Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

26 Ekim - 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları
26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Dolunayın etkisiyle emeklerinizin karşılığını alacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Emek verdiğiniz iş projelerinin sonuçlarına göre toplantılar yapıp kalıcı kararlar verebilirsiniz. Dolunay etkisi; maddi kazanımlar ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında uyum, nezaket, adalet, hak ve hukuk gibi kavramlarınızı öne çıkarabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde uyum ve dengeyi sağlamak isteyebilirsiniz. Bu hafta ani para çıkışı veya kazançları yaşanabilir. Hayatınızdaki olaylarla ilgili farkındalıklarınız artabilir. İlişkileriniz aniden bitebilir. Hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bireysel kararlarınızın öne çıkacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili boğalar.

Eskiyi geride bırakarak gerek iş gerek özel hayatınızda kurduğunuz düzende, köklü değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle hafta yarısından sonra gündelik hayatınızda yepyeni bir düzene geçmek isteyeceksiniz. Hafta ortasından itibaren çalışma hayatınızla ilgili keyifli gelişmeler içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi daha iyi yönetebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Sanatsal, keyifli, dengeli ama bir o kadar da kararsız bir hafta yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

İş ve özel hayatınızla ilgili köklü değişimler yapacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili ikizler.

Dolunayın etkisiyle elinizde olmayan koşullarla karşılaşabilir, arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşamadıklarınızla bu dönemde yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta daha fazla, huzur, uyum ve ahenk arayabilirsiniz. Özellikle bu hafta finansal hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. İş ve özel hayatınızla ilgili kendi önceliklerinize odaklanmalısınız.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Gelecek hayat planlamalarınızın ön planda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili yengeçler.

Dolunayın etkisiyle geleceğinizi yeniden düzenlemek konusunda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hayatta her zaman dengede kalmaya odaklanmalı, elinizden gelenin en iyisini yapmakla yetinmelisiniz. Hafta yarısından sonra kısa yolculuklara çıkabilir, yakın akraba ve kardeşinizle ilişkilerinizde olumlu kararlar alabilirsiniz. Haftanın son iş günü ev ve iş arasında gerginlik yaratan çılgın bir tempoyu yönetmek zor olsa da üstesinden gelebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Eğitim ve iletişim ile ilgili konularda keyifli bir hafta sizi bekliyor sevgili aslanlar.

Öncelikle Merkür retrosunun sizin için hala devam ettiğini unutmayın. İlişkilerinizde daha olumlu konuşmalar içinde olabilirsiniz. Zihinsel konularda kararsız olsanız da adaletli davranmaya çalışacaksınız. Teknik alımlarda ve ticari girişimlerde sıkıntılar çıkabilir. Yine de işlerinizde gelişmeler olabilir. Sanatsal konularla uğraşabilirsiniz. Hafta yarısından sonra kendi önceliklerinize odaklanmalı hayatı dilediğiniz gibi yaşamak adına doğada kendinizle baş başa vakit geçirerek sağlıklı kararlar almalısınız.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Sanatsal konularda gündemde olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Dolunay, yurt dışı ilişkilerinizde ani değişimlere yol açıp sürpriz kararlar almanıza neden olabilir. Yatırımlarınızda önemli fırsatlar yakalayabilir, bu doğrultuda yaşam felsefenizde farklı adımlar atabilirsiniz. İş bağlantılarınızda ve çalışma düzeninizde kökten değişimler ve sonlanmalar meydana gelse de önünüze farklı kapılar açılacaktır. Yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız işler içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizden gelen kazançlarınız olabilir. İlişkilerde daha uyumlu ve olumlu gelişmeler içinde olabilirsiniz.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

İlişkilerinizde önemli görevler üstleneceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili teraziler.

Dolunay, finansal konularda sizi huzursuz edebilir. Eşinizin veya ortağınızın parasıyla ilgili konularda ani değişiklikler içinde olabilirsiniz. Duygusal konulardaki krizler ani kopmalara neden olabilir. Değiştirmekten hoşlanmadığınız konularda gerçekleşebilecek değişiklikler sizi rahatsız edebilir. Eski konular hala gündeminizi rahatsız etse de bu hafta keyifli ilişkiler içinde olabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren kişisel konularda derin bir oh çekebilirsiniz. Kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

İlişkiler konusunda hassas olacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili akrepler.

Dolunay, ilişkiler açısından sizi biraz zorlayabilir. İlişkiler konusunda hassas bir hafta olacak sizin için. Eski konular bilinçaltınızı kurcalıyor olabilir. Dengelemeniz gereken konular var ve ani gelişen olayları kontrol etmek zor olabilir. Değişen koşullara karşı sakin olmanız gerekebilir. Ani tepkiler geliştireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Partnerinizle yeni yaşam tarzı yaratmak, eski düzenle vedalaşmak için kararlar alıp bunları uygulamakta cesaret gösterebilirsiniz.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Finansal anlamda gelişeceğiniz keyifli bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız işler içinde olabilirsiniz. Dolunay, hayattaki inandığınız konularda ani değişiklikler içinde olmanıza neden olabilir. Değişik bir ortak projeye adım atabilir, yeni dünya düzenine adapte olacak gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızı genişletebilir, sevdiğiniz insanlara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Gezdiğiniz yerlerden tanışacağınız yeni insanlar olabilir. Aşk hayatınız renklenebilir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Kendinizi daha rahat ortaya koyacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Dolunayın etkisiyle ev hayatınızda yeniliklere açılıyorsunuz. Bu dönemi sakinlikle geçirmeli, her söylenenin ardındaki doğruyu aramalısınız. Aile içinde ani konular gelişebilir, tepkileri kontrol etmek güçleşebilir. Duygusal olarak kopmalar yaşanabilir. Ev hayatınızla, dış dünyadaki hayatınızı dengelemeniz gerekecek. Yaşadığınız olaylarla ve iç dünyanızla ilgili farkındalıklara ulaşabilirsiniz. İşleriniz arasında uluslararası ilişkiler, yayıncılık, medya veya akademik konular varsa bu alanlarda gelişmeler gündeme gelebilir. Zihinsel olarak ve inandığınız konularda daha olumlu olabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

İlişkilerinizi geliştireceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

İşleriniz arasında uluslararası ilişkiler, yayıncılık, medya veya akademik konular varsa bu alanlarda gelişmeler gündeme gelebilir. Zihinsel olarak ve inandığınız konularda daha olumlu olabilirsiniz. Olaylara daha diplomatik yönden bakabilirsiniz. Sanatsal konularla uğraşabilirsiniz. Bu dolunay, yöneticilerinizle ilgili konularda ani gelişmeler getirebilir. Yaşadığınız konularda ani farkındalıklar içinde olabilirsiniz. Aile hayatınız ve işle ilgili konuları dengelemeniz gerekebilir. Toplum önündeki konumunuzla ilgili hızlı değişiklikler sizi duygusal olarak etkileyebilir.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

26 Ekim– 1 Kasım 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Finansal konularda gelişme yaşayacağınız bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Dolunay; ticari konularda hassasiyeti arttırıyor. Eğitim, iletişim, teknik ve ticari konularda ani gelişen olaylardan ayrılıklar ortaya çıkabilir. Bu durum maddi konulardaki krizlere neden olmamasına özen gösterin. Güçlü kişiliğiniz, kendinize olan güveniniz sayesinde aynı anda pek çok insanın dikkatini çekebilirsiniz. Diğer yandan aniden hiç beklemediğiniz bir anda yeni bir hobi hayatınıza girebilir. Bu hafta sağlık konularıyla ilgilenebilir, evinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Maddi kazanımlarınız hafta ortasından sonra yüzünüzü güldürecek.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 19-25 Ekim Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.