Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

BÜYÜDEN KORUNMAK İÇİN NASIL TÜTSÜ YAPILIR?

Büyüler tarihten bu yana insanların vazgeçemediği bir şey olmuştur. İnsanlar kendi çabaları ile elde edemediklerini büyü yolu ile elde etmeye çalışmışlardır. Büyüler ak büyü ve kara büyü olmak üzere iki gruba ayrılmışlardır. Ak büyüler kimseye zarar vermek için yapılmaz, genellikle birleştirme amaçlı yapılırlar. Karşılıksız aşk yaşayanlar, giden sevgiliyi ve ya giden eşi geri getirmek için yapılırlar. Bunlar hayırlı işler için yapıldığı için ak büyü olarak tanımlanırlar. Kara büyüler ise sadece zarar vermek amacı ile yapılırlar. Kara büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıkların yardımı alarak yapılırlar. Kara büyüler yapılan kişiye hastalık verir, bunalıma sokar ve hatta öyle büyüler yapılır ki bu büyüler kişinin ölmesi için yapılır. Bu büyü yapıldığında kişi önce bunalıma girer ve ardından hastalıklarla boğuşmaya başlar ve yataklara düşer. son olarak ta ölürler.

Tütsüler tarihten günümüze kadar varlığını sürdürmüşlerdir. Tütsüler birçok amaç için kullanılabilirler. Bitkilerden yapılırlar ve her bitkinin kendine has kokusu ve kendine has etkileri vardır. Tütsüler evlerin güzel kokması için kullanılırken kimi zamanda arındırma amaçlı kullanılırlar. Bazı bitkilerin tütsüleri rahatlama amacı için kullanılırlar. Tütsüleri kullanma amacı kişinin isteğine göre farklılık gösterir, kişi rahatlamak istiyor ise lavanta gibi rahatlatıcı ve sakinleştirici tütsüler kullanır. Eğer kişi üzerinde negatif enerji gibi şeyler olduğunu hissediyor ise üzerlik tohumu ve çörek otu tütsülerinden yararlanılabilir.

Tarihten bu yana tütsülerin değişik amaçlar için kullanıldıklarını söylemiştik. Bir yeri arındırmak için tütsülerin kullanıldığı kadar büyüler de de tütsünün yeri vardır. Büyüler yapılırken tütsüler yakılır ve o ortama değişik bir enerji yayılır. Bu tütsüler yakılır ve tütsüler yakıldıktan sonra dualar ile işlemler gerçekleştirilir. Büyüden korunmak ya da bir büyüden kurtulmak için yine tütsülerden yardım alınır. Bu gibi durumlarda evde ve ya ortamda üzerlik tohumundan yapılan tütsüler kullanılarak dualanır ve her yer gezilir. Bu şekilde kapılarak ortam ve ya kişinin üzerindeki kötü enerjilerin yok olması sağlanır. Yine bunlar için alanında başarılı bir kişiden yardım alınarak yapılması en doğrusu olacaktır.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap