Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Büyü Bozulduktan Sonra

Büyülerin çok etkili olduklarını söylemek gerek. büyüler çoğu kez insanın hayatını zindan eder, hayattan soğutur ve uzaklaştırır, büyü yapılan kişinin hayatında her şey ters gider, büyü ile insanın bütün dengesi bozulur ve sonuç olarak büyü yapılan kişi çok kötü ve zor durumlara düşer.

Büyü yapıldığı zaman büyü yapılan insanın iradesi tamamen elinden alınır. Büyünün yapılma amaçlarına göre etkileri de değişmekte. Yapılan büyü bir aşk ve bağlama büyüsü ise, büyü yapılan kişi o kişi den başkasını düşünemez duruma gelir. Büyü ile kişinin iradesi elinden alındığı için o kişiye karşı duygu ve düşünceleri kendisine ait olmayacaktır, büyünün etkisi altında olur ve o büyü hangi amaç ile yapıldıysa o amaca göre büyü yapılan kişiye etki eder. Aşk büyüleri bağlama büyüler ve giden insanları geri döndürme büyüleri ile büyü kişileri etki altına alır. Bunların daha kötüleri de mutlaka vardır. Kişiye tamamen zarar vermek ya da yok etmek için yapılan büyülerdir. Bu büyüler de yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin kendi iradesi elinden tamamıyla alınmış olur. Büyü yapılan kişinin hayatını alt üst eden bu büyü kişinin bütün hayat dengelerini bozar. Kara büyü çok tehlikeli ve zarar vermek amaçlı büyüler arasında yer alır her zaman. Bu büyülerin amacı sadece zarar vermek ve Kötü amaçlara hizmet ettiği için bu büyüyü hocalar ve medyumlar pek yapmak istemez, bunlar için ya papazlara ve ya büyücülere yönlendirirler. Bu büyüyü yapanlar kişiler ise tek başlarına hareket etmez, yardım almak zorunda kalırlar her zaman. Bu yardımcıları ise enerjiden oluşan bedensiz ruhani varlıklardır. Bu büyüyü yapanlar onlarla dostluk kurmuş kişilerdir. Kara büyüyü yapan kişi tüm bilgileri ruhani varlıklardan alarak yaparlar. Bu sebepten dolayı bu tür büyüler çok tehlikelidir ve asla tavsiye edilmez.

Kişi kendisine yapılan büyüyü bozdurduğunda hayatı normale dönmeye başlayacaktır. Büyü bozulduğunda kişi bir rüyadan uyanmış gibi hisseder ve büyü altında olduğu dönemi hayal olarak hatırlar. Büyü geçen zaman ile birlikte etkisini kaybedecektir.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap