Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (20-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış Ve Astrolojik Değerlendirmeler

Haftaya Merkür etkisi ile başlıyoruz. Bu hafta bütünüyle Merkür etkisi tüm burçlarımıza egemen olacak. Peki nedir Merkür, neyi temsil eder, nasıl bir etki bırakır üzerimizde?

Merkür, en kısa ve net tabiri ile iletişim gezegenidir. Zeka, akıl, hareket kabiliyeti, iletişim, haberleşme, konuşma, ulaştırma, hatırlama ve aynı zamanda unutma gibi konularla kendini özdeşleştirir. Astroloji de ise Merkür, haberleşme gibi konularla öne çıkar. Yani haber almak, bazı şeylerin ortaya çıkması, belirli olması ve kendini belli etmesi anlamını taşıdığı için bu hafta bazı konuların hem ülke gündeminde, hem de dünya gündeminde açığa çıkacağını gösteriyor bize. İletişim, internet kısıtlamaları, internet kesilmeleri, haberleşme bağlarının zayıflaması gibi teknik bazı konularda kopmalar, yavaşlamalar ve kesilmelere karşı dikkatli olmakta yarar var.

Tavsiye Yazımız: https://www.medyumca.com/2020-astroloji-turkiye-yi-neler-bekliyor/

Aynı zamanda bu hafta gökyüzünde beliren Venüs retrosu bize, geçmişte kalan ilişkilerin su yüzüne çıkmasını, eski aşkların tekrar kendini belli etmesini, eskide kalan kimselerle iletişime geçilebileceğini anlatıyor. Ancak böyle bir durumun çok sağlıklı olmayacağının da altını çiziyor. Çünkü Retro hareketleri çoğunlukla, düşünülmeden alınan kararların geri dönüşlerinin hatalara gebe olduğunu gösterir. Bu nedenle bu gibi geri dönüşlerin çok yeri ve zamanı olmadığını belirtelim.

Gökyüzünde Ay’ın konumu genellikle duygularımızı, düşüncelerimizi ve hissettiklerimizi ifade ettiği için haftaya Ay’ın konumuna göre göz atalım.

Haftanın Gün Gün Analizi

Haftanın ilk günü Ay, İkizler burcunda olacak, haberleşme ve iletişim yoğunlukta görünüyor. Sokağa çıkma kısıtlaması sonrasında ilk gün olduğu için Pazartesi günü oldukça hareketli geçecek. Daha çok maddi ve mali konuların açığa çıkacağı bir hafta başı bizi bekliyor.

Salı ve Çarşamba günleri Ay’ın Yengeç burcuna geçişi ile daha hassas ve duygusal olacağımız günler olacak. Oldukça duyguların açık ve içten ifade edilebileceği saatlere hazırlıklı olalım.

Perşembe günü Ay Aslan burcunda seyredecek. Karar verme ve harekete geçme gibi kendinden emin ve cesur hareketler içine girebiliriz. Burada aslında bakış açımızda daha net ve daha cesur olabileceğimizi de göz önüne alalım. Sağlıkla ilgili konulara bu gün dikkatli olmalıyız.

1 Mayıs Cuma günü Ay yine Aslanda. 1 Mayıs İşçi Bayramı olduğu için ve büyük ihtimalle yine bir kısıtlama olacağı için biraz daha özgürlüğü sorgulama, Haksızlıklara karşı tepki gösterme, kendini kısıtlanmış hissetme duyguları ile karşı karşıya olabiliriz.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay Başak Burcuna geçiyor. Bu bize ani duygusal patlamalar, huzursuzluklar getirebilir. Haberler, iletişim trafiği ve devamında bazı endişeler de kendini gösterebilir. Aynı zamanda gizli gerçekler ve sırların da ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Koronavirüs Süreci

Koronavirüs ile ilgili sorular geliyor; bu hafta koronavirüs konusu ile ilgili bazı ülkelerden ve özellikle kendi ülkemizden kısıtlamaların hafifleyeceği ile ilgili bazı bilgilerin açıklanması söz konusu olabilir. Yaz ayları tarih olarak gösterilebilir; ancak ben bu konuda temkini elden bırakmamanın yararlı olacağını düşünüyorum. Salgının henüz tepe noktası olup olmadığı tartışmalarının sürdüğü bu günlerde, herhangi bir karar almanın ve bunu işleme koymanın yanlış sonuçlar doğurabileceği gibi konularla karşılaşabiliriz. Bu hafta aynı zamanda bazı ülkelerde sağlık konularında ciddi tartışmalar yaşanabilir, hatta bu durum eylemlere ve kimi kesimlerin isyanlarına dönüşebilir.

Ve Deprem…

Deprem konusunda ise, bu yılın başında belirttiğim gibi 2020’nin sismik hareketlenmeler ile geçeceğini söylemiştim. Deniz odaklı bazı sallanmalar olabilir. Bir veya birkaç ilimiz, özellikle Batı ve Ege kıyılarında hissedilebilir bazı hareketlenmeler yaşanabilir. Hafta sonu özellikle bu konuda bazı enerji dalgalanmaları görünüyor.

Hafta sonu yine kısıtlamalar olabilir, bunlara artık hazırlıklı olmalıyız. Hepimizin sağlığı için, genel olarak yapılan bu tür kısıtlamalara saygılı olmamız gerekiyor.

Değerli Ziyaretçilerim, geçtiğimiz hafta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutladık. Belirli kısıtlamalar çerçevesinde olsak da, yine unutmadık coşkumuzu. Biraz kırgın, biraz tedirgin ve biraz buruk bir kutlama oldu evet, ancak bu günlerin geçeceğinin ve güzel gelecek günlerin eli kulağında olduğunun bilinci daima hakim olmalı içimizde.

Aynı zamanda 23 Nisan Bayramı çok güzel bir güne denk geldi. Ramazan’ın aynı zamanda olması da bize, manevi huzur ve bayram coşkusu ile çok güzel enerjilerin kapısını araladı. Bugünleri dua etmek, meditasyon yapmak, yaşama ve evrene güzel enerjiler vermek için fırsat olarak görmemiz gerekiyor. İnsan olduğumuz için, bize verilen yaşam hediyesine ve doğaya; canlılara, özellikle hayvanlara karşı saygılı davranmalı, onları da bizimle aynı yaşam hakkına sahip olduğunun farkına ve ayırdına varmalıyız.

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiye kalın, evinizde kalın…


Haftalık Burç Yorumları 27 Nisan-3 Mayıs 2020

27 nisan 3 mayıs 2020 haftalık burç yorumları
27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Koç Burçları haftaya para konuları ve maddi-mali bazı sorunların halledilmesi ile başlıyorlar. Bu durum özellikle kredi-borçlar ve alacak-verecek gibi sıkıntıları olanlar için ciddi anlamda iletişim trafiğini de beraberinde getiriyor. Yeni bir iş fikri ve bu fikir sonrası harekete geçme gibi konular kendini belli ediyor. Aynı zamanda bazı yatırım kaynaklarınıza dikkatli olmanız gerektiğinin altını çizelim.

Pandemi nedeniyle oluşan kısıtlamalar sonrası fazla ve gereksiz masrafların sizi aşağı çekebileceğini söylemekte yarar var. Bu hafta genelinde Koç burçları için maddi konuların ön plana çıkacağı görünüyor. Yakınlardan ya da kardeşlerden bazı destekler alınması muhtemel görünüyor. Özellikle ikili ilişkilerinde veya eşleri ile gereksiz tartışmalara girmemeleri gereken bir hafta. Alım-satım gibi konularda bazı yeni haberler gündeminize gelebilir. Almak istediğiniz ya da satmak istediğiniz bir varlığınızla ilgili beklenmedik bir takım gelişmeler olabilir.

Hafta sonuna doğru aile ve ebeveynler, çocuklar ile daha fazla vakit geçirmeniz olası. Duygusal anlamda beraber olduğunuz kişi varsa ona karşı biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Yaşadığınız sıkıntının sebebi ne olursa olsun, bu durumun payesini etrafımıza çıkarmak doğru olmaz değil mi sevgili Koç burçları…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları
Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili boğalar için gayet verimli bir hafta olacak. Merkür’ün sizin burcunuzda olması, ifade etmek istediğiniz her şeyi net ve doğru bir şekilde ortaya dökeceksiniz demek. Gizli saklı kalmış duygularınız varsa bunların konuşulması, bazı yeni iş fikirlerinizi yada yeni yatırım hedeflerinizi, kariyerinizle ilgili yapmak istediklerinizi bu konunun muhataplarına net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sizin için oldukça kazançlı bir hafta olacak iyi değerlendirmelisiniz. Ayrıca başka bazı iş olanaklarının sıkça konuşulduğu ve atılımları için önemli kararlar vermeleri gereken bir hafta olacak.

Ciddi anlamda değişim rüzgarları esiyor bu hafta; vereceğiniz kararlar, hayatınızın yönünü değiştirebilecek güçte olabilir. Bu konuda yakın çevreniz ve özellikle ebeveynlerinizden destek alma gibi düşünceler içine girebilirsiniz. Etrafınızda bulunan ve size değer veren kimselerin nasihatlerini iyi dinlemeniz gerekli bu hafta. Çünkü özellikle ihtiyacınız olan destek onlardan gelecek.

Merkür’ün aşk ve duygusal hayatınızı da etkilediğinizi göz önüne alırsak, bu konularla ilgili hangi kararları verirseniz verin, aceleye getirmemeniz konusunda sizi uyaralım. Çünkü bu dönemde atılan adımların geri dönüşü olmayacak Sevgili Boğalar…

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları
İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili ikizler için para ve maddi durumlarla ilgili karışık bir hafta onları bekliyor. Aslında ne yapacaklarını bilememe gibi bir kaygı durumları söz konusu. Merkür’ün ifade etme gücü pek sizin üzerinizde işlemeyecek gibi görünüyor. Çünkü tüm hafta boyunca anlatmak istediğiniz şeylerin anlaşılamaması gibi durumlar söz konusu olacak. Aslına bakılırsa bu durumun sizin net bir kararın arkasında durmamanızdan kaynaklandığını söylesek çokta yanlış bir ifade olmaz.

Bazı noktalarda karşınızda bulunan kişilere karşı kırıcı olmaktan vazgeçmeniz gerektiğinin ciddiyetini söylüyor yıldızlar. Size değer veren ve yanınızda olan kimselere karşı kırıcı ve geri dönülemez sözlerden özellikle kaçınmalısınız.

Bu hafta kendinizi boşlukta hissedebilir, içinize kapanabilir, işinize odaklanabilir, varsa yeni fikirleriniz onlarla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Etrafınızda bulunan kişilere ve onların sizin arkanızdan konuşma potansiyeline dikkat çekerek, ağzınızdan çıkan her bir kelimeye dikkat etmenizi ısrarla vurgulamak yerinde olacak. Çünkü bu dönem, hiç ummadığınız ve değer verdiğiniz kimselerin arkanızdan dedikodu kazanı kaynattığını duyabilir ve hatta kısa süreli bir üzgünlük yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli, özellikle kolestrolden uzak durmalısınız sevgili ikizler burçları! Aynı zamanda her yüzünüze güleni dost sanmaktan da

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, bu hafta negatif ortamlardan ve negatif insanlardan uzak durmalılar. Çünkü siz zaten duygusal ve pimpirikli yapınız gereği dışardan gelen etkileri hemen bünyenize alan bir doğaya sahipsiniz. Bu nedenle, özellikle coronavirüs nedeniyle oluşan bu durumun sizi ciddi anlamda endişelendirdiği bu dönemde, etrafınızda size negatif etkiler veren kişilerden ve olaylardan uzak durmanız çok önemli.

Bu hafta biraz daha ev ve ev içinde oluşturacağınız değişikliklere yöneleceğiniz görünüyor. Bu noktada en doğru kararı verip, kendi içinize dönmeniz ve daha manevi olan şeylere yönelmeniz lehinize olacak. Gelecekle ilgili düşünceleriniz ve bazı yeni fikirleriniz için oldukça düşünmeniz gereken günlerdesiniz. Hatta bazı yengeçlerin yaşadıkları ortamı ve şehri değiştirme isteği gündeme gelebilir. Bunun için ciddi düşünceleri olan yengeçler ağustos sonu, eylül başı gibi kolları sıvayacaklar gibi görünüyor.

Arkadaş çevrenizle veya iş arkadaşlarınızla bazı planlarınız varsa hafta içi bu gibi konular gündeme gelebilir. Evlilik veya ciddi anlamda duygusal bir adım atma düşüncesi olan yengeçlerin ise bu konu hakkında çelişkilere düştükleri gözlemlenebilir. Dolduruşa gelme huyunuzdan ve etrafınızda bulunan kimseleri hayatınıza karıştırma eğiliminden vazgeçtiğiniz gün, kendi kararlarınıza sahip çıkabilirsiniz sevgili yengeçler…

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları
Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan burçlarını bu haftaya bazı gergin enerjilerin gölgesinde başlıyorlar. Özellikle iş konularında önlerini göremediklerini düşünüp, karar verememe gibi konuların onları çok düşündürdüğü görülüyor. Etraflarında bulunan kimselere anlatmadıkları için çok fazla destek göremiyorlar, bu durum onları kendi başlarına bir hesaplaşma döneminin içine sokuyor. Sadece iş ile ilgili değil, ikili ilişkiler ve aile konularında da bazı tutarsızlıklar söz konusu.

Aslan burçları da bu hafta ifade etme değil, ifade edememe gibi bazı sorunlarla karşılaşabilir, bunların getirileri ile yüzleşebilirler. Ciddi anlamda değişimlere gebe bir hafta sizi bekliyor, düşüncelerinizi ve kararlarınızı net bir şekilde ortaya koymak için değişime açık olmalısınız sevgili Aslan burçları. Bu konuda en büyük desteği bilgisine ve tecrübesine güvendiğiniz bir yakınınızdan alabilirsiniz.

Ciddi kararları ani ve hızlı bir şekilde almaktan kaçınmalısınız. Hafta sonuna doğru bazı yeni haberler alabilir, harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve aşk hayatınızda karşınızda bulunan kişiye karşı bazı şeyleri ifade etmekte, duygularınızı net bir şekilde ortaya koymakta zorlanacağınız bir hafta sizi bekliyor. Sakin kalmalı ve mümkünse sessiz bir yerde olmalısınız bu dönemde…

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, kariyerleri için bazı konuların ön plana çıktığı bir hafta olacak. Eğitim ve iş hayatı, kariyer ve hedefleri hakkında bolca düşünecekleri ve kararları için atak yapmak isteyecekleri bir haftadalar. Gelecekleri hakkında, gelecek planları hakkında yeni kararlar almaları olasılık dahilinde. Aşk ve ilişkiler konusunda ise bambaşka ve aykırı düşünceler içine girebilirler. Ciddi bir ayrılıkla sonuçlanabilen kararlar alabilirler. Bu hafta Başaklar için kararlar haftası olarak görülebilir.

Coronavirüs konusu ile ilgili yeterince kafalarının karışık olduğu ve tedirgin oldukları bu dönemde istemeden aldıkları veya alacakları kararlara karşı onları uyarmak yerinde olacak. Verilen bazı kararların geri dönüşü olmayacak sevgili başaklar… Karşınızda bulunan kimseleri dinlemeniz konusunda uyarıyor sizi yıldızlar. Tartışmalardan ve kırgınlıklardan uzak kalmanız gereken bir dönemdesiniz.

Kendiniz için doğru ve yerinde olan bir kararın, hayatınızı paylaştığınız insan veya insanlar için yerinde olup olmadığını sorgulamalısınız… Eğitim konusunda bazı yenilikleri hayatınıza dahil edebilirsiniz. Uzak yerlerde bulunan ve aranızda mesafeler olan kişilerden alacağınız haberlere karşı hazırlıklı olmalısınız.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları
Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Teraziler için maddi beklentiler anlamında dolu dizgin bir hafta olacak gibi görünüyor. Özellikle haberleşme ve iletişim konuları ön plana çıkıyor bu hafta. Maddi destek, krediler ve mali durumlarını sözden geçirerek yeni bir hedef belirlemeye çok yatkın bazı fikirlerini ifade edecekler. Bu fikirleri özellikle aile ve ebeveynler arasında tartışmalara neden olabilir. Bu konuda uyaralım terazi burçlarını.

İş ortaklığı, ev ortaklığı, miras ortaklığı gibi durumların gün yüzüne çıkabileceği, bu konularda bazı kararların verilebileceği görülüyor. Bu durum sizi, önümüzdeki ay ortalarına kadar meşgul edecek. Yatırım konularında ciddi düşünceler gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru bu düşüncelerinizi devreye sokma eğiliminde olabilirsiniz.

Eş veya çocuklarınıza karşı tavırlarınızda agresiflikten ve gerginlikten uzak durmanızda yarar var. Eğer evli değilseniz ve bir ilişkiniz varsa, ilişki yaşadığınız kişiye karşı daha özverili bir yaklaşımda bulunmanız gerekli. Bu aralar para ve iş konusunda dengeyi bulmaya çalışırken sarf ettiğiniz enerji sizi maneviyattan uzak tutuyor. Sanki, içinizin huzursuz olduğu, bir boşlukta olduğunuz gibi duygu durumları yaşayabilirsiniz. Biraz etrafınıza ve size değer veren kişilere odaklanmalısınız sevgili Teraziler…

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları
Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burçları, haftaya ilişkiler ekseninde başlıyorlar. İlişkide bulundukları kişilerle ortak kararlar verme konusunda bu hafta biraz zorlanacak gibi duruyorlar. Bu durum eşler olabilir, ortak iş yaptıkları insanlar olabilir. Ancak bazı durumlarda geri planda kalarak bir türlü karar verme amacına yönelik adım atamayabilirler. Bu konuda onlara, karşı tarafı dinleme çağrısında bulunuyoruz çünkü, kendi bildiğini okuma doğasına sahip olan akreplerin, artık başkalarının da düşüncelerinin yerinde olduğunu bilmeleri ve ortak bir amaca hizmet ettikleri, kimselerle aynı payda da buluşmaları gerektiğini öğrenmeleri şart.

Bu onbeş günlük süreç onları bu konularda zorlayacak gibi görünüyor. Alacak-verecek, kredi-borçlar konusunda yapmanız gereken bazı atılımları belirlediğiniz günlerde yapmanızı öneririz. İkili ilişkilerde planlarınız ve ciddi adımlarınız hakkında konuşmanız gereken günler kapınızda.

Ev konusu, hukuki konular bu hafta kafanızı karıştırabilir. Yolunuzun rotasını değiştirebilirsiniz. Para kaynaklarınız ve iş hayatınız ile ilgili etrafınızda bulunanların tavsiyelerine kulak vermelisiniz sevgili Akrep burçları. Sonuçta yaşanmış tecrübelerden herkesin alması gereken bir pay vardır değil mi?

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları
Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaylar için bu haftanın enerjileri oldukça güzel. Özellikle ilişkiler konusunda güzel haberler alacakları bir hafta olacak. Sevdikleri insanla planlar yapabilir, eşleri veya çocukları ile değişik ve neşeli bir gündem yaratabilirler. Sonuçta bu hafta onların sevdikleri ve güvende hissettikleri insanlarla birlikte olduklarını görüyoruz.

İş konusunda bazı gerginlikleri çok yüksek boyutlara çıkarmadıkları ve kafaya takmadıkları sürece herhangi bir sıkıntının onların keyfini bozamayacağının garantisini verelim.

Sağlıksal konularda ihmal ettiğiniz bir konu varsa, ya da uzun süredir düşündüğünüz, sizi düşündüren ve tedirgin eden bir problem varsa, üzerine eğilmeniz ve çözüm bulmak adına bir adım atmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar. Burası çok önemli sevgili Yay burçları. Sağlık en büyük zenginliktir!

Beraber iş yaptığınız iş ortaklarınız veya beraber çalıştığınız kimselerle iletişim konusunda bazı zorlanmalar ve aksaklıklar yaşanabilir. Bu konuda iyi bir dinleyici olmalı, sakin kalmalı ve öfke gibi olumsuz duygular içine girmemelisiniz. Ebeveynleriniz ve aile büyüklerinizin sizin sesinize ve sevginize ihtiyaç duyduğunu belirtmemizde yarar var. İhmal ettiğiniz kişileri bu hafta sonu hatırlamalısınız…

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları
Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar bu hafta bazı anlaşmazlıklar içine düşebilirler. Aile, çocuklar, beraber çalıştıkları insanlar ya da hayatlarındaki eş ya da sevgililer ile bazı konularda tartışmalar yaşayabilirler. Oğlak burçlarının artık dönüp aynaya bakma zamanı olduğunu söylüyor yıldızlar! Çünkü bazı hareket ve sözlerinde esnemeleri, bir takım olaylarda artık kendi hatalarını kabullenerek adım atmaları gerekiyor.

İlişkilerinde yaşadıkları çıkmazlardan karşı tarafı suçlayıcı role bürünmekten vazgeçtikleri gün çok daha huzurlu olabilirler. Bazı istek ve amaçları için kararlar almada zorlandıkları görünüyor. Bu hafta önemli kararlar almadan önce, düşünmeleri ve duygusal baskıdan vazgeçmeleri gerekiyor.

Hafta içi sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kimselerle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Çocuklar ve aile üyeleri ile ilgili kafanızı karıştıracak gelişmelere dikkatli olmalısınız. Müsriflikten ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. İletişim ve haberleşme içinde olacağınız bir hafta olacak sizin için. Ancak, kırıcılıktan ve agresiflikten uzak durmanız lehinize olacak. Yanınızda olan ve size değer veren kimselere karşı ön yargılı olmamalı, onlarında düşüncelerine kulak vermelisiniz sevgili Oğlaklar…

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları
Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili Kovalar bu hafta(27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) gergin ve negatif bazı olaylardan uzak durmalılar. Yeni fikirleri ve yeni kariyer planları varsa onlar ile ilgili planlarına odaklanacaklar. Aslında uzun süredir yeni bir düzen peşinde olan kovalar, bu yılın sonuna doğru bu hedeflerine ulaşabilecekler gibi görünüyor. Çünkü bu sıralarda atacakları adımlar onlara bu zemini hazırlayacak. Onların yapmaları gereken tek şey, duygu ve düşüncelerini aşağı çekecek, onların morallerini bozacak çevre ve kişilerden uzaklaşmaları olacaktır.

Sevdikleri ve değer verdikleri kişilerle birlikte planlarını ve düşüncelerini paylaşabilir ve bir takım çözümleri beraber alabilirler. Alım ve satım gibi konular varsa gündeminizde bu gibi konular hakkında bir iletişim trafiği yaşanabilir. Ancak, içinizden gelmeyen hiçbir şeyi yapmamanız konusunda sizi uyarmamız yerinde olacak.

Hafta içi özellikle dedikodu gibi bazı söylem ve konuşmalar nedeniyle strese girebilirsiniz. Özellikle aile büyükleri ve ebeveynler ile münakaşa ve tartışmalara girmemeniz sizin için en doğru olan davranış olacaktır. Kimi zaman vurdumduymaz olmayı öğrenmemiz gerekiyor sevgili Kovalar…Sağlıksal konularda dikkatli olmanız gereken bir dönemde olduğunuzu söylüyor yıldızlar.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları
Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık Burçları, iş ve çalışma hayatı, dolayısıyla maddiyat ve para konuları ile ilgili bazı çözüm arayışları içinde olacaklar bu hafta. Gelecekle ilgili planlarının sekteye uğraması ve bu planların ertelenmesi onların moralini bozuyor ve aşağı çekiyor. Ancak burada yapmaları gereken şey, sakin olmak ve biraz daha beklemek olacaktır.

Tüm dünyanın pandemi konusunda ekonomik olarak sallandığı bir dönemde sizin bir çıkış yakalamak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Siz plan kurmaktan ve geleceğe yönelik güzel beklentilerinizden vazgeçmeyin yeter.

Aile üyeleri ile özellikle kardeşler ile bazı konularda anlaşmazlıklar ve söz dalaşlarından, tartışmalardan uzak kalmanız lehinize olacaktır. Ani çıkışları ile ünlü olan balıklar, ağızlarından çıkan sözlere ve yaptıkları bazı davranışlara dikkat etmeleri gerekiyor. Karşınızda bulunan kişilerin neyi, neden söylediğini iyice anlamadan hareket etmeniz daha fazla üzülmenize neden olabilir; bizden söylemesi!

Tasarladığınız düşünce ve planlarınızı başkalarına kabul ettirebilmek sizin açınızdan kolay olmayacak. Hafta sonu alışılmadık bazı sürprizlere hazırlıklı olun. Hafta sonu gökyüzünün enerjisi size gayet pozitif haberler getiriyor.

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


27 Nisan-3 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 20 Nisan-26 Nisan 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Nisan Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir