Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Fal ve Analiz Eğitimleri

İnsanlar, var olduklarından bu yana gelecekleri hakkında bilgi edinmek, geleceklerinde neler olacağını bilmek için çeşitli yöntemler, uygulamalar geliştirmiştir. Çok eski çağlardan günümüze kadar gelen birçok yöntem insanların geleceği öğrenme arzusuna karşılık vermektedir. Bu yöntemlerden biri de faldır.

Tarot falı, kahve falı, el falı farklı fal bakma yöntemleri bulunmaktadır. Kimi insan bunu sadece üç beş dost arasında sohbet amaçlı yaparken birçok kişi de bu işin eğitim kısmını alarak daha farklı şekilde değerlendirme yoluna gitmektedir.

Çağlar boyunca insanlar, hayatlarına yön verecek, geleceklerini çizecek yöntemleri denemekten kaçınmamıştır. Bunun için de birçok fal yöntemi ortaya çıkmıştır. Eski zamanlardan günümüze kadar gelen birçok fal türü günümüzde hala popülerliğini sürdürmektedir.

Fal ve analiz eğitimleri neleri kapsar?

  • Kahve falı eğitimi
  • El falı eğitimi
  • Numeroloji eğitimi
  • Grafoloji el yazısı eğitimi
  • Sima ihtilaç name eğitimini kapsar.

Genellikle kahve falı kadınlar arasında oldukça yoğun şekilde rağbet görmektedir. Arkadaş toplantılarında, günlerde ya da komşuların birbirini ziyaretlerinde içilen kahveler kapatılır ve öngörüsü kuvvetli, altıncı hissi kuvvetli kişilerden fala bakmasını istenir. Eğer bu konuda biraz yeteneğiniz varsa ve öngörü, altıncı hissiniz kuvvetli ise siz de fal ve analiz eğitimleri alarak bunu daha bilinçli ve sağlıklı şekilde yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Metafizik uzmanı, astrolog Zeynel Eroğlu yönetiminde alacağınız fal ve analiz eğitimleri sayesinde siz de kahve falına daha bilinçli bakabilir, el falı eğitimi sayesinde çizgilerin gücünü rahatlıkla analiz etme imkanına sahip olabilirsiniz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap