Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü Şirinlik Muskası olarak da bilinir. Halk arasında Şirinlik Büyüsü ne Şirinlik Muskası diyenler de  vardır.

Şirinlik Büyüsü aslında bir büyü değil, bir vefk uygulamasıdır. Şirinlik Büyüsü uygulaması, erkek veya bayanların, iş ve özel hayatında çevresinde sevimli, sıcak, uyumlu ve sohbeti keyif veren birisi olarak algılanmasını sağlar, bu nedenle de kendisine sevgili ya da evlenmek üzere eş bulmasını sağlayan en etkili çalışmadır.

ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

Öncelikle, Şirinlik Büyüsü uygulamasının ön çalışmasına başlanır. Daha sonra hangi niyet için VEFK hazırlanacaksa ona göre en etkili dua oluşturulur. Görevli ruhani hizmetliler “HADİMİ” atanır. Böylece hazırlık tamamlanmış olur.

ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ NASIL ETKİ EDER ?

Şirinlik Büyüsü Vefk’nin taşınmaya başlanmasıyla birlikte harekete geçen enerji yoğunluğu, duanın etkisiyle çalışmaya başlar. Bir süre sonra karşılıklı olarak ilişkilerde bir sıcaklık, yumuşama ve samimiyet belirtileri oluşur.

Şirinlik Büyüsü konusu ve Şirinlik Büyüsü hakkında soru, sorun ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap