Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Astroloji Eğitimleri

Astroloji, hemen her insanın merak ettiği en özel konulardan biridir. Hiç kimse yoktur ki sabah gazeteyi açtığı zaman burç yorumlarını okumasın. Geleceği merak etmek, hayatımızın nasıl olacağı konusunda bilgi sahibi olmak hemen her insan için vazgeçilmezdir. Çoğu insan arasında fala inanma falsız da kalma demez mi zaten?

Astroloji konusunda bilgi sahibi olmak, geleceğini öğrenmek, hayatının akışında karşılaşabileceği riskleri bilerek davranmak birçok insanın merak ettiği konulardır. Ancak astroloji konusu sanıldığı kadar kolay ve basite indirgenecek bir konu değildir. Yıldızların konumu, bize anlattıkları, neler olabileceği konusunda vereceği bilgileri çok iyi analiz etmek ve yorumlamak gerçekten ilim isteyen bir konudur.

Astroloji bilimi çağlar boyunca insanların ilgisini çekmiş ve günümüze kadar bu ilgi katlanarak devam etmektedir. Astroloji haritasını okumak çok önemlidir. Astroloji haritasını okumak için astrolojinin temel eğitimini almak yeterli olacaktır.

Ne tür astroloji eğitimleri vardır?

  • Klasik astroloji
  • Modern Astroloji
  • Hint Astrolojisi
  • Ezoterik Astroloji
  • Çin Astrolojisi

Astroloji eğitimlerini alarak ve astroloji tekniklerini uygulayarak siz de haritayı okuyabilir ve burçlarhakkında yorum yapabilirsiniz. Eğitimler, birinci seviye olan astrolojinin kökeni ile başlar ve ileri seviye horoskop ve harita çıkarılması, burçlar ve burçların tanımları olarak devam eder.

Astroloji eğitimleri, hazırlık eğitimi, temel astroloji eğitimi ve ileri astroloji eğitimi olarak üç seviyede gerçekleştirilir. Eğer astroloji ile ilgili bilginiz varsa hazırlık eğitimi almayabilirsiniz ancak astroloji konusunda hiçbir deneyimi olmayan, herhangi bir eğitimi, bilgisi ya da birikimi olmayan kişilerin muhakkak hazırlık eğitimi alması gerekir. Metafizik uzmanı, Astrolog Zeynel Eroğlu ile alacağınız astroloji eğitimleri sayesinde doğum haritasını çıkarmakla kalmayıp haritayı yorumlayabilecek konuma gelebilirsiniz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Yorum yap