Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Tarot Okuma Eğitimleri

Tarot, Orta Çağ’ın sonlarına doğru çıktığı söylenilen en eski kehanet uygulamalarından biridir. Yetmiş sekiz karttan oluşur. İki ana bölümü vardır. 56 karttan oluşan küçük sırlar yani minör arcana ve yirmi iki karttan oluşan büyük sırlar yani majör arcana bölümünden oluşur.

Tarot okuma kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Görünen ve bilinenin dışında bilinmeyen gizli olay ve durumları da tanımlayan Tarot, olayların ne zaman gerçekleşeceği konusunda bilgi verirler. Çoğu zaman bir uyarıcı niteliğini taşıyan Tarot kartlarını okumak çok önemlidir. Yapacağınız analiz ya da yorumlar kişinin hayatını iyi ya da kötü yönde etkileyeceğinden tarot okuma konusunda oldukça bilgi sahibi olmanız gerekir.

Tarot kartlarının üzerinde bulunan iconların hepsinin kendine göre anlamları ve işlevleri vardır. Kimi ikonlar kişinin olumlu yönlerini gösterirken kimisi de olumsuz yönlerini göstermektedir. Bu yüzden tarot okumalarında yapılacak analizler oldukça önemli yer tutar.

Tarot okuma eğitimleri nelerdir?

Tarot okuma eğitimleri birinci, ikinci ve üçüncü seviye tarot eğitimden oluşur. Bunun yanında melek kartları eğitimi ve şifa kartları eğitimi de bulunmaktadır.

  • Tarot kartları ile ruhsal gelişiminizi tamamlayarak yaşamdaki tüm ayrıntıları görebilirsiniz.
  • Kendi yaşantınızı dış çerçeveden görmenize yardımcı olur.
  • Tarot okuma eğitimi alarak hayatınızın her anını daha farkındalık içinde geçirme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • 22 adetlik majör arcanalar ruhsal gelişim, ana değişimler içindir. Minör arcanalar ise yaşam içindeki sembolleri, kişileri, ilişkileri, başarı ve başarısızlıkları, kariyeri, maddi durumunuzu belirleyen kartlardır.

Tarot okuma eğitimi alırken en önemli özellik altıncı hissiniz kuvvetli olması ve karşınızdaki kişinin enerjisi ile doğru tahminler yapmaktır. Tarot kartlarını doğru okumak ve doğru şekilde analiz etmek için tarot okuma eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğluyönetiminde alacağınız tarot okuma eğitimleri sayesinde siz de tarot kartlarını en doğru ve bilinçli şekilde yorumlayarak hayatınızı daha anlamlı kılabilirsiniz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap