Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Yıldızname Ve Fal

images (6)Yıldızname bir fal çeşidiyle kıyaslanmamalı. Faldan çok daha kati ve gerçekçi bilgiler elde edilir maalesef yıldızname bakıyorum demekle yıldızname bakılamaz. her birey ben yıldızname bakıyorum diyebilir fakat iş ve emek gerektiren iştir. Ciddiye alınarak bakılmalıdır.
önemli bir iştir fal benzeri eğlence amaçlı değildir. kişi adına mühim olan yahut olabilecek şeyler hayati kıymet taşıyan olaylar yıldıznamede ortaya çıkarılır ve çözümü adına uğraşılır.
özellikle de Osmanlı döneminde fazla yaygındır. En parlak dönemini Osmanlı döneminde geçirmiştir, yani kökeni eskilere dayanır. islam felsefesinde de canlılık sergilemiştir. bu günlerde de değeri büyüktür. mühim olan gerçek yıldızname bakıcısını bulmaktır.
bu zamanlarda faldan pek ayırt edilemese de, faldan ayrılan diğer bir ayrıcalığı de araçsız bakılabilmesidir. Herhangi bir fal kartı, kahve, su vb. şeylere gereksinim duyulmaz bu nedenle uzaktan da bakılır.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.