Ocak ayında terör, kayıplar, düşmanlıklar nedeni ile yıkıcı olaylar olabilir. Şubat ayında güvenlik ve finansal açıdan endişe veren durumlar söz konusu olabilir. Mart ayının ilk on gününe dikkat etmek gerekecek. Liderler ve yöneticiler açısından büyük şansızlıklar yaşanabilir ve bu ayda toprağa ve ülkeye yönelik karmaşalar yaşanabilir. Nisan ayında, yönetim ile ilgili konular ilk planda olacak. Yenilikler ve cesaret göze çarpmakta. Başlangıçlar ve yenilenme sürecindeyiz. Sistemi ve yönetimi ilgilendiren hassas durumlar söz konusu olacak.

2017 yılında neler olacak sorusuna mayıs ayı ile devam edelim. Dolunaya dikkat etmek gerekmektedir. Halkın, toprağın ve ülkenin güvenliği açısından riskler yaşanabilir. Haziran ayında ise, dış unsurların oluşturduğu kontrol edilmesi güç olaylar, önemli karşıtlıklar ve gizli düşmanlıklar karşımıza çıkabilir. Temmuzda halkın sağlığını, inançlarla ve uluslararası konuları gündemde tutacak, sosyal anlamda hareketlilik söz konusu olabilir. Ağustos ayında düşmanlıklar ve karşıtlıklar çok dikkat çekici. Son derece sert, şiddetli ve ani gelişmeler yaşanabilir.

2017 yılında neler olacak listemizde sırada eylül ayı var. Kurallara, sisteme ve devlete yönelik karmaşalar yaşanabilir. Huzursuzluk ve şiddet içeren olaylar olabilir. Kasım ayında ise özellikle istikrar, barış ve huzur istekleri vurgulanacak. Uluslararası anlamda destek ve ortak çıkarları çok iyi irdelemek gerekecek. 2017 yılında neler yaşanacak listesine astroloji açısından baktığımız aralık ayında ise yönetim açısından karmaşık ve dağınık bir ortam bizi beklemektedir. 

İlginizi Çeken Yazılar  Burçlara Göre Aşk Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five × 2 =