Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Etkili Bağlama Duası

Büyüler yapıldıkları zaman kişiler üzerinde olumsuz bir etki meydana getirir ve bu oluşan etki elbette negatif yönde olacaktır. Bu olumsuz ve negatif etki altında olan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli eder. Büyüler insanların iyi niyetleri ya da kötü niyetleri ile yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın bizim dinimizde hiçbir zaman yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yerini almıştır. Yine büyü yapmak ve ya yaptırmak günah olmakla birlikte affı olmayan günahlar arasında yer alır. Büyü yapmak ve yaptırmak aynı zamanda Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını biliyor olsalar da büyü yapmaktan ve yaptırmaktan tarih boyunca vazgeçememişlerdir. İnsanların normal şartlarda elde etmedeki hırsları büyülerin oluşmasını meydana getirmiştir.

Bağlama duasını ve ya büyüsünü açıklamadan önce, Kişi üzerinde yapılan bir büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasıyla birlikte yasadığı her şeyin hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde yaşanan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de fazlasıyla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi öncelikle psikolojik açıdan, ruhsal duygu patlamaları yaşarken aynı zamanda umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilip yalnız kalırlar. Yine büyü yapılan insanlar da bayılmalar da görülebilir. kekemelik belirtileri de görülen ve yaşanan durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Bağlamak için dualar büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü sabun büyüsü yer alır. Kişiye yapılan kötü büyülerin hepsi kısmetin bağlanmasına da sebep olur. Kara büyünün yapıldığı her insanın aynı zamanda kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler yapılan kişiyi büyü bozulana dek elbette etkileyecektir. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye bedensiz varlık dediğimiz cinler musallat olarak gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, önce rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha kötü boyutlara ulaşır. Dışarıda gördüğümüz sara hastalarının çoğu büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini anlayabiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce yapılan kötü büyüden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

bağlama duası ve büyüsü birçok sebep ile yapılmaktadır. En çok kullanılan dua ise ayet el kürsi duasıdır. Bu dua ile insanların dil ve ağızları bağlanıp daha iyi geçinmeleri sağlamıştır. Bu dua genelde anlaşamayan insanların birbirlerine yaptıkları dua ve büyülerdir. Birbiri ile anlaşamayan kişilerden biri dil ağız bağlama duası ile karşısındaki kişinin dilini ağzını bağlayabilir. Bu bağlama ile o kişi ile bir tartışmaya girmek istese de giremez ve karşısında adeta konuşamaz bile. Bu dil ağız bağlama duası birçok sebep ile yapılabilirler ve inanarak yapıldığında çok etkilidir. En çok Gelin kaynana geçimsizliğinde yapılır, yine sevdiği biri için yapılır ve yine bazen de birine istediğin her şeyi yaptırabilmek için yapılır. Örneğin bir gelin kayınbabasına istediği her şeyi aldırabilmek için yapar, yine gelin kaynananın çenesini kapatmak için de yapabilir. Yine kaynana gelinine yapabilir. Daha birçok neden vardır, bunlar sadece bir örnektir. Bu gibi daha birçok örnek sayılabilir. Bu da bağlama duasının ne kadar etkili ve sık yapıldığının işaretidir.

bağlama duaları ve büyüleri genel olarak bağlama büyüsü adını alarak büyüler arasında yerini almıştır. Bu dualar etkili ve özel dualardır, bu duaları okurken dikkat edilmesi gereken şeyler bulunmaktadır. Mesela ayet el kürsi duası çok büyük bir dua ve oldukça özel bir duadır. Birçok sebeple bu dua okunabilir, burada önemli olan okunma zamanı ve elbette sayısıdır. Bunlara dikkat edilmeden okunan dil ağız bağlama duaları ters etki gösterebilir. Bu dualar dikkat edilerek okunması gereken dualardır. Bu yüzden her önüne gelen bu duaları okuyamaz. Bu işleri bilmeyen insanlar bu duaları ne kadar araştırırsa araştırsın her zaman eksik bilgiler ile karşılaşacaktır. Herkesin bu duaları bilmesi dünya da büyük bir karmaşaya neden olurdu. Bu kadar kolay olmuş olsaydı, herkes sevmediği birinin ve ya istediklerini yaptırmak için birilerine bu duaları okurdu. Bu yüzden herkes bunları bilmemeli ve uygulamamalıdır. Bu yüzden her zaman eksik bilgi verilmiştir. Bu işin uzmanları ise elbette hoca ve medyumlardır. Bu kişiler hayatlarını bunlara vermiş insanlardır, yapılan her şeyi bilinçli ve adabına uygun bir şekilde yapmasını bilirler. Dil ağız bağlama dualarını ise en iyi bu kişiler yapabilir ve okuyabilir. Bu duaların yeterli olmadığı yerde dil ağız bağlama büyüleri yapılır. Bazen bu dualar yetersiz kalabilir ve bu yüzden büyü yolu tercih edilebilir. Dualar günah sayılmazken büyüler ise büyük günahlar arasında yer almıştır. Duaları herkes ilim sahibi insanlara okutabilir ama büyüleri her insan yapmak ve ya yaptırmak istemeyebilir.

Dil ağız bağlama duası ayet el kürsi duası okunarak ta yapılabilir. Bunların yanında yine dil ağız bağlama duası olarak belirli ayetler okunarak ta yapılabilir. Bu dualar okunurken ne için okunduğu çok önemlidir ve yine amaç her ne ise, okunacak dua ve sayısı da farklı olacaktır. Amaçlara göre okunacak dua ve ya ayet te farklıdır. Belirttiğimiz gibi amaç ve niyet çok önemlidir. İnsanlar okurken ne amaç ile okunduğu oldukça önemlidir. Dinimize göre yer gök dua ile duruyordur. Bu açıdan baktığımızda ise duaların ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Bilindiği üzere her duanın hadimleri vardır ve insanlar bu duaları okuduklarında hadimler devreye girer. Bu sebepten dolayı dualar çok önemlidir. Saydığımız çok şey olsa bile her şeyin başı elbette inanç ve niyettir. Kişi bu dua ve ayetleri inanmayarak okursa hiçbir etkisini göremeyecektir. İnancı güçlü insanlar tarafından okunduğunda dualar bazen büyülerden daha etkili olabiliyor. Kişiler büyü yaptırdıklarında büyük günahlar işlerken duanın hiçbir günahı bulunmamaktadır. Çünkü dualar ile ALLAH tan istenmektedir. Büyüler de ise, devreye enerjiden oluşan bedensiz varlıklardan yani cinlerden yardım alınır ve ALLAH tan istemek yerine o varlıklardan istemek şirk koşmaktan farksızdır. Bu yüzden büyüler yasaklanmıştır. Kişiler büyü yaptırdıklarında Yüce ALLAH ın emir ve yasaklarına riayet etmiyor demektir ve bunu yaparak dinden çıkmış sayılır. Böyle bir şeyi yaşamamak için her şeyi ALLAH tan istemek oldukça önemlidir. Rabbim hayırlı olarak görüyor ise zaten dua eden insana istediğini verecektir, dualar kabul edilmiyor ise, büyü yapmak ve ya yaptırmak yerine ALLAH ın kişi için hayırlı olanı vermesi için dua edilmelidir doğru olandır. Bu yüzdendir ki, büyü yasak edilmiştir. Gerçi büyünün günahını bilen kişiler dahi büyü yaptırıyorlar, bu kişiler dinden uzaklaşmış demektir, yasakları çiğnemiş demektir. İnsanların dinden çıkmak yerine dualara sığınıp her şeyi ALLAH tan istemeleri en doğrusu olacaktır. 

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap