Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları
27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

koç burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta Akrep burcunda olan ay, bir dönüm noktasına işaret ediyor. Bu dönüm noktası, bir plan ya da projeye devam etme ya da iptal etme kararını alacağınızı gösteriyor.

Bu haftada bol miktarda enerji var. Enerjinin yönü ise neşe veren Jüpiter’in puslu Neptün ile pozitif ilişkisi oluyor. Jüpiter ve Neptün’ün enerjisi her zamankinden daha zengin ve daha canlı olabilecek hayallerinizi ve ideallerinizi öne çıkarabilir.

Merkür, bu hafta iyimser Jüpiter’e karşı çıkıyor ve perşembe günü Neptün ile uyumlu bir açı oluşturuyor. Bu yüzden yapmak istediklerinizle ilgili güzel hayaller kurmak isteyebilirsiniz. Fakat aldatıcı Neptün işin içine girince, gerçeklik daha plastik hale gelir. Bu yüzden düşünceleriniz ve hisleriniz, koşullarınızı normalden daha fazla etkileyebilir.

Bu haftanın başlangıcında finansal işleriniz öne çıkarken, hafta ortasında eviniz ve ailenizle ilgili işleriniz öne çıkabilir. Bu dönemde ailenizle tartışmamaya ve kırıcı olmamaya dikkat edin. Hafta sonuna doğru aile bağlarınız güçlenirken, daha yardımsever ve fedakar olabilirsiniz. Herkese iyi bayramlar…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta düşünülmesi gereken çok şey olabilir ve hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırsız olabilirsiniz. Fakat biraz durup düşünmeniz ve dikkatli bir araştırma yapmanız gerekiyor.

Bir plan veya proje üzerinde mi çalışıyorsanız, durup düşünmek ve ailenizin size desteğini hissetmek akıllıca olabilir. Bu hafta, üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili ailenizin düşüncelerini ve fikirlerini almanızı gerekiyor. Projenizin birkaç değişikliğe ihtiyacı varsa, ayarlama yapmak için bu hafta mükemmel bir zamandır.

Bu hafta, uzakta yaşayan bir sevdiğinizle görüşmek isteyebilirsiniz. Uzakta yaşayan ve özlediğiniz bu kişiyle bağlantı kurmak size çok iyi gelebilir. Herkese iyi bayramlar…

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

ikizler burcu haftalık burç yorumları

Başkalarına yardımcı olabilecek bir fikriniz ya da projeniz varsa, Neptün ile Jüpiter’in açısı size yardımcı olabilir. Fakat yine de bu projeyi gerçekleştirmeden önce biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Bu projenizle ilgili maliyetler, yasal konular ve teknik bilgiler hakkında başkalarının tavsiyesine ihtiyacınız olabilir. Başkalarından aldığınız tavsiyeler, olumlu bir başlangıç için her şeyi elde etmenin anahtarı olabilir. Güzel Venüs, pazartesi günü Neptün’e doğru açı yapıyor bu yüzden hedefleriniz konusunda gerçekçi olmanız gerekir.

Haberci Merkür, bu hafta hem keyifli Jüpiter hem de Plütonu ile aynı hizaya geldiğinde, para meseleleri de ön plana çıkabilir. Bir projeye yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız varsa, aynı anda çok fazla şey istemeyin. Projenizi gerçekleştirecek güçlü bir teknik bilginiz ve finansal desteğiniz varsa, bunu elde etme şansınız daha yüksektir.

Hafta başında sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Finansal olarak bazı ödemeler çıkabilir. Bu yüzden finansal konulara daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru aşırı harcamalar yapmaktan ve arkadaşlarınızla tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Herkese iyi bayramlar…

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

yengeç burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta eğlenmeye ve risk almaya istekli olabilirsiniz. Hesaplanmış bir risk alırsanız başarılı olursunuz ancak sadece heyecan arıyorsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Ayrıca, bir süredir dikkatinizi çeken bir insanla yakınlaşabilirsiniz. Eğer o kişi de sizin gibi ruhsal meselelerle ilgileniyorsa, mükemmel bir arkadaş ya da ruh eşi olabilir. Jüpiter ile Neptün etkileşimi, o kişiyle daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta genel olarak eğlenceli ve keyifli hobilerinize yönelebilirsiniz. Disiplinli çalışmak yerine ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenmek ve daha hafif bir hafta geçirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonunda ise bıkkınlık ve karamsarlık gibi olumsuz duygular hissedebilirsiniz. Herkese iyi bayramlar…

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

aslan burcu haftalık burç yorumları

Güneş, şimdi Aslan burcunda bu yüzden bir süredir arka planda kalan projelerinize hız vermeniz için uygun bir zaman…

Ancak, haftanın başında, kendinizi önemli bir dönüm noktasında bulabilirsiniz. Önemli bir projenizi konuşmak için ailenizi bir araya getirmek istiyorsanız, bu çok iyi bir zamandır. Bu hafta genel olarak ailenizden fikir almaya uygundur. Çünkü ailenizden fikir almak bu projenizin başarısı için çok önemli olabilir.

Finans veya bir iş fikirleri söz konusu olduğunda, gerçekçi olmaya dikkat etmelisiniz. Cömert Jüpiter, Neptün ile bağlantı kurduğunda bir planın ya da projenin başarılı olacağına dair güçlü inançlarınız olabilir. Fakat hayallerden uzak durun çünkü bu, kazançlardan ziyade kayıplara yol açabilir. Projenizi hayata geçirmeden önce deneyimli ve uzman kişilerden tavsiyeler almanız çok değerli olabilir.

Hafta sonuna doğru hiçbir şeyi abartmamaya özen gösterin. Kalabalıklar size fazla gelebilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Herkese iyi bayramlar…

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

başak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca duygusal yüklerinizden özgürleşme zamanı… Bir ilişki ya da işle ilgili bitirmeniz gereken her şeyi bitirmelisiniz. Ayrıca, kendinizi dinlemek ve önceliklerinizi belirlemek için zaman ayırmanız çok iyileştirici olabilir.

Yaratıcı bir projedeki biriyle işbirliği yapmaya hazır mısınız? Jüpiter ve ilham verici Neptün etkileşimi birlikte başarılı olmanızı sağlayabilir. Pratik teknik bilginiz, yaratıcı bakış açıları ile birleştiğinde parlak sonuçlar verebilir.

Aynı zamanda, sizi kıskanabilecek birisine dikkat edin. Merkür bu hafta sonu Plüton’a karşı çıkıyor bu yüzden toksik insanlardan uzak durmak akıllıca olur. Bunun yerine, sizi yükselten ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan insanlarla sosyalleşmelisiniz. Herkese iyi bayramlar…

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

İyimser Jüpiter, pazartesi günü manevi Neptün ile etkileşime girdi bu yüzden bir değişiklik yapabilirsiniz. Spiritüel ve ruhsal boyutlar size hitap edebilir ancak bunun gerçekleşmesi için alışkanlıklarınızı ve rutinlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Diyet ve egzersiz ile ilgili daha doğal yollar benimseyebilirsiniz. Yalnızca diyet ve egzersiz değil, huzur ve sükunet arayabilirsiniz. Doğal ve güzel ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Aynı zamanda, uzak ülkelerle ilgili olan Venüs, egzotik bir tatil hayal etmenizi ve her şeyden kurtulmanızı isteyen Neptün ile sert bir açı oluşturur. Bu tatili mutlaka planlayın ve fırsatınız olduğunda kendinizi şımartın.

Son olarak, Merkür, kendi bölgenizdeki Jüpiter ve Plüton’a karşı çıktığı için iş ve sosyal hayat dengeniz biraz bozulabilir. Hedeflerinize ulaşmanın ve uyumlu bir sosyal yaşamın dengesini bulmak zor olabilir ancak dengeyi bulmaya çalışmalısınız. Herkese iyi bayramlar…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Güneş, Aslan burcunda bu yüzden önümüzdeki haftalar mesajınızı dünyaya duyurmak için mükemmeldir. Şimdi sizin parlama zamanınız! Biraz gösteriş yapmak istiyorsanız ve bir projenizi ortaya çıkarmak istiyorsanız doğru zaman. Bu sizin doğal varlığınız olmasa da, yeteneklerinizi sergilemek, yeni müşteriler veya kazançlı bir sözleşme yapmak için bir fırsattır.

Buna ek olarak, iyimser bir Jüpiter-Neptün etkileşimi sayesinde yeni ortaklıklar söz konusu olabilir ve yaratıcılığınız gelişebilir. Bu, ikinizin de beğendiği yaratıcı bir fikir üzerinde işbirliği yapma fırsatı da olabilir.

Haftasonu ise sosyal ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekir. Çünkü sosyal yaşantınızda ve aile yaşantınızda çeşitli gerginlikler olabilir. Bu yüzden abartılı sözlerden ve tavırlardan kaçınmanız gerekir. Herkese iyi bayramlar…

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Bir süredir planladığınız yolculukları eğer gerçekleştiremediyseniz bu huzursuz hissetmenize neden olabilir. Bu seyahati yapma konusunda bu hafta güçlü bir istek duyabilirsiniz. Eğer gitme şansı yakalarsanız, keyfine varacaksınız. Özellikle sakin ve huzurlu yerler sizi cezbedebilir.

Haftaya biraz huzursuz ve gergin başlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle büyük tartışmalara girmemeye dikkat etmelisiniz. İlişkilerinizde fazla beklenti içine girerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Bu hafta aşırı para harcamamaya özen gösterin. İhtiyacınız olmayan şeyleri satın almamaya dikkat edin. Aksi takdirde finansal konularda zorlanabilirsiniz. Herkese iyi bayramlar…

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Bu hafta, Oğlak burçlarının odak noktasında iş projeleri ve mülkler var. Pazartesi günü sosyal konular dikkatinizi çekebilir. Topluma fayda sağlayacak bir ekip projesine yatırım yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda içgüdülerinize güvenmelisiniz. Bunu yaparsanız başarılı olabilirsiniz.

Burcunuzda etkili olan iyimser Jüpiter, iletişim evinizdeki spiritüel Neptün ile etkileşime giriyor bu yüzden yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu tanışma çok ilham verici ve iyileştirici olabilir. Bu kişi size mutluluk veren bir arkadaşınız ya da ruh eşiniz olabilir. Bu kişiyle uzun vadeli bir iletişim içinde olacaksınız ve bu kişi sizi çok mutlu edecek. Bunun nedeni, yargılanma veya eleştirilme hissi olmadan tamamen kendiniz olabilmenizdir.

Bu hafta tartışmalara dikkat edin. Sevdiğiniz kişilere karşı öfkeli ve kırıcı olabilirsiniz. Eğer özel yaşamınızda sorunlar varsa mutlaka güvendiğiniz birinden tavsiye alın. Herkese iyi bayramlar…

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Hafta başında iş ilişkilerinde zorlayıcı durumlar söz konusu olabilir. İş arkadaşlarınıza karşı daha anlayışlı ve duyarlı yaklaşmanız gerekebilir.

Güneş, önümüzdeki dört hafta boyunca ilişki evinizde bulunuyor. Bu durum, iyileştirmeler yapmak amacıyla önemli bir ilişkiyi değerlendirmek için bir fırsat veriyor ve bir sorunu çözmeniz gerekiyorsa, ödün vermemenizi tavsiye ediyorum.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde sosyal hayatınızı ihmal ettiyseniz, önümüzdeki haftalarda başkalarıyla etkileşimde bulunabilir ve bir süredir görmediğiniz insanlarla buluşabilirsiniz. Çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Yaşam tarzınızı etkileyen Merkür, bu hafta hem Jüpiter’e hem de güçlü Plüton’a karşı çıkıyor ve bu da geçmişin yeniden ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Bu acı verici ve hatta travmatik bir anıysa, güvendiğiniz biriyle bunu konuşmaya zaman ayırmalısınız. Bu iyi bir arkadaş, psikolog ya da yaşam koçu olabilir ve bu sorunu konuşmak çok daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Herkese iyi bayramlar…

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020

Güneş, yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanızı destekliyor. Bu yüzden önümüzdeki haftalar, ruhsal olarak ve bedensel olarak kendinizi geliştirmek için uygundur. Diyet veya spora başlamak için oldukça ideal zamanlar…

Bu hafta işleriniz çok yoğun olabilir ve etrafta koşuşturmanız gerekebilir. Ayrıca finansal harcamalarınız sizi biraz zorlayabilir.

Aynı zamanda, organize olmak, işlerinizde üretken hale gelebilmek için yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Böylece ruhsal yüklerinizden arınabilir ve rahatlamak için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Jüpiter ve Neptün etkileşimi sizi çok iyi anlayan birisiyle tanışmanızı destekler. O kişi, sizin yaratıcı yeteneklerinize hayran olabilir ve siz de o kişinin pozitif yapısından etkilenebilirsiniz. Bu kişi sevgili veya destekleyici bir arkadaş olabilir.

Son olarak, Merkür ve Plüton etkileşimi, bir arkadaşınızla aranızda oluşabilecek bir gerginliğe işaret eder. Bir konuşma gerginliği arttırabilir bu yüzden söylediklerinize ve ifadelerinize dikkat etmelisiniz. Herkese iyi bayramlar…

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


27 Temmuz-2 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 29 Haziran - 5 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Koronavirüs ve Temmuz Ayı Burç yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.