Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Büyü kaç günde bozulur?

Büyünün tutması kadar büyünün bozulma gün sayısı da oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır ve bundan dolayı büyü kaç günde bozulur ve nasıl bozulur insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Öyle ki eğer insan üzerinde bir büyü bulunuyor ise bu büyünün mutlaka en kısa süre içerisinde bozulması gerekir. Bundan dolayı da büyü kaç günde bozulur merak edilmesi doğal olarak karşılanmalıdır. Büyünün bozulma işlemi tamamen yapılmakta olan uygulamalara göre ve büyüyü bozacak olan medyumun bu konu hakkında ki bilgi ile tecrübelerine dayalı olduğu bilinmelidir. Bazı kişiler tarafından uygulanmış olan büyülerin bozulma süreleri eğer bu konu hakkında fazla bilgisi olmayan bir medyum tarafından bozulmaya çalışılacak ise büyünün bozulma süresinin uzun sürebilmesi doğal olarak bilinmelidir. Bunun yanında işinin uzmanı olan bir medyum tarafından büyü bozdurma işleminden sonra büyünün en kısa süre içerisinde bozulması söz konusu olabilmektedir.

Paylaş:
Yorum
 • Ben fal bakmayı, bu tür işlerle uğraşmayı seven biriyim. İsmim Pınar. Özellikle kahve falıyla çok ilgilenirim. Arkadaşlarımla bir ortamda otururken mutlaka fallarına bakmamı isterlerdi ya da istediklerini zaman aralardı ve kahve içmeye çıkardık. Böyle sürekli fal bakarken kendimi artık huzursuz hissetmeye başladım. Sanki peşime düşen bir şey vardı. Ayrıca bazı talihsiz olaylarda yaşanmaya başladı ark arkaya. Önce parmağımı kestim. Sonra üzerime dolap devrildi. Geceleri de korkmaya başlamıştım. Durum böyle olunca uzman birinden yardım almayı düşündüm ve Zeynel Hoca’yı buldum. Gerçekten ilgili ve uzman biriydi. Beni, bana musallat olan şeyden ve bu talihsizliklerden kurtardı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  13/09/2017
 • İsmim Aylin. Yaklaşık bir yıl kadar musallat sorunu yaşadım. Korkuyordum ve uyumakta zorluk çekiyordum ve gece odamda onları görüyordum. Böyle bir psikolojiyi sadece yaşayanlar anlayabilir. İnternetten yorum okuyarak ve tavsiyeler üzerine birkaç hocaya gittim ancak hiçbir sonuç alamadım. Sonunda yakın bir arkadaşım Zeynel Hocayı bulmuş. Zeynel işinde uzman onunla görüş yardım edecektir dedi. Bende Zeynel hocayla görüştüm. Yaptığı işlemlerle beni bir yıldan sonra kısa süre içinde bu dertten kurtardı. Bir daha onları hiç görmedim ve huzurlu hissediyorum. Zeynel hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Kendisinden Allah razı olsun. Gerçekten arkadaşımın dediği gibi uzmanmış.

  19/08/2017
 • görücü uslü evlendim ama kaderime razı oldum eşime çocuklarıma bağlandım fakat kocamın gözü hep dışardaydı çok çektim medyum zeyneli aradım yapılan muska sayesinde kocam artık evinde ve çocuklar da ben de huzura kavuştum.

  13/08/2017
 • Ticaretle ugrasan babam br anda sıkıntya giriverdi daha evel ortagından ayrılmıştı sanırım büyü yapıldı medyum zeynel hocaya bu durumu aktardım oda onayaldı boyle bişi oldugunu büyü bozuldu

  11/07/2017
 • askerden geldiğimden beri kötü kötü rüyalar görüyor geceleri sesler duyuyordum. Sonradan öğrendimki askerliğimi yaptığım yerde çok üç harfli varmış. Nasıl korktuğumu anlatamam. Medyum zeynel eroğluna gittim bir muska yazdı o zamandan beri üç harfliler gelmiyor.

  12/03/2017
 • MEDYUM ZEYNEL HOCAMIZ ÇOK KUDRETLİ BİR İNSANDIR HERKESİN DERDİNEDE DERMAN OLCAKATIR CANINIZI SIKMAYIN SADECE SABIR EDİN!

  01/03/2017
 • Futbol oynuyorum hayırlısıyla ust takıma çıcıkcam hocamla yaptıgımız çalışmalar sayesinde sagol medyum zeynel eroğlu

  22/02/2017

Yorum yap