Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.
25 Mayıs-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve astrolojik değerlendirmeler sizlerle…

Haftaya Bakış ve Astrolojik Değerlendirmeler

Merhabalar Değerli Ziyaretçilerim,

Yeni ayın yenilenme enerjisinin bu haftada devam etmesi ile özellikle iletişimsel konularda ve yenilenme amacı ile bu haftaya da damgasını vuruyor. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı, Merkür’ün Yengeç Burcuna geçişi olacak. Merkür Yengeç Burcunda Ağustos ayının ilk haftasına kadar misafir kalacak.

Peki bu misafirlik bize ne getirecek?

Merkür Yengeç Burcuna geçişinden sonra, Haziran ayında Retro yapmaya başlayacak. Aynı zamanda Merkür’ün bu hareketi Tutulma Mevsimine geçişimizin kapılarını açacak. Aslında Merkür Yengeç’te kendini çok rahat hissedemez. Etrafımızda bulunan insanlara karşı duygularımızı kontrol altında tutamayız ve yaptıklarımızın düşünsel değil, duygusal sonuçları ile karşılaşırız. Alınganlık ve kırılganlık anlamında, bazı şeyleri, söylenen cümleleri yanlış anlama gibi konularda mağlubiyet yaşayabiliriz…

Merkür Yengeç’te, Duygular Ön Planda Olacak!

Merkür’ün Yengeç’te olan bu seyahati, bizim kendimizi şu soruyu sormamızı sağlayacak: Gerçekten doğru adımları mı atıyorum, doğru bir yolda mıyım, kalbim bana ne söylüyor, aklım ne yapmaya çalışıyor? İşte bu soruları netleştirmemize bir anlamda yardımcı olacak Merkür. Bu dönemde ayrıca, geçmişe ve geçmişte yaşanılan bazı duygusal olaylara özlem duygumuz artabilir, kendi duygularımızın ön plana çıkması, bunları sesli bir şekilde ifade etme yeteneğimizi ortaya çıkarabilir.

Bir an duyguların depreşmesiyle, kendimizi fotoğraf albümünün başında bulabiliriz. Eski kırgınlıklar, eski hatalar ve yaşanılan pişmanlıklar ile hesaplaşma zamanı başlıyor. Merkür, bizim sakladığımız ve gizlediğimiz duygularımızı su yüzüne çıkarmamıza yardımcı olacak. Bize ağırlık ve huzursuzluk veren duygularımızı… Özellikle sevgisini göstermeyen ve pişmanlığının esiri olanlar için bir hesaplaşma zamanı…

Sistem gayet güzel işliyor, alınması gereken dersler tam vaktinde ve zamanında…

Medyumca.com

Gün Gün Astrolojik Haritalarımız ve Yıldızlar

PAZARTESİ

Pazartesi günü, Ay Yengeçte olacak. Bu durum, duygusal anlamda ve sezgisel olarak yüksek enerjiler içinde olacağımızı gösterir. Kiron ile kare açı yapıyor olması bize bu duygusallığın hassaslıkta doğurabileceğini gösteriyor. Gerginlikten uzak kalmamız gereken bir gün.

SALI

Salı gününe baktığımızda, Ay yine Yengeç burcunda. Ancak Neptün ile bir açısı var bu durum bize, hayatın gerçeklerine bir bakış açısı yakalama zamanında olduğumuzu hatırlatacak. Bayramın bitişi ile gündelik rutine dönme zorunluluğu içinde olacağımız bir gün.

ÇARŞAMBA

Çarşamba günü Ay, Aslan burcuna geçiş yapıyor. Doğru kararlar alma ve alınan bu kararları uygulamaya koyma günü olabilir. Aslında biraz sert enerjiler var bu gün, ancak karar verme açısından günün ikinci yarısını kullanmamız gerektiğini söylüyor yıldızlar.

PERŞEMBE

Perşembeye geldiğimizde, Ay yine Aslan’da olacak. Bugün Merkür Yengeç burcuna geçiyor ve duygusal anlamda üst seviyede bir gün. Duygularımız ve mantığımız arasında ki dengeye dikkat etmeliyiz.

CUMA

Cuma günü öğle saatlerine kadar Ay boşlukta olacak. Öğleden sonra Başak burcuna geçiş yapacak. Hatalarımızı ve yanlışlarımızı kabul etmek ve kendimize aynadan bakmak açısından olumlu bir gün…

HAFTASONU

Cumartesi günü Ay, Başak burcunda devam ediyor, mantıklı ve düzenli hareket etmek; tavsiye almak, dinlemek ve hatalarımızla yüzleşmemiz gereken bir gün. Haftanın en sert enerjilerinin bugün olduğunu belirtmekte fayda var.

Pazar günü ise, Ay boşlukta olacak. Akşama doğru, güzel enerjiler var.

Ve Değerli Ziyaretçilerim,

Ramazan Bayramının güzel enerjilerinin var olduğu bir günün içinden yazıyorum size. Bugün Bayram ve bayramın bize verdiği en güzel mesaj: Sevdiklerinize Sahip Çıkın olmalı. Yanınızda olan veya olmayan, görüştüğünüz veya görüşmediğiniz tüm sevdiklerinize sevginizi göstermenin işte tam da sırası…

İnsanların dini, dili, ırkı, kültürü, rengi, neye inanıp, neye inanmadığı, onların insan olma kavramı içinde ki statüsünü belirlemez. İnsan olmak ve bunun bilincinde olmak yeterlidir bu amacı anlamamıza.

Farklılıklarımıza sahip çıkarak, ötekileştirmeden bir bayram sevinci yaşayalım…

Kadınlarımızın ikinci sınıf vatandaş olmadığı, ezilip dışlanmadığı, horlanmadığı; çocuklarımızın açlıktan ölmediği, bombaların patlamadığı bir bayram sevinci yaşayalım…

Koronavirüsün aslında bizi ayırmadığını ve birleştirdiğini, küçücük bir virüsün senelerin yapamadığı bir şeyi bize yaptığının ayırdına varalım. Senelerdir ailemizle aramıza koyduğumuz engellerin, uçurumların ve kırgınlıkların ufacık bir virüs sayesinde yok olduğunun farkına varalım. Bu sene bayramı sahillerde veya tatil yerlerinde geçirmeyip, aile büyüklerimizle, eşimiz, çocuğumuz, anne-babamız ile kocaman bir aile olma tadını bize sunduğu için evrene teşekkür edelim.

MEVLANA’NIN DEDİĞİ GİBİ, HATASIZ DOST ARAYAN, DOSTSUZ KALIR…

Gerçekten size dost olanı, kalbiniz bilir. Kalbinize güvenin ve onun dediğini yapın bu bayram. İnsanların hatalarına veya kusurlarına takılmadan, kin ve nefret duygularını bir tarafa bırakarak huzur dolu bir bayram geçirin…

Değerli Ziyaretçilerim; sevdiklerinizle, sevdiğinizle, sevildiğiniz ve sevdiğiniz yerde, sevgi dolu bir bayram diliyorum…

Kalbinize sorun bu bayram, nerede atmak istiyor…

Kalbinizin sesine kulak verin sevgili dostlar…

Huzurla, sağlıkla, mutlulukla ve sevgiye kalın, evinizde kalın…

Medyum Zeynel Eroğlu

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 25-31 MAYIS 2020

25-31 mayıs 2020 haftalık burç yorumları
25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇ

koç burcu haftalık burç yorumları
koç burcu haftalık burç yorumları

Koç Burçları yeni haftada aile kavramını ön planda yaşayacaklar. Hatta yeni bir bebek veya yeni bir evlilik haberi alabilirsiniz. Aile, ebeveynler ve yuvanızla ilgili olacaksınız tüm hafta içinde. Alınacak kararlar varsa, bunların konuşulması, beraber ve ortak hareket etme bilincinde olacaksınız.

Alım satım veya taşınma, tamirat veya tadilat gibi konuları da gündeminize alabilirsiniz. Aşk hayatınız ve çocuklarınızın geleceği ile ilgili bazı kaygılarınız oluşabilir. Bu kaygıları en üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Perşembe günü bu etkileri barındıran bir gün olacak. Kardeşler veya birinci derecede yakınlarınız ile ilgili konuşma ve hareketlerinizde agresifliğe yer vermezseniz, son derece sakin bir hafta sizi bekliyor.

Merkür sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda kendini gösteriyor. Bu durumda, sizin daha çok aile ve ebeveynler ile ilgili konularda dikkatli olmanız, beraber hareket etmeniz çok önemli. Özel hayatınızla ilgili bu hafta bazı sıkıntılar baş gösterebilir. Bu nedenle temkinli ve dengeli bir tutum içinde olmanız sağlığınız açısından da çok değerli görünüyor sevgili Koçlar…

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA

boğa burcu haftalık burç yorumları
boğa burcu haftalık burç yorumları

Boğalar, bu hafta iş ve eğitim gibi konularda bazı atılımlar yapmak isteyebilirler. Özellikle haftanın ilk iki günü bu konulara yoğunlaşmanızı görüyoruz. Maddi ve mali anlamda, parasal konularda yeni ortaklık veya anlaşmalar kapıda görünüyor. Bu durumların size maddi anlamda büyük bir destek oluşturacağını belirtmemiz gerek.

Ciddi bir kazanç kapısını zorluyorsunuz sevgili boğalar ve bu kapının anahtarı sizin elinizde. Size düşen eğrisi ve doğrusu ile bu gibi olayların planlarını iyi yapmak. İyi yapılmış bir plan, size güzel kazançlar getirecek. Bu arada yıldızlar size, bazı tavsiyeleri dinlemenizi, özellikle tecrübeli ve deneyimli kimselerin sözlerine kulak vermeniz gerektiğini söylüyor. Elde bulunan geliri doğru kullanmanız gerektiğinin de altını çizelim.

Özel hayat ve ilişkiler konusunda bazı sorumlulukları almak istemediğiniz için bir boş vermişlik havası içinde olacaksınız. Ancak, verilen sözlerin tutulmaması gibi durumlar, evren tarafından pek hoş karşılanmaz sevgili boğalar. Yaşamda alınan her kararın bizlere bumerang etkisi yaptığını size hatırlatalım dedik…

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN İKİZLER

ikizler burcu haftalık burç yorumları
ikizler burcu haftalık burç yorumları

İkizleri bu hafta(25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) maddi anlamda sürprizler bekliyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir paranın gelişi veya emek harcadığınız bir işten alacağınız kazancın sizi bulması an meselesi. Yakın çevre, iş ve ortaklıklar ile ilgili bazı sıkıntılı haberler alabilir, bu konuda ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sizi bu konuda uyaralım sevgili ikizler.

Özellikle maddi konularda oluşacak olan bu problemlerin, uzun süredir sizin görmek istemediğiniz gizli kapaklı bazı işleri de aydınlattığına şahit olacaksınız. Bu dönem daha çok kazançlarınız ve gelir-gider dengenizin üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Hatta bu etkinin yaz sonuna kadar süreceğini de belirtelim.

Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte, duygusal anlamda bir çözülmenin eşiğine gelebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkiler ve aşk konularında, sorumluluk alma ve verilen sözlerin yarattığı ağırlıkla boğuşabilirsiniz. Kendi içinizde bulunan dengeye odaklanmanız gerektiğini söylüyor yıldızlar size.

Aynı zamanda etrafınızda bulunan insanlara karşı sınırlarınızı net çizmeniz gerekiyor artık sevgili ikizler burçları. Kararsızlıklarınızın size sunduğu şeylerle yüzleşme zamanındasınız.

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN YENGEÇ

yengeç burcu haftalık burç yorumları
yengeç burcu haftalık burç yorumları

Yengeçler, bu hafta pozitif enerjilerin, güzel haberlerin ve sürprizlerin odağında olacak. Onlar için bu hafta son derece güzel gelişmelerin, haberlerin, beklenen iletişimin gerçekleşeceği günler bekliyor.

Kendinizi nasıl gördüğünüz ve etrafınıza nasıl yansıttığınız gibi duygular içine girebilirsiniz. Daha ben merkezci düşünceler sizi esir alabilir, ancak Merkür’ün sizin burcunuzda ilerlemeye devam etmesiyle, mantığınız duygularınızı yenecek gibi görünüyor sevgili yengeçler.

Geçmişte yaşanan olaylara ve hatalarınıza daha derinden bakma fırsatı bulacaksınız. Hatalarınızla yüzleşecek ve yanlışlarınızı kabul ederken göreceğiz sizi. Yengeçlerin ruh hali son derece duygusal bu hafta; hatta bu durum ağustos başına kadar bu şekilde devam edebilir, bizden söylemesi.

Kendi içinizdeki hesaplaşmaları, kendi başınıza halletmelisiniz sevgili yengeçler. Başkalarından yardım ummaktan veya başkalarının fikirlerini kendi hayatınıza uygulamaktan vazgeçmeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar…

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU VE YÜKSELEN ASLAN

aslan burcu haftalık burç yorumları
aslan burcu haftalık burç yorumları

Aslan Burçları için kariyer ve yeni iş fikirleri konusunda son derece olumlu bir hafta olacak. Yeni iş teklifleri alabilir, kariyer anlamında yeni bir ortaklığa başlayabilirsiniz. Ya da uzun zamandır beklediğiniz işle ilgili bir haberi alabilirsiniz.

Bu hafta(25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) kariyer ve iş anlamında yeni atılımların, yeni kapıların açılacağı bir hafta olacak sizin için. Merkür’ün konumu sizin gelecek ve maddi konularda beklentilerinize ışık tutacak bir anlamda. Aslanlar için pozitif enerjilerin yoğun olduğu günler başlıyor diyebiliriz.

Aşk ve ikili ilişkilerle ilgili beklenmedik haberler ve sizin harekete geçme olasılığınız hafta sonuna doğru yer alıyor. Ancak, arkadaşlalar ve sosyal çevre ile ilgili aldığınız bazı kararların arkasında durmanız gereken bir dönemde olduğunu söylüyor yıldızlar. Arkanızdan iş çeviren veya bu gibi duyumlar aldığınız kişilere karşı artık gardınızı almanız gerektiğini veya yüzleşmeniz ya da terk etmeniz gerektiğini belirtmekte fayda var. Sorumluluklarınıza sahip çıkarak, duygu ve düşünceleriniz arasındaki dengeyi korumalısınız sevgili Aslanlar…

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BAŞAK

başak burcu haftalık burç yorumları
başak burcu haftalık burç yorumları

Başaklar haftaya güzel enerjilerin, güzel sürprizlerin odağında merhaba diyorsunuz. Dostlarınız ve yakın çevrenizden, arkadaşlarınızdan aldığını haberler sizin motivasyonunuzu artıracak.

Belki yeni planlar yapabilir, ortak bazı kısa vadeli yolculuğa çıkabilirsiniz. Özellikle biten veya ayrılıkla sonuçlanan bir ilişkinin gerilimini yaşayan Başaklar, biraz karamsar ve olumsuz ruh haline bürünebilirler. Ancak, yaşanılan her deneyimin bir ders niteliğinde olduğunu ve evrenin size hangi mesajı verdiğini iyice anlamanız gerekiyor.

Her ilişki aynı değildir ve her ilişkinin size yansıması da aynı oranda olmayacaktır sevgili başaklar. Bu durumda zihninizi ve ruhunuzu temizlemek açısından sizin biraz kabuğunuza çekilmenizi, ilişki anlamında kendinizi dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sağlığınıza ve psikolojinize; hatta gördüğünüz rüyalara dikkat etmelisiniz. Rüyaların açıklanamayan yön göstericiliğine güvenmelisiniz. Hafta sonu size güzel enerjiler veriyor. Daha kendinize ayırdığınız ve kendi kişisel bakımınıza zaman ayıracağınız bir hafta sonu olacak.

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN TERAZİ

terazi burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
terazi burcu haftalık burç yorumları

Teraziler, özellikle iş ve çalışma hayatının yoğun geçeceği bir hafta(25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları) olacak sizin için. Gelecek ve maddi beklentiler ile ilgili bazı planlar ve çalışmalar içine gireceksiniz. Varsa bazı projelerinizin desteklendiği bir takım haberler alabilir, bir iş başvurusunda bulunduysanız geri dönüşler ile ilgili güzel sürprizler yaşayabilirsiniz.

Hafta içinde, özellikle Çarşamba gününün enerjilerine dikkat etmelisiniz. Çarşamba günü işlere, planlara veya projelere başlamak için çok olumlu etkiler vermiyor. Hafta sonu sizin şansınızın açık olduğu günler olacak. Hem iş, hem aile, hem aşk açısından çok güzel enerjileri barındırıyor.

Merkür’ün yengeç burcunda olması, geçmişle ilgili bazı nostaljik hatıralara gömülmenize yol açabilir. Bu durumun sizin duygusal anlamda, psikolojinizi dibe indirmesine izin vermemelisiniz. Varsa kronik bir rahatsızlığınız, bunun üzerine eğilmeli, gereken değeri göstermelisiniz. Bayram sonrası arkadaşlarınız ve dostlarınızla bazı planlamalar içine girebilirsiniz. Tavsiyemiz sosyal mesafeyi koruyarak bu birlikteliklerinizin keyfini çıkarmanız yönünde olacaktır.

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU VE YÜKSELEN AKREP

akrep burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
akrep burcu haftalık burç yorumları

Akrepler için son derece keyifli bir bayram olacak. Sadece bayram değil, bayram sonrası da gökyüzünde oluşacak iyicil enerjiler onlara pozitif anlamda bir destek sağlayacak. Son derece güler yüzlü ve başkalarının da iyiliğini düşünen sevgi dolu Akrep ile karşı karşıyayız.

Sevdiğiniz veya birlikte olduğunu kişiyle ilgili geleceğe dair planlar yapacak ve onun duygu ve düşüncelerine öncelik vereceksiniz. İş ve kariyer yaşamınızda kafanızda bir türlü yerine oturmayan taşlar yerine oturacak ve uzun süredir planlarını kurduğunuz bazı projelerinizin önünün açılacağının müjdesini verelim.

Merkür’ün yengeç burcuna geçişi ile birlikte iletişimsel ve sosyal alanlarda size yeni kapıların açılmasına olanak sağlayacak bazı olaylar karşınıza çıkacak. İkili ilişkinize gösterdiğiniz ilgi kadarını da aile büyüklerinize veya ebeveynlerinize göstermeniz gerektiğini fısıldıyor yıldızlar.

Sevgili Akreplere burada tavsiyemiz, anne-baba gibi değeri yüksek olan aile büyüklerimizin sizin daima yanınızda olacak insanlar olduğunu bilmeniz ve farkına varmanız olacaktır. Onların ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların neler olduğunu, yerine getirmeniz gereken sorumlulukları göz ardı etmemelisiniz.

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU VE YÜKSELEN YAY

yay burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
yay burcu haftalık burç yorumları

Yay Burçları, bayramı güzel geçiriyor ve hemen bayram sonrası kredi ve borçlar, ödemeler ile ilgili işlerin dolambaçlı yollarına adım atıyorlar. Ödemeler ve masraflar arasındaki dengeyi iyi tutan yaylar için herhangi bir durum görünmüyor, ancak bayram nedeniyle kesenin ağzını açmayı biraz abartan yaylar, önümüzde ki dönemde, hatta haziran ayında bu durumun hesaplaşması ile karşı karşıya kalabilirler.

Bu dönemde iş değiştirme veya farklı bir iş koluna atılma gibi düşünceleriniz olabilir, size tavsiyemiz ağustos sonunu beklemek yönünde olacaktır.

Merkür’de bizim bu görüşümüzü destekliyor. Perşembe günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte sizin yatırım, gelecek, maddiyat gibi konularda daha dikkatli ve özverili adımlar atacağınızı görüyoruz. Daha çok parasal anlamda konuların gündeminize gireceğini belirtmek isteriz.

İkili ilişkiler ve aşk ekseninden baktığımızda sevgili yaylar, sorumluluk alma ve verilen sözler ile ilgili bir sınav yaşamanız olası. Ağzımızdan çıkan sözlerin kimi zaman bizleri, nasıl bir duruma düşürdüğünün sınavına şahit olurken, almamız gereken derslerinde bilincine varmamız gerekiyor değil mi?

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAK

oğlak burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
oğlak burcu haftalık burç yorumları

Oğlak Burçları, bu bayram ve sonrasında sevdikleri ile birlikte olmak isteyecek, onlarla bazı planlamalar içine girebilecekler. Bu hafta daha çok onlar için sevdikleri, eşleri ve birlikte oldukları insanlar değer kazanacak. Haftanın enerjilerinin de buna uygun olduğunu belirmekte fayda var.

İş ve kariyer anlamında ise, eğer iş arayışındaysanız, bu konuda olumlu enerjilerin baş rol oynadığını belirtmek isteriz. Kendi işinize sahipseniz ve işin ile ilgili bazı projeleriniz varsa, bu hafta bunları gerçekleştirme açısından pozitif ve iyicil yıldızlar sizin tarafınızda sevgili oğlaklar.

Satürn’ün size sorumluluk alma konusunda verdiğiniz mücadele sonrası, büyük bir ödülü olacak. Elbette sorumluluk bilincinde olan oğlaklar için… iş veya ortaklıklar konusunda bazı pürüzlerin kendini göstermeye başlaması ile, mercek altına aldığınız bazı durumlar, özellikle iletişimsel anlamda bazı gizli saklı durumların ortaya çıkmaya başladığını belirtmemiz gerek.

Sevgili oğlakların aynı zamanda bu durumlara temkinli ve sakin yaklaşması gerektiğini söylüyor yıldızlar. Agresif ruh haline veya sinirlerinize dikkat etmeli, soğukkanlı olarak olayların gidişatını izlemenizde fayda var.

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVA

kova burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
kova burcu haftalık burç yorumları

Kovalar için değişim ve gelişim rüzgarlarının estiğini söyleyebiliriz. Kadersel anlamda bazı büyük değişimlerin odağındasınız. Ancak bu değişimlerin sizin hayatınızı olduğu kadar, beraber paylaşımda bulunduğunuz ya da hayatınızı paylaştığınız kişileri de etkilediğini belirtelim.

Öncelikle bu gibi planlarınızı ve hayati değişimleri, yaşamınızı paylaştığınız kimselerle ortak bir şekilde gerçekleştirmeniz gerektiğini söylüyor yıldızlar. Tek başına verdiğiniz kararlar sizin yel değirmenlerine karşı tek başına savaşacağınız gerçeği ile karşı karşıya kalacağınızı gösteriyor.

Bu hafta sonuna doğru bu kararlar veya adımlar konusunda bazı destek turlarına çıkacağınızı belirtelim. Yeni bir iş, evlilik, bebek, taşınma, alım-satım veya boşanma, ayrılık gibi ciddi kararların arefesinde olan sevgili oğlakları, bu konularda tekrar uyarmak yerinde olacaktır.

Sindirim sisteminde bazı rahatsızlıklarınız varsa, bu gibi durumlar için harekete geçmeniz gerektiğinin altını çizelim. İş arkadaşlarınız veya beraber çalıştığınız kimseler ile olan ilişkilerinizde iletişimsel bazı aksaklıklar gerçekleşebilir. Verdiğiniz sözlerin bilincinde olmanız ve ciddi adımları tek başına atmamanız gereken bir dönemdesiniz.

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK

balık burcu haftalık burç yorumları 16-22 Mart 2020
balık burcu haftalık burç yorumları

Balıklar, için son derece güzel etki ve enerjilerin başrol oynadığı bir hafta olacak. Özellikle Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte aşk ve aşk hayatınız, ikili ilişkilerinizde ki istekleriniz ve beklentileriniz netlik kazanacak. Duygusal anlamda, bu etkileri birinci elden yaşayacaksınız.

Hayattan nasıl bir ilişki istediğinizi ve bu ilişkinin hangi boyutta olacağını sorgulayacağınız ve hemen sonrasında adım atacağınız bir yeni döneme başlıyorsunuz.

Aile ve ebeveynler ile ilgili ilişkilerinizde bir tık daha önemli rol üstlenmeniz olasılık dahilinde. Yani, ailenizle bugüne kadar konuşulmayan ve konuşmak istemediğiniz bazı sorunlarınızı veya kararlarınızı ortaya koymak gibi bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Çocuğu olan balıkların, bu dönemde onlar ve onların geleceği açısından bazı planlamalar içine girebilecekleri görünüyor. Geçmişle ilgili bazı duygusal tepkimeler yaşayabilir, geçmişten gelen birilerine kalbinizin kapılarını açabilirsiniz. Ancak Venüsün Retro halinde olduğunu belirtmekte fayda var sevgili balıklar. Bu ilişkiden almanız gereken dersler varsa, elbette kaçınılmaz…

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


25-31 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

Bir önceki yazımız olan 18-24 Mayıs 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde evindekal, Koronavirüs ve Mayıs Ayı Burç Yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir