Zeynel Eroğlu WhatsApp Telefon

Bir insan doğduğunda Güneş’in bulunduğu konum çok önemlidir. Güneşin bulunduğu konum kişinin karakteristik yapısını ve daha önemlisi nasıl bir yaşam biçimini hayatına alacağını gösterir. 2020 Astroloji Türkiye haritasında da kısaca hayatının nasıl olacağını, güneşin bulunduğu dereceden anlayabiliriz.

2020 Türkiye Astroloji Haritası
2020 Türkiye Astroloji Haritası

Bu perspektiften bakıldığında Astrolojik Analiz yöntemlerinden birisi olan Solar Return dediğimiz, Güneş Dönüşüm Haritası yani, doğum ve yıldız haritası çıkartılır. Bu durum, insan için olduğu kadar, ülkeler ve medeniyetler ve hatta yeni kurulan oluşumlar içinde geçerlidir.
Türkiye‘de 29 Ekim 1923 yılında saat 20:30’da Ankara’da Cumhuriyet ilan edildiğini baz alırsak, ülkemiz, Güneş’i 5 derece 18 dakika Akrep burcunda yer almaktadır. Bu ana göre çıkartılan Doğum ve Yıldız haritamız bize 2020 Astroloji Türkiye de bir senelik süreçte neler olabileceğine dair ipuçları verecektir.

2020’de Başak Burcu Ön Planda

Haritamıza baktığımızda genel olarak Başak burcu ön plana çıkıyor. Başak burcu, iş, işçi, sağlıkçı, çalışan, memur, emekli, asker, tarım, sendikalar gibi toplumun genelini ilgilendiren hizmet sektörünü ele alır. Başak burcunun saf enerjisi, arınmak ve temizlenmektir.
Bundan yola çıkarak şunu söyleyebiliriz; 2020 Astroloji Türkiye de EYT konusundan tutun, askeri konularda ve sağlık konusunda önemli adımlar atılacağını ve öncesinde bir temizlenme ve arınma yaşanacağını söyleyebiliriz. Sağlık konusunda ise özellikle 2019 sonu ve 2020 başı, hatta bahar aylarına kadar grip ve benzeri salgın hastalıklara karşı güçlü bir uyarı yapmak yerinde olacak.

Başak burcu haritamızda 4. Evin sahibi konumundadır. Bir yıldız haritasında 4. Ev demek; muhalefet, ortaklıklar, toprak, tarım, yeraltı zenginlikleri ve madenler, önemli tarihi keşifler ve arkeolojik bulgular demektir. Buna göre diyebiliriz ki; ülkemiz ve ülkemizi ilgilendiren bu gibi konularda gelişmeler olacak. KKTC’de son günlerde yaşanan olaylar bunların başladığının en önemli göstergesi. Akdeniz’de ve hatta en önemli oranı Akdeniz’in Türkiye’ye yakın kesiminde bulunan çok önemli doğalgaz rezervi, bir çok ülkenin salyalarını akıtabilecek nitelikte. 3.45 trilyon metreküp doğalgaz rezervi sadece 2-3 ülkeyi değil, 10 ülkeyi birden yoksulluk batağından çıkarabilecek güçte.

Son yıllarda dünyanın bir ucunda bulunan ABD ve orta doğunun baş belası İsrail’in Yunanistan ile dolayısıyla Rum kesimi ile bu kadar çok yakınlaşması, 2020’de katlanarak büyüyecek. Bir çok kereler bu ülke liderlerini yan yana görebileceğiz. Erdoğan’ın ise bu konuda gösterdiği sert politika ve geri adım atmama ilkesi devam edecek. Yani, 2020 yılında Akdeniz’de sular bayağı ısınacak gibi görünüyor. Başak burcunun yükselişi ve temsil ettiği değerler ise bunun göstergesi niteliğinde…

2020’de Yeni Fırsatlar

Emlak, alım-satım ve yeni iş kurma gibi durumların oldukça yükselişte olduğu bir senenin olacağını görüyoruz. Ev alma gibi hayali olan kimselerin bu hayallerine oldukça yaklaştıklarının müjdesini verebiliriz.

Güneş ve Ay arasında bulunan ilişkiye baktığımızda bu sene ülkemiz bir yeni ay yaşayacak, yeni ay, yeni başlangıçları ifade eder. 2020 Astroloji Türkiye haritasında Yenilikler ve yeni başlangıçların yoğun olacağı bir sene bizi bekliyor diyebiliriz. Ancak yeni ay Türkiye Yıldız Haritasının 2. Evine denk gelmekte. Ve 2. Evin gelir, gider, maddi kazançlar, yatırımlar, bankalar, finans ve piyasalar olduğunu göz önüne alırsak, ekonomik olarak yeniliklerin yaşanabileceğini söyleyebiliriz. Ancak bu yeniliklerin çok iyi bir tablo sunduğunu söyleyemiyoruz maalesef…

Ekonomik Açıdan

Ekonomik açıdan ilk 6 aylık döneme dikkat edilmesi gerektiğini söylüyor Türkiye astrolojisi haritası; yurtdışı ve harcamalar özellikle vatandaşın belini bükebilecek durumda. Ani bir Ortadoğu krizi ya da ülkelerin birbirine sivri çıkışları gündeme gelebilir; Dolar ve Eura’da ciddi yükselişler yaşanabileceğinin sinyallerini görüyoruz. İnsanların özellikle gereksiz harcamalardan kaçınmaları önemli bu noktada.

2020 Astroloji Türkiye haritasında ilk üç aylık döneme dikkat edilmeli, Ocak, Şubat ve Mart ayları borsa ve hatta döviz hareketlenmeleri sonrası altında da ciddi bir yükseliş görülebilir. Mazot ve benzin fiyatları beklenenden daha büyük bir oranda artabilir. 2020 yılı bu anlamda zor bir yıl olacak gibi görünüyor, ekonomik açıdan rahat bir nefes alacağımız zaman, çok daha geniş bir açıdan baktığımızda 2023 yılının ortalarına denk geliyor. Dolayısı ile önümüzde bulunan bu 3 hatta 4 yıllık süreç ülke olarak hepimizi zorlayacak gibi.

Ve deprem… özellikle son gerçekleşen Silivri depreminden sonra deprem korkusu tavan yapmış durumda. En başta ülkemizin bu yıl Başak burcu etkilerini çok daha yakından hissedeceğini söylemiştik ve başak burcunun ilgilendiği konular arasında –toprak- olduğunu da… Dolayısıyla “Hayır Deprem Olmayacak” gibi bir ifade kullanmayacağım. Özellikle ve üstüne basa basa ikaz ediyorum üstelik! Ocak ayının yarısından Ağustos ayının sonuna kadar deprem tehlikesi kendini hissettiriyor. Belirli bir tarih veremem ancak Şubat ayına, Mayıs ayına ve Temmuz ayına özellikle dikkat edilmeli diyorum…

Uzman Medyum Zeynel Eroğlu 2020 Astroloji Türkiye haritası yorumuyla ilgili siz de düşüncelerinizi paylaşabilir, haftalık burç yorumları serisini takip edebilir, astroloji bakımı konusunda iletişime geçebilirsiniz.


2020 Astroloji Türkiye ile ilgili, Medyum Zeynel Eroğlu’na Whatsapp – Mesaj’la ulaşmak için HEMEN TIKLAYIN!


Bir önceki yazımız olan Büyü Yapıldığı Zaman Cinler Musallat Olur mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir