayan, daima yanımızda olan, sevgisini asla eksik etmeyen ve her koşulda bizi sorgusuz kabul edendir. Aile bireylerinizin değerini iyi bilin.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızda olan insanlar ile iletişim problemleriniz olabilir. Fakat endişe etmeyin, her şey olacağına varır. Sağlam kafayla oturup düşündüğünüzde, çözüme kavuşacak ve içinizi rahatlatacaksınız. Sürekli alışveriş yapmaya bir son vermelisiniz. Bütçenizi kontrol etmemeniz, parasal anlamda biraz fazla açılmanıza sebep oldu. Bu dönem sizin için tasarruf dönemi olmalı, yoksa kısa zamanda maddi anlamda çok zorlanacağınız bir döneme girebilirsiniz.

Aile büyükleri sizi anlamıyor gibi hissediyor olabilirsiniz. Belki de gerçekten anlamıyorlar. Ama unutmayın, onlar da bildikleri kadar doğruyu vermeye çalışıyor. Bu sebepten tartışmanın, kalp kırmanın bir anlamı yok.

 

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


28 Eylül – 04 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 21 Eylül - 28 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.