Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (17 Ağustos – 23 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları) muhakkak okumanızı öneririz.

24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları
24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Pazartesi günü maceracı, keyifli yönlerinizi keşfedebilir, kendinizi gün boyu oldukça keyifli hissedebilirsiniz sevgili Koçlar. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi etrafınıza yaymak isteğiniz yoğun bir gün olabilir. Aşırıya kaçmadan planlar yapmaya çalışın.

Bu hafta hem özel hayatınız, hem de iş alanlarınızda kafanızdaki hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Hayatın sizi birçok açıdan desteklediğini görebilirsiniz.
Perşembe günü itibarıyla 1 hafta boyunca aşk hayatınız veya ilişkileriniz üzerine konuşmaya ve düşünmeye başlayacaksınız.

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta iş hayatınız ile ilgili işlerinizi halletmek, yakın çevrenizle beraber girişimlerinizi hızlandırmak adına harekete geçebilirsiniz. Hafta ortası oluşan Yeniay ile beraber, ilişkiniz ile ilgili konularda alınacak önemli kararlar devreye girebilir.

Cumartesi günü oluşan dolunay etkisiyle, ailenizle veya sosyal çevre ilişkilerinizde anlaşamama durumları ve hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

22 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyahatine başlıyor. Aşk, flörtler, özel hayatınız ön planda olacak. Bu konularda daha detaycı davranabilirsiniz, yalnız burada anahtar kelime duygularla değil daha analitik bir şekilde irdelemek olacaktır özel hayatınızı.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta arkadaş hayatınızda şansı ve mutluluğu yakalayacaksınız. Aile ortamınız için yapmanız gerekenler ve sorumluluklarınız Perşembe günü devrede olurken, fikirlerinizi sağlam ve kalıcı bir zemine oturtmak isteyeceksiniz.

Cuma günü ev, emlak konularında fırsatlar içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber olmakta önem kazanabilir. Önemli planlar devrede olurken, çözümlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Hafta sonu oluşan Yeniay yakın çevre, akraba ve arkadaşlarınızla ilgili konuları veya iletişime dayalı işlerinizi hızlandıracak.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta da iş hayatınızda yapılması gerekenleri ele alabilir, maddi yönden düşüncelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Çarşamba günü merkürün burç değiştirmesiyle beraber, bir hafta boyunca aşk hayatınızda konuşmalarınız artabilir, aşkı konuşmak, paylaşmak ve yaşamak istiyebilirsiniz.

Çocuklarınız varsa onlarla dialog kurabilirsiniz bu size iyi hissettirecek, sorunlarınız varsa çözümleri rahatlıkla elde edeceksiniz.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta parasal anlamda eliniz bollaşacak ve keyifli bir hafta geçireceksiniz. Çarşamba günü, aile hayatınızın parasal sorumluluklarını üstleneceksiniz. Önemli görüşmeler, ev konularına yoğunlaştırılan çözümler önemli olabilir.

Sizin için oldukça hareketli ve mutlu olabileceğiniz haftalardan bir tanesi. Kendi hayatınızı, yapacaklarınızı ele alacak, etrafınıza pozitif enerjiyle yaklaşacaksınız.

Sevgili Aslanlar cumartesi günü oluşan dolunay, ilişkilerinizde senin paran, benim param veya malım anlaşmazlığı ve alınganlığı yaşatabilir.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta hanenizde güzel şanslar ve fırsatlar görünüyor başak burçları. Şansınızı iyi kullanın. Çarşamba günü, sorumlu ve disiplinli adımlarla düşündüklerinizi hayata geçirmek için uygun bir gün olabilir.

Önemli görüşmelerinizi bugün yapmaya çalışmalısınız. Güneş ve Merkür’ün yeniay sonrası sizin tarafınıza geçmesiyle ifadeniz rahatlıyor. Kendinize olan güveniniz yerine gelecek.

Önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Ticaretle uğraşanlar için olumlu bir dönem. Yediğiniz yiyeceklere dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta iyimser ve şanslı haftalardan birtanesi. Geri planda durduğunuz her tür konuda,plan yapmakta geleceğinizi olumlu yönde değiştirmek çok fırsatlı olacak.

Maddi konularda da çarşamba günü harekete geçmeniz kolay görünüyor. Perşembe günü, düşünceleriniz ve samimiyetiniz çok kuvvetli olabilir, hayat sizi birçok olumsuzluklardan koruyacak, bunu yaşayacağınız olaylarla gayet iyi gözlemleyeceksiniz.

Bu hafta yeni bir şeyler öğrenebilir, aynı anda birden fazla konuya ilgi duyabilrsiniz.

Bu hafta itibarıyla hızlı akan işlerinizi, teklifleri ve yaz dönemini biraz gözden geçirmeye ya da yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta etrafınızdaki insanları etkilemek çok kolay olacak. Bunun için cumartesi günü oluşan Yeniayı beklemeniz faydalı olabilir.

Bu yeniayda faaliyette bulunmak, kariyerinizde önemli değişiklikler yapmak ya da var olan işinizi üst noktalara taşımak, anlamında çok önemli adımlar atabilirsiniz. Size tavsiyem bir adım atmadan iyi düşünmek olucak.

Aşk hayatınızdaki kararsızlıklarınız, sizi zorlayabilir. Arkadaş ortamlarınızda sizin hakkınızda konuşulacak şeylerden dolayı hemen fevri olmaya kalkmamanızı öneririm, ani kararlardan kaçının.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta kariyeriniz ve işiniz konusunda en şanslı burçlardan biri sizsiniz. Toplum içinde kendinizden bahsetmek öne çıkabilir. Arkadaşlarınız bu dönem sizden özel bir ilgi bekleyebilir.

Düşünceleriz ile kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyeceksiniz, kendinize olan güveniniz bu hafta ile artacak diyebiliriz yay burçları.

İş hayatınızda kendinizi rahat ifade edecek, sorunlar karşısında çözümler ve fikirler bulacaksınız. Bir yandan da yeni projelere imza atacaksınız. Özel hayatınıza karşı iyimser bir tablo içindesiniz ama her şeyin aşırısı fazla olabilir.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta geleceğinize dayalı işleriniz adına oldukça şanslı bir hafta. Perşembe günü yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, geziler, yabancılarla yapılacak her tür işinizde şans sizden yana. Bu tarihte talih kuşu sizden yana diyebiliriz.

Ayrıca hayatınız hızlanıyor. Öğrenmekten keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu hafta önemli iş görüşmeleri ve konuşmaları yapabilirsiniz.

Kendinizi anlatmak, iş ortamınızda güçlü iletişiminizle dikkatleri üzerinize çekmek için harika bir hafta.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta özel hayatınızda ve ilişkilerinizde konuşmalarınız hızlanıyor. Sevdiklerinizle vakit geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Eşiniz veya sevgiliniz ile güzel anlaşmalar oluşabilir. Kalıcı adımlar için bu tarihi atlamamalısınız.

Önünüzdeki dönem kendinizi ön planda görmeyi sevecek, konuşmalarınızda kendi düşüncelerinizden bahsedeceksiniz.

Bütçenizi ve yapacaklarınızı gözden geçirmek istiyebilirsiniz. Sevgili kovalar bu hafta parasal anlmada kafanızı çok meşgul edebilceğiniz bir hafta.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

24 Ağustos - 30 Ağustos 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde şans sizden yana. Özel hayatınızdaki düşüncelerinizi, planlarınızı uygulmaya sokmak ve kalıcı adımlar atmak için Çarşamba gününü seçmelisiniz.

Hayatınızda birisi varsa o insanın hayatında da harika gelişmeler yaşanabilir. Gizemli konular, hayatın anlamı gibi önemli sorular kafanızı meşgul edebilir. İlişkilerinizdeki değişimler, bu birkaç gün sizin kendi hayatınızı derinden etkiliyecek.

Bu hafta yeni bir işe başlamak, yeni bir projeye dâhil olmak, işinizle ilgili yeni adımlar atmak önem kazanıyor.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


24 Ağustos – 30 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler Medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 17 Ağustos - 23 Ağustos 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.