Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (Geçtiğimiz Haftanın Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

23 Kasım – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

Her hafta olduğu gibi yine bu hafta da her burcun önem kazanacağı durumlar farklı. Haftalık burç yorumları ile burcunuzda neler oluyor, neler tavsiye ediliyor öğrenebilirsiniz. Ayrıca burç yorumları ile sağlık, iş, para, aşk gibi konularda ne gibi gelişmeler var bilgi edinebilirsiniz.

Bu hafta nasıl geçecek? Tüm burçları bu hafta içinde neler bekliyor, aşk hayatında neler yaşanacak. Şans sizin yanınızda olacak mı? Tüm bu konuları öğrenmek için kendi burcunuza tıklayın ve okumaya başlayın.

 

23 Kasım – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

23 Kasım - 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları
23 Kasım – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

23 Kasım - 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Dolunayın etkisiyle ilginç ve heyecanlı bir hafta sizi bekliyor sevgili koçlar.

Merkür etkisiyle parasal konularda odak noktanız ödemelerinizde olsa da şans sizinle birlikte, haftayı maddi sıkıntılar yaşamadan kapatabilirsiniz. Kariyeriniz hakkında düşünceler ve sorgulamalar gündeminizde olacak. Haftalık programlarınız her zamanki gibi kusursuz ilerlemeyecek. Rutinlerinizde yavaşlamalar ve aksamalar yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ayrılık, evlilik gibi önemli kararlar verilebilir. Hafta sonu adımlar atmak ve görüşmelerinizi gerçekleştirmek için en uygun zaman.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Sosyal olarak oldukça aktif ve eğlenceli bir haftaya başlıyorsunuz sevgili boğalar.

Geleceğinizi planlarken karşınıza uluslararası fırsatlar çıkabilir. Özel hayatınız ve kariyeriniz hakkında güzel haberler alabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler sizi derinden etkileyebilir. Yapacağınız görüşmeler sizi maddi açıdan ferahlatacaktır. Sanatsal yönünüzün ortaya çıktığı, sanatla ruhunuzu doyurduğunuz bir hafta sonu ile haftayı kapatacaksınız.

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Kariyerinizin hızla yükseldiği haftaya hoş geldiniz sevgili ikizler.

İş görüşmeleri yapacağınız, kariyerinizde radikal kararlar alacağınız bir hafta olacak. Eğitim hayatınız gündeminizde. Parasal konularda oldukça şanslısınız. Sosyal çevrenizde olanlara karşı sabrınız az olabilir. İkili ilişkilerinizdeki tavrınız ve söylemlerinize dikkat etmeniz sizin için faydalı olacaktır. Geçmiş geçmişte kaldı diyerek eski defterlerin üstünü kapatacaksınız. Bu hafta yeni tanışmalar da yaşayabilirsiniz.

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

Hafta sizin için keskin kararlarıyla geliyor sevgili yengeçler.

Eğitiminize çok önem vermek istemediğiniz bir dönemdesiniz. Kariyeriniz bu hafta fırsatlarla kuşatılmış gibi. Yeni anlaşmalar ve ortaklıklar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde bazı sırlar ortaya çıkabilir. Önemli kararlarla bitişler ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Yalnız yengeçler için tutulma bir tanışmayı beraberinde getirebilir. Bu hafta sağlınız konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Önemli bitişler ve yeni çalışma ortamları sizi bekliyor sevgili aslanlar.

İş ilişkilerinizin ön planda olduğu haftaya kariyeriniz hakkında yeni adımlar atarak başlayabilirsiniz. Parasal konularda kafanız biraz karışık olabilir. Yılın son haftalarında yeni bir işe ve yeni bir çalışma ortamına geçebilirsiniz. İşinizde olduğu gibi özel hayatınızda da eski defterlerin kapandığı bir hafta olacak. İkili ilişkilerinizdeki bitişler sizi daha sağlıklı ilişkilere hazırlayabilir, heyecanlı ilişkilere başlayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ağır gelebilir ve kaçmak isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Aşkın da paranın da yanınızda olacağı bir hafta sizi bekliyor sevgili başaklar.

Tutulma ile beraber kariyer, aşk, yurtdışı gibi alanlarda gelişme ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sevginin ön planda olduğu yeni tanışmalar yaşanabilir ve kendinizi romantik ortamlar içinde bulabilirsiniz. Parasal konularda kapılarınız oldukça açık. Yapmaktan hoşlandığınız işlerden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizdekilerle iletişim kurarken sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İletişim kurduğunuz insanlara verdiğiniz tepkilerde kontrolü sağlamaya çalışmanız sizin için faydalı olacaktır.

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta sürpriz kazançlar sizi bekliyor sevgili teraziler.

Sürpriz kazançlar elde ettiğiniz bu haftada yoğun harcama istekleriyle karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir. Aile hayatınızın ön plana çıktığı bugünlerde, yeni bir yaşam alanı kurmak isteyebilirsiniz. Aile gündeminde çözülemeyen bazı konular çözülebilir. Kişisel gelişimize önem vermek istediğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bazı ruhsal sıkıntılarınızın üstüne eğileceğiniz bir hafta olacak.

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

Aşk sarhoşu olacağınız bir haftaya giriyorsunuz sevgili akrepler.

Bu hafta sevgi göstermeye ve sevgi görmeye ihtiyacınız olacak. İletişim alanında işler yapmak için adımlar atabilirsiniz. Kariyer alanınızda şansınız çok yüksek attığınız adımlar başarılı sonuçlar alacak. Parasal alanlarınız aktif bir süreç geçiriyor. Konut veya araba alımı yapabilirsiniz. Yakın çevrenize destekleyici bir tutum sergileseniz de ilişkilerinizde düzenlemeler yapabilirsiniz.

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Hayatınızı durup gözlemleyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor sevgili yaylar.

Yaşam alanlarınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ev dekorasyonunuzda küçük değişiklikler yaparak enerjinizi değiştirebilirsiniz. Tutulmayla beraber ilişkinizde yeni bir sayfa açılabilir. İlişkisi olmayan yaylar yeni tanışmalar yaşayabilir. Rutininizdeki değişiklikler ve iş yükünüz sizi gergin hissettirebilir. Hızlı kararlar alarak önemli süreçlerin içine gireceğiniz bir hafta olacak.

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu hafta beklenmedik fırsatlar sizi bekliyor sevgili oğlaklar.

Çevrenizdekilerle kurduğunuz iletişimin daha da sağlamlaştığı bir döneme giriyorsunuz. İkili ilişkilerdeki özverili tavrınız bu hafta da devam ediyor. Tutulmanın etkisiyle sonuçlanmasını beklediğiniz durumlar güzel fırsatlarla sonuçlanabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. İş hayatınız yükselişte. Oldukça şanslı etkileşimlerle kariyerinizde başarıyı yakalayacaksınız. Tutuma size fırsatları getirecek.

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Dalgınlıklara dikkat etmeniz gereken hareketli bir hafta sizi bekliyor sevgili kovalar.

Parasal konularda borçlarınızı göz ardı edebilirsiniz. Çevresel ilişkilerinizdeki bazı sırlar ortaya çıkabilir. Yeni bir proje ya da iş teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Tutulma kariyerinizden yana olacak. Bağlantılarınızın artmasıyla, kariyer hedeflerinizde ilerlemeler kaydedeceksiniz. İkili ilişkilerinizde heyecan sizi bekliyor. Yeni biriyle tanışabilir veya var olan ilişkinizi evliliğe taşıyabilirsiniz. Bu hafta yaşayacağınız deneyimler hayatınızda izler bırakabilir. Gayrimenkul alım satımı konusunda şanslı olduğunuz bir dönem olacak.

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

23 Kasım – 29 Kasım 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Hareketli fakat bir o kadar da duygusal bir hafta sizi bekliyor sevgili balıklar.

Duygusal durumlarınız oldukça hızlı değişebilir. Karşılaştığınız durumlara tepkileriniz normalden biraz daha yüksek olabilir. İkili ilişkileriniz gerilimli bir süreçten geçebilir. Ailenizle ve çevrenizdekilere zaman ayırdığınız bir hafta sonu olacak. Parasal konularda riskli adımlar atmaya yatkın tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu hafta önemli haberler alıp önemli adımlar atabilirsiniz. Beklediğiniz ve programladığınız bir hafta geçireceksiniz.

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


23 Kasım – 29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 16 Kasım - 22 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.