Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Aşk Duası

Aşk duası elbette vardır. Yer gök dualar üzerine kurulmuştur. Yüce yaratıcımız biz insanlara her şeyin bir açık kapısını bırakmıştır. Yüce yaratıcımızın bizim dualarımıza ihtiyacı yoktur. Ancak insanların ALLAH a inanarak her şeyi kendisinden istemesini istemiştir. Bize duaları göndermiştik okumamız ve ihtiyaçlarımızı yüce yaratıcımızdan isteyelim diye. Aşk duası vardır ve dualar yine insanların büyüye başvurmamaları cinler aleminden ve şeytandan istemek yerine dua ederek ALLAH tan istemek en doğru yoldur. Dua okumanın hiçbir günahı yoktur ve kişiler dua okuyarak isteklerinin olmasını bekler, eğer istediği şey olmuyor ise asla isyana yönelmemeli ve sabırla beklemelidir. Bu yüzden dua ederken hayırlısını istemek çok önemlidir, olmuyorsa da hayırlısı diyip vazgeçmek büyü yolunu tercih etmekten çok daha iyidir. Büyülerin büyük günahlar arasında olduğunu bilmeyen yoktur ve büyü yapanların affı olmayacağını da herkes bilir.

Aşk dualarını karşılıksız seven, sevdiğinden ayrılmış ancak hala çok sevenler, eşinin kendisine aşık olmasını isteyen kişiler aşk duasını okuyabilirler. Aşk duasını okuyarak kendisini sevdiği kişiye kabullendirerek karşı tarafından kendisini sevmesini sağlayabilir. Bu yüzden esmalar olsun dualar olsun çok etkili yöntemlerdir. Ancak bunlar okunurken yine kişinin çok dikkat ederek okuması gerekmektedir. Kişi kafasına göre bu duaları okuyarak istediğini elde edemez, her şeyin nasıl ki bazı kuralları var ise, aşk duasını okumanın da belirli kuralları vardır. Aşk duasını okuyarak kişi sevdiğini elde edebilir demiştik, ancak bu aşk duasını bir sefere mahsus yapmak ve ya okumak yetmeyecektir. Kişi bunu seanslar şeklinde okumalıdır ve bazen ritüeller de gerekecektir. Aşk duaları ile sevdiğini ALLAH tan ister insan ve yine bu dualar okunurken bazı esmalar da vardır ve bu esmaların belirli sayıları vardır ve kişi bu sayılara göre okuma yapmalıdır. Kişi bu gibi işlemlere başlamadan önce mutlaka abdest almalı ve dualar okumalıdır yine bu dualar da belirli dualar olur. Bu duaları okuduktan kişi esmaları okumaya başlayarak, duayı tamamlamış olur. Dediğimiz gibi bu gibi şeyleri çok iyi araştırarak yapmak en doğrusu olacaktır.

Paylaş:
Yorum
  • Merhaba adım Sinan. Sevgilimle 2 yıllık mutlu bir birlikteliğimiz vardı. Nişan planları yapmaya başlamıştık. Her ne olduysa aramız bozulmaya başladı. Sürekli kavga etmeye başladık. Araya ailesel problemler girdi. Her şey kısa sürede oldu. Oturup düşünüyordum kendi kendime bunlar nasıl olabilir diye. Çünkü hiçbir şey normal değildi. Biz böyle insanlar değildik. Arkadaşlarımda ya size büyü türü bir şey yapılmışsa dediler. Duyunca bende şüphelendim doğal olarak. Sonra arkadaşım bildiğim güvenilir bir hoca var gitmek istersen dedi. Bende tamam dedim. İyi ki o an tamam demişim. Zeynel hocayla tanıştık. Beni daha görür görmez durumu anlamış. Seni bu büyüden kurtaracam merak etme deyince çok şaşırdım. Ve kurtardı. Bize ayrılmamız için büyü yapılmış. Şimdi her şey yolunca yeniden birlikteyiz sevgilimle. Zeynel hoca gerçekten uzman. Allah razı olsun Zeynel hocadan.

    13/09/2017

Yorum yap