Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Online Eğitimler

Eğitimlerimizde genellikle yüz yüze olmayı tercih ediyoruz. Ancak bazı durumlarda danışanlarımız ya da eğitim almak isteyen kursiyerlerimiz; ellerinde olmayan sebepler nedeniyle yüz yüze eğitime katılamamaktadır. Bu gibi durumlar ortaya çıktığında Online Eğitim Sistemimizi devreye sokuyoruz. Bizzat Zeynel Eroğlu ve eğitim alacak olan kursiyerimiz ile belirlenen gün ve saatlerde pc başından Online olarak Eğitim verilmesi mümkün olmaktadır.

 • Online Eğitim almadan önce, eğitim alacak kişi ya da kişiler ile bir ön görüşme yapılması zorunluluğumuz bulunmaktadır.
 • Kurs ve ya eğitim bitiminde Sertifika takdimi için kendilerini ofisimize davet ediyoruz.

Eğitimler ve Konuları hakkında daha fazla bilgi için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir; soru, sorun ve cevaplarınız için mail atabilirsiniz.

Zeynel Eroğlu tarafından verilen tüm eğitimler Sertifikalı Programlara Dahildir…

Sertifikalı Eğitimlerimiz ve Kısa açıklamalarımız aşağıda ki gibidir

 • YILDIZNAME & HAVAS EĞİTİMİ

Bu eğitim tam bir Yıldızname ve Havas Eğitimi olacaktır ve oldukça geniş kapsamlıdır.

Tarihin en eski bakım ve görü tekniklerinden  olan Yıldızname Eğitimini, yine bu eğitimin olmazsa olmazı Havas Eğitimi ile birlikte veriyoruz…

 • BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji Eğitimimize; Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve çevresine şifa vermek isteyenler ve bioenerji  şifacılığına gönülden ilgi duyan, geliştirmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden herkes katılabilir…

 • EFT EĞİTİMİ

Yaşamınızdaki olumsuzluklara “artık yeter” dedi iseniz, ya da bu konuda çalışan ve başkalarına yardım etmeye çalışan bir terapist iseniz, bu teknik sizin için..

Verdiğimiz EFT Kurslarında, bol pratik uygulama da yer aldığı için kursiyerler kendi sorunlarının pek çoğunu da halletmekte, kursu olumsuz duygularından arınarak tamamlamaktadırlar.

 • HİPNOZ EĞİTİMİ

Hipnoz, bizim esas olarak hastanın bilinçdışı süreçleri ile ilgilendiğimiz, bilincin değişmiş bir halidir. Hipnoz suni bir hal olarak tanımlanabilir, esasında uykuyu her zaman anımsatmamaktadır ama uykudan fizyolojik olarak farklıdır.

 • FENG SHUİ EĞİTİMİ

Günümüzden 3500 yıl önce ortaya çıkan Feng Shui, yaşanılan ortamı, huzur, mutluluk, refah ve sağlık getirecek şekilde düzenleme sanatıdır. Bunu yapabilmek için öncelikle Çinlilerin Chi adını verdikleri kozmik yaşam enerjisinin ne olduğunu ve çevremizde nasıl hareket ettiğini anlamak gerekir. Verilecek olan eğitimlerde feng shui teknikleri uygulamalı olarak öğretilecektir.

 • TEMEL ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Astroloji hakkında bilinmesi gerekenlerin ilk basamağını Temel Astroloji Eğitimi alır. Temel Astroloji Eğitimi ile artık bir uzman olmaya ilk adım atılmış olur…

 • KLASİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Klasik Astroloji Eğitimimizde tamamen nesnel gerçekler, elle tutulur kavramlar baz alınarak kişiye ne, nerede, ne zaman, neden ve nasıl gibi cevaplar bulunur…

 • RUHSAL – EZOTERİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ

Ruhsal Astroloji Eğitimimizde kişilerin doğdukları andan itibaren aldıkları özellikler incelenerek, daha çok ruhsal ve karmik açıdan nasıl bir yaşam süreceği incelenerek, daha çok psikolojik düzeyde nasıl bir etki verdiği ve vereceği üzerinde duracağız.

 • HİNT-VEDİC ASTROLOJİ VE AYURVEDA EĞİTİMİ

Eğitimimizde Ayurveda ve Vedic Astroloji arasındaki bağlantıları keşfedecek, bu en eski şifa yönteminin sağlığımıza, ruhsal ve bedenen denge ve uyumuna nasıl fayda vereceğini öğreneceğiz. Özellikle Ayurveda kaçırmamanız gereken bir eğitimdir. Çünkü Ayurveda, Yaşam ve Bilgi kelimelerinin bileşimi demektir. Yaşamın özüne inmek ve yaşama bizi bağlayan tüm kökleri incelemek Ayurveda’nın işidir…

 • MELEKLERLE TANIŞMA VE İLETİŞİM KURMA EĞİTİMİ

Melekler yıllardır çözmeye çalıştığımız gizemlerden biri.  Bu gizemli ve nurani varlıklar her zamanda ve her nesilde her kesimden topluluğun ilgisini çekmiş, iletişim kurmak için her kültürde farklı metodlar denenmiştir. Verilecek olan eğitimde meleklerle nasıl iletişim kurulur, melekler nedir, neden insanın yanında olurlar, nasıl iletişim kurulabilir ve bize nasıl yardım edebilir gibi sorulara cevap verilecek; aynı zamanda bu sırlı varlıkları daha yakında tanıma fırsatı bulacaksınız.

 • NEFES TEKNİKLERİ EĞİTİMİ

Verilecek olan Nefes Teknikleri Eğitiminde Genel anlamda doğru nefes alma, nefes tutma, nefesin nasıl kullanılacağı hakkında bilinçlenme ve hastalıklara karşı nefes ile mücadele etme hakkında bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenme fırsatı bulacak; nefes almanın verdiği kolaylıkla hem sosyal, özel ve iş hayatında gerçek anlamda başarılara imza atacaksınız

 • NLP EĞİTİMİ

NLP, aslında bir yaşam biçimidir. En kısa ve öz anlatımı ile NLP, bilinçaltını temizleme metotlarından en başarılı olandır… NLP, yaşamımızda üzerinde düşünmeden, otomatik olarak gerçekleştirmiş olduğumuz algılama, düşünme ve davranış süreçlerini, bilinçli hale getirme ve geliştirmede üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda, zihnin işleyişi ile ilgili geçtiğimiz yüzyılda keşfedilen en mükemmel metotlardan biridir. Mükemmeldir çünkü; insan ruhunun sağlığını temize çekmede NLP yönetimi baş sırada yer alır…

 • NUMEROLOJİ EĞİTİMİ

Numeroloji ile yaşantınızın bir çk alanında sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Örneğin; Kariyeriniz, işiniz, özel hayatınız, sevdiğiniz insan ya da eşinizle olan ilişkiniz, aile ilişkileriniz gibi bir çok soruya yanıt bulabilirsiniz.

 • REİKİ EĞİTİMİ

Reiki, evrensel yaşam gücü enerjisi anlamına gelmektedir. Reiki ile yapılabilecek şeyler sayılamayacak ve hatta yazılamayacak kadar fazladır. Sizlere burada bazı temel başlıkları toparlayacağız. Aşağıda okuyacaklarınız Reiki ile yapılan şeylerin başında yer alan konulardır. Zeynel Eroğlu ve Çalışmaları arasında Reiki önemli bir yere sahiptir.

 • RUHSAL ŞİFA EĞİTİMİ

Bu eğitim, en temelde var oluşumuzun sebepliliğini ve yaşam amacımızın ne olduğunu, bu amaca hizmet eden bedenlerimizin sağlıklı olabilmesi için gerekli bütüncül şifa stratejilerinin ne olduğunu anlatmayı hedefler. Bakış açımızı yeniden şekillendirmeyi amaçlarken en kadim iyileştirme sanatı olan Ruhsal Şifa pratiklerini öğretmeyi hedefler.

 • TAROT EĞİTİMİ

Geçmişten günümüze kadar kartlar ile geleceğe yönelik tahmin yapma aracı çoğu kez Tarot olmuştur. Verilecek olan Tarot Eğitiminde sembollerin, renklerin, sayıların, elementlerin, yıldızların, ve ezoterik tarihin bilgisiyle yorum yapabilecek; var olan yetinizi ortaya çıkaracak yöntemleri ve Tarot’un tüm bilgeliğine sahip olacaksınız.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap