Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Domuz Büyüsü

Büyü denilen bu işlem türü pek çok amaç için yapılır. Büyüler insanlığın çok eski dönemlerine dek dayanmakta ve büyüler özellikle orta çağ döneminde gizlilik içerisinde yapılmıştır. Yine O dönemlerde büyüleri yapan kişilere cadı ünvanı verilmesinin yanında cadılık damgasını yiyen insanların cezası ölüm olarak belirlenmiştir. Hatta sadece bu iş için cadı avcıları grubu kurulmuş ve Ellerinde yani avuç içlerinde siyah leke olan insanlar cadı damgasını yiyerek ölüm cezası ile cezalandırılmış. Ortaçağ döneminden itibaren sonraki dönemlerde bu kavram tamamen ortadan kaybolmuştur ve günümüze kadar gelmeyi başarmış bir büyüdür. Büyüler çok çeşitli olmasıyla birlikte birçok malzeme kullanılarak yapılır, bu sebepten dolayı büyünün nasıl bir niyet ve amaç ile yapıldığı çok önemlidir. Her ne kadar büyü türleri fazla olsa bile iki ana grupta ayrılarak incelenmektedir. bunlar ak büyü ve kara büyü olarak gruplara ayrılmıştır. İçerisinde kötülük barındırmayan ve temiz niyetler ile yapılan büyülere ak büyü denirken kötü ve şeytani niyetler ve duygular ile yapılan büyülere ise kara büyü adı verilmiştir. Kara büyülerin amacı sadece zarar vermek ve bu büyüler şeytani varlıkların yardımı ve desteği ile yapılmaktadır.

Domuz büyüdü de bu büyülerin içindedir ve kara büyülerden biri olmasının yanında oldukça etkili bir büyüdür. Domuz büyüsü denilen büyüde domuz yağı kullanılmaktadır. bu büyü eşleri birbirinden ayırmak soğutmak için yapılan ve aynı zamanda işlerin ter gitmesi için yapılan bir büyüdür. Büyüler arasında çok sık yaptırılan bir büyüdür, bu büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişinin evinin eşiğine sürüldüğü gibi eşyalara da sürülebilmektedir. Bu yüzden kişiler evlerinde çıkmayan ve sarı renkteki lekelere çok dikkat etmelidir. Tabiki her sarı leke büyü olacak değil, kişi öncelikle hayatını kontrol etmelidir. Eğer ki hayatı ters gidiyor ise ve evinde böyle lekeler görüyor ise kişi yapılan bir büyüden şüphe edebilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalındığında kişi alanında uzman birini bulup o kişiden yardım alabilir. Böylelikle bu büyüden kurtulması mümkündür. Burada önemli olan uzman birini bulabilmek.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap