Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Ünlü Astrolog, Metafizik Uzmanı ve Medyum Zeynel Eroğlu‘nun haftalık astrolojik analizlerinin ve değerlendirmelerinin de yer aldığı geçen haftaki yazımızı (7 – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları) okumanızı öneririz.

21 Eylül – 28 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve Astrolojik Değerlendirmeler sizlerle…

 

 

21 Eylül – 28 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

7 Eylül - 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları
21 Eylül – 28 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 koç burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya dikkatli başlamanız gerekiyor. Karşı cinsle kurduğunuz İlişki konusunda iletişiminize dikkat etmeniz gereken bir süreç içerisine giriyorsunuz. Bu süreçte duygusal yaşamınızın içerisinde karşınızdaki insanla diyalog kurarken biraz daha dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bu dönem, sizi istediğiniz maddi duruma ulaşmanız açısından sağanak yağmur gibi, parasal fırsatlar sizi sarıyor olacak. Gözlerinizi açık tutun. Maddi anlamda sadece sizin döneminiz.
Eski defterlerin açılma günü. Eskiden sözü bile edilmeyen konular bu sıra karşınıza çıkacak şaşırmayın. Gerçeği, bir çözüme kavuşturmak için bazen hatalarınızı kabullenmeniz gerekir. Dikkatli olmalısınız.

 

 

Koç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BOĞA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 boğa burcu haftalık burç yorumları

Duygusal anlamda muhteşem bir dönem sizi bekliyor. Aşk dünyanız çok renkli geçecek. Dolu dizgin ilerlemeye devam edin. Nasıl olsa hayat anlardan ibaret.
İş yaşamında bir şeyleri bir türlü yetiştiremiyor olabilirsiniz. Bununla ilgili olarak, zamanınızı size en doğru biçimde kullandıracak olan yardımcıları kullanmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi maddi olarak kendinize yapacağınız bu yatırım, belki sizi biraz maddi anlamda zorlayabilir. Fakat, yakın zamanda size kazandıracağı bilgiler ve zaman sayesinde çok daha hızlı yol almanıza yardımcı olacak.

İçinizde yaşadığınız hisleri kimse anlamayabilir. Gereğinden fazla açıklık, bu dönemde üzerinizde baskı oluşturabilir. Herkes anlattıklarınızı, kendi yaşamına yorarak yorumlar yapar. Fakat herkes çok farklıdır, bunu göz ardı etmeyin.

 

 

Boğa Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


İKİZLER BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 ikizler burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya değişimlerle başlıyorsunuz. İlişki konusunda büyük bir değişim süreci yaklaşıyor. Değişim demekle ilişkiniz bitecek ya da farklı bir ilişki doğacak anlamında söylemiyorum. Size, ilişkiler ve aşk ilişkisine bakış açınızda büyük değişiklikler olacağını söylüyorum. Olumsuz durumlardan etkilenmemeye ve iç dünyanızdaki en gerçek sevgi duygusuna odaklanmanızı tavsiye ediyorum.

Bazı isteklerinizin olmaması, sizin için çok daha hayırlı olabilir. Fazla zorlamamanız gerekiyor olabilir. Çok istemenize ve her şeyi denemenize rağmen maddi anlamda istediğiniz olmuyorsa, biraz zamana bırakın. Sizin için iyi olan bu olacaktır.
Önümüzdeki dönem süresince, aile içi ilişkileriniz ile ilgili biraz daha dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Yapmanız gereken mesafeleri doğru şekilde belirlemelisiniz. Aileyi her konuda yakın tutmanız, özel yaşamınıza huzursuzluk taşıma ihtimali çok yüksek.

 

 

İkizler Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YENGEÇ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yengeç burcu haftalık burç yorumları

İlişki açısından zor ve düşünceli bir hafta sizleri bekliyor. Aşk hayatınızda atacağınız adımlara dikkat etmeniz gerekiyor. İlişkiyi yöneten kişi olmaktan vazgeçin. Şunu unutmayın; aşk, iki kişiliktir.
Parasal anlamda biraz tutumlu olmanız gereken bir dönemdesiniz. Bu sıralar biraz bütçe yapmanızı ve gereksiz harcamalarınızdan vazgeçmeniz sizin için çok daha iyi olacak. Gereksiz yere para harcamaktan vazgeçmelisiniz.

Aile içi sorunları sadece sizin yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Yanılıyorsunuz. En iyi görünen aile ortamında bile farklılıklar çok fazladır. Çekişme ve kavgalar ise kişileri oldukları gibi kabullenememekten kaynaklanır. Boş verin, umursamayın kimseyi.

 

 

Yengeç Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


ASLAN BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 aslan burcu haftalık burç yorumları

Aşk ilişkisi konusunda mahremiyet gerektiren, yani biraz ketum davranmanız gereken bir süreç içerisindesiniz. İlişkiniz içerisinde bulunmayan 3. kişilerin söylediklerinden etkilenme dönemindesiniz. Dış etkenlerin ilişkinize müdahale etmesine izin vermeyin. Hakkınızda konuşulanlardan gereğinden fazla etkilenme ve ilişkinizi bu sebepten dolayı zora sokma durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Beklentilerinizi karşılayabilmek için, belki de yatırımlarınızın yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı olabilir. Şu an sahip olduğunuzu düşündüğünüz yüksek yatırım araçları, kısa zamanda farklılık gösterebilir.

Aile bağlarınızı kuvvetlendirmenin tam zamanı. Birbirinize ihtiyacınız olacak dönemler yakın. Biraz daha anlayışlı olmaya gayret edin. Her söyleneni ciddiye almanız gerekmiyor. İnsanların söyleyeceklerinin sınırı yoktur, fakat sizin duyacaklarınızı sınırlayabilme yeteneğiniz olduğunu unutmayın.

Aslan Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BAŞAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 başak burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya, biraz geçmişle uğraşarak başlıyorsunuz. Geçmişin izleri, bu süreç içerisinde biraz daha belirginleşip sizin için görünür oluyor olabilir. İçerisinde bulunduğunuz dönem, geçmişinizle yüzleşme zamanı. Daha önce yaşadıklarınızı, ilişkiniz içerisine müdahale etmeyecek bir mesafede tutmanızı tavsiye ediyoruz. Bireysel ilişkiniz bu durumla ilgili çalkantıya girebilir. Unutmayın ki, geçmiş geçmişte kalır ve konu her ne olursa olsun şu an yaşanana taşınmamalıdır. Biraz kafanızı kaldırın, her şey para kazanmak değil. Sadece kazanmaya odaklandığınız bu dönem hem sizleri huzursuz ediyor hem de maddi anlamda daha iyiye gitmenizi değil, orta dönemde fayda görebileceğiniz bazı fırsatların önünü kapatıyor.

Ailenizin sizi anlamaması onların sizin kötülüğünüzü istedikleri anlamına gelmez.  Aksine, ailelerimiz çoğu zaman bizlerin iyiliğini isterler. Ailenize karşı anlayışlı olmaya gayret edin.

 

 

Başak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


TERAZİ BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 terazi burcu haftalık burç yorumları

İçerisinde bulunduğunuz dönem geçmişinizle yüzleşme zamanı. Daha önce yaşadıklarınızı, ilişkiniz içerisine müdahale etmeyecek bir mesafede tutmanızı tavsiye ediyoruz.
Finans anlamında bu dönemde karşınıza durağan yatırımlar fırsatları gelecek biraz. Dikkatli bakın, sahip olmak istediğiniz bir gayrimenkul veya toprağa ulaşmak için önemli fırsatlarınız olacak. Biraz kemer sıkarak sizi farklı bir noktaya taşıyacak olan imkanları göreceksiniz. İyi hesap yapın ve değerlendirin.

Hayatınızdan küçük kırgınlıkları çıkartmanın zamanı geldi. İnsanlar, doğal olarak hep en yüksek ilgi ve anlayışı aileden bekler. Fakat unutmamalısınız ki her aile ferdi aynı şeyi bekler. Siz anlayış beklerken karşınızdaki aile ferdi de sizden aynı şeyi bekliyor. Ortak noktanız ise tartışmanın gerçek sebebini bir türlü birbirinize söyleyemiyor olabilirsiniz. Açık açık endişenizi, canınızı sıkan şeyi veya düşündüklerinizin neye dayandığını karşınızdakine söylerseniz ve karşınızdaki insandan aynısını talep ederseniz, gereksiz kırgınlık ve küskünlüklere gerek kalmayacaktır.

 

 

Terazi Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


AKREP BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 akrep burcu haftalık burç yorumları

İlişki konusunda biraz nefes almanız gereken bir döneme girmiş olabilirsiniz. Rutin dışına çıkarak, farklı bir şeyler yapmanız hem size hem de karşınızdaki kişiye iyi gelebilir. Biraz değişiklik belki küçük bir tatil, farklı hava size çok daha iyi hissettirebilir.
Parasal sıkıntılarınız sona ermek üzere. Küçük ayrıntılar maddi olanaklarınızı değiştirmeniz için fırsatlar sunacak. Bu küçük ayrıntıları görürseniz sizi şaşırtacak boyutta ve hızda ilerleme kaydedeceksiniz.

Aile büyüklerinizin söylediklerine biraz daha fazla kulak vermenin tam zamanı. Çoğunlukla haklı olmanıza rağmen, bu süreçte kendiniz adına doğru karar vermekte biraz daha zorlanabileceğiniz bir dönem. Biraz aileyi dinleyin, ailenizin fertleri farklı amaçlarla da olsa size doğruları fısıldıyor olacaklar.

 

 

Akrep Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


YAY BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 yay burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya biraz endişeli başlayacaksınız. Bu süreçte duygusal hayatınızda hissettiğiniz korkular, sizi korkmanız gereken dönemin içerisine sürükleyebilir. Biraz rahat olmaya çalışın. Korkularınızı gerçek kılan siz olabilirsiniz. İstemediğiniz durumları siz yaratıyor olabilirsiniz, bu duygudan kaçınmalısınız.
Beklentilerinizi karşılayabilmek için, belki de yatırımlarınızın yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Yeni fırsatları değerlendirmenin tam zamanı olabilir. Şu an sahip olduğunuzu düşündüğünüz yüksek yatırım araçları, kısa zamanda farklılık gösterebilir.

Ailenin değerli bir bütünlük olduğunu yeniden hatırlayacağınız bir hafta olacak. Karşınıza çıkacak olan bir zorluk karşısında, ailenin verdiği manevi desteğin önemini anlayacağınız bir dönem sizi bekliyor.

 

 

Yay Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


OĞLAK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 oğlak burcu haftalık burç yorumları

Bu haftaya biraz karmaşık gireceksiniz. İlişkiniz içerisinde bulunmayan 3. kişilerin söylediklerinden etkilenme dönemindesiniz. Dış etkenlerin ilişkinize müdahale etmesine izin vermeyin. Hakkınızda konuşulanlardan, gereğinden fazla etkilenme ve ilişkinizi bu sebepten zora sokma durumu ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Arkadaşlarınız, sizin için bir seyahat veya parti düzenliyor olabilir. Sizi mutlu edecek, bol bol eğleneceğiniz bir hafta olacak.Parasal anlamda biraz tutumlu olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bu sıralar, biraz bütçe yapmanızı ve gereksiz harcamalarınızdan vazgeçmeniz, sizin için çok daha iyi olacak. Size sorulan soruların altında farklı niyetler olabilir. Yakınınızdaki insanlar iyiliğiniz için konuşuyor olsa da bu durum iyiliğinize hizmet etmeyebilir.

 

 

Oğlak Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


KOVA BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 kova burcu haftalık burç yorumları

Sevgi, her insanın en temel ihtiyaçlarından önde gelen bir olgudur. Fakat sadece ihtiyacınız olduğu için bir insanla birlikte olmak, son tahlilde kimseyi mutlu etmez. Yalnız kalmaktan korkarak, kendiniz olmaktan vazgeçerseniz. İç dünyanız başka, dış dünyanız başka olur ve bu da sizi mutsuz eder. Bu dönem kendiniz olmaya daha fazla gayret etmeniz gereken bir dönem.Yeni bir maddi atılım yapmanın tam zamanı. Önünüze birden fazla seçenek gelecek. Bunların hangisini değerlendirirseniz değerlendirin, her ikisi de şu anki durumunuzdan sizi daha iyi bir duruma getirecek. Bu süreçte kararsızlık kaybetmek demek. Muhakkak kararlı olun.

Bu dönem aile bireylerini biraz fazla kafanıza takıyor, onların söylediklerine fazla alınganlık yapıyor olabilirsiniz. Onları anlamanız sizin kişisel gelişiminize yardımcı olacak birer ders niteliğinde olacaktır.

 

 

Kova Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


BALIK BURCU

7 Eylül - 13 Eylül 2020 balık burcu haftalık burç yorumları

Özel yaşam, her insan için çok önemlidir ve ilişkilerin dinamiğini, özel zamanlar oluşturabilmektedir. Bazı isteklerinizin olmaması sizin için, çok daha hayırlı olabilir. Fazla zorlamamanız gerekiyor olabilir. Evrenin, bazı şeylerin gerçekleşmesi için kurulu muhteşem bir dengesi vardır. Bazen kısa vadede size fayda vereceğini düşündüğünüz maddi imkanlar uzun vadede bereketinizi kırabilir. Çok istemenize ve her şeyi denemenize rağmen maddi anlamda istediğiniz olmuyorsa biraz zamana bırakın sizin için iyi olan bu olabilir.

Hayatınızdan küçük kırgınlıkları çıkartmanın zamanı geldi. İnsanlar doğal olarak hep en yüksek ilgi ve anlayışı aileden bekler. Açık açık endişenizi, canınızı sıkan şeyi veya düşündüklerinizin neye dayandığını, karşınızdakine söylerseniz ve karşınızdaki insandan aynısını talep ederseniz, gereksiz kırgınlık ve küskünlüklere gerek kalmayacaktır.

 

 

Balık Burcu ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


21 Eylül – 28 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları ve her hafta tüm burçların yorumları ve astrolojik analizler değerlendirmeler medyumca.com da… Siz de burcunuzla ilgili sorularınızı Ünlü Astrolog Zeynel Eroğlu‘na danışın, burç yorumlarıyla ilgili görüşlerinizi de bize gönderin yayınlayalım.

 

Bir önceki yazımız olan 7 Eylül - 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde akrep, akrepburcu ve aslan hakkında bilgiler verilmektedir.