Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Büyü konusunda insanların birçok merak ettiği konular ve bu konulara ait olan sorular bulunmaktadır. Bunlardan en sık sorulanı ve en çok merak edileni ise büyü olduğunu nasıl anlarım olarak gelmektedir. Büyü olduğunu nasıl anlarım sorusuna birçok farklı şekilde cevap verilebilmektedir. Fakat en net olanı ise normal hayatınızda anormal durumların bir anda gelişmesi olarak verilmektedir. Çünkü insanların normal giden hayatlarında beklenmedik bir şekilde değişim olması ve elbette ki bu değişimlerin beklenmedik bir an içerisinde olması büyü olduğunu nasıl anlarım sorusuna cevap olarak verilebilmektedir. Bunun yanında bir diğer net cevabı ise insanların kendini tanıyamaz hale geldiği durumlar olarak verebiliriz. Yani insanların kendisinden beklemediği hareketleri ve davranışları sergilemesi ve bunu görebilmesi olarak da adlandırılabilir.

Paylaş:
Yorum
 • Ben çok şanssız biriyimdir ve kısmetimin de kapalı olduğuna inanıyordum. Bu arada adım Kaan. Son çare olarak hocalık, medyumluk alanında uzman birini bulmayı ve yardımını almayı düşündüm. Araştırmalarım sonucunda gerçekten güvenilir ve uzman olduğuna inandığım Zeynel Eroğlu’na gittim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az üzerimdeki bu kötü etkiden kurtardı beni. Şimdi her şey yolunda.

  19/08/2017
 • şunu söyleyim bu yorumları okuyanlara her ne sıkıntınız olursa olsun medyum zeynel eroğlu hocayı arayın karşılıgını bulacaksınız

  13/08/2017
 • kıbrısta askerlik yaptıgım donemde bir gece cok korktum durdukyere cok etkisinde kaldım 6 yıl gecmesine ragmen bir sekilde medyum zeynel hocaya ulaştım anlattım durumu bana yazdıgı muska kurtardı beni

  11/07/2017
 • 3 aydır kimseyle konuşasım gelmiyordu. Nerdeyse koca yazı evde tıkılarak geçirdim. Arkadaşlarım aradığında meşgule düşürdüm, en iyi arkadaşımla bile haftalarca konuşmadım kaç arkadaşımı kaybettim böyle bilmiyorum… annem evde düğümler bulunca beni medyum zeynel eroğluna götürdü yazdığı muska sayesinde bu asosyallikten kurtuldum.

  12/03/2017
 • 4 yıllık eşim benden boşanacağını söyledi hemde bebek beklerken. Hiçbir sebep yoktu ama büyü yapılmış. Eve gelmez oldu, otellerde arkadaşlarında kaldı yüzümü bile görmek istemediğini söyledi. ALLAHtan büyü olduğunu akıl edip medyum zeynel eroğluna gittim de o büyüyü bozdu yoksa ne yapardım böyle bilmiyorum.

  12/03/2017
 • fransada eğitimime devam ediyorum ailemlerin kardeşim hakkındaki endişeleri dolayısıyla türkiyeye kısa süreli bir dönüş yaptım ve arkadaşlarımın tavsiyesiyle kardeşimi zeynel eroğlu hocamıza götürdüm sağolsun ilgilendi ve sorunlarımızı çözdü çok sağol hocam

  01/03/2017
 • Arkadaslar kocamla bosanma surecındeydım bosanmak ıstemyıordum zeynel hocaya gıdıp cok iyi bir aşk calısması yaptırdık artık ıkımızde çok daha iyiyiz

  26/02/2017
 • MEDYUM ZEYNEL HOCAYI BİLEN BİLİR TELEVİZYONDA GAZETELERE ÇOKCA ÇIKMIŞ ADI FAZLACA BİLİNEN BİR İNSANDIR

  25/02/2017
 • merhaba 33 yaşındayım ve sivasta yaşıyorum 2 ay önce eşim çocuklarla beraber babasının evine döndü en başlarda anlam veremesemde birşeyler tarafından etkilendiğini düşünerek zeynel eroğlu hocamıza başvurdum oda bana bir muska yazıp yardımcı oldu eşim kısa süre sonra evine döndü hocamızı herkese tavsiye ederim.

  28/12/2016

Yorum yap