Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Satrünle Korkulardan Yüzleşme

Satrünle Korkulardan YüzleşmeTutulma Satürn ile birleşme yaptığı göz önüne alınırsa, kendi içimizdeki çelişmelerle ve korkularla yüzleşeceğimiz bir geçiş dönemine giriyoruz ve bunların üstesinden gelmeyi öğrenmemiz gerekiyor. Endişe ve korkularımızdan kaçmamız veya onları bastırmaya çalışmamız fayda vermeyecek.

Onları su üzerine çıkartıp, bir daha bize sorun çıkartmamak üzere çözme zamanındayız. Bunun için istekli ve cesaretli olmamız gerekiyor.

Derin bağları, sezgiselliği ve dayanıklılığı temsil eden Akrep burcundaki Satürn, insanlığın kendini şifalandırıp yeniden gücünü kazanabilmesi için gerekli olan dönüşüm gücünü, gerekli olan disiplin ve dayanıklılığı sağlayacak etkiyi yaratabilecek güçtedir.

Bu dönemde Boğa ve Akrep burcunda gerçekleşen tutulmalar, yeniden değerlendirme ve temel değerlere geri dönme zamanında olduğumuzu gösteriyor. Ekonomik anlamda basitleşme ve sadeleşme isteniyor. Azla yetinmeyi öğreneceğiz.

Çok fazla şeye sahip olmaya çalışmak bizi gereğinden fazla yordu. Manevi temalara gereken önemi vermeyi, sahip olduklarımız için şükran duymayı, başkalarıyla paylaşmayı fazlasıyla ihmal ettik. Şimdiye kadar hep bireysel olarak, kendimiz için önemli olan şeyleri inşa ettik. Ama şimdi toplum yararına olan şeyleri inşa etmemiz gerekiyor. Bunu başarmak için bütünleşmeli, kaynakları paylaşmaya gönüllü olmalıyız.

Olgunluğun zirvesini ifade eden Satürn bilge bir öğretmeni temsil eder. Akrep burcunda Satürn ile birleşen bu tutulma esnasında Merkür’ün de Akrep burcunda geriler durumda olması, kendi iç bilgeliğimizden istifade edebileceğimizi, bu dönemde aldığımız bilgilerin dışarıdan çok, içimizden geleceğini ve derin deneyimlerle ortaya çıkacak olduğunu gösteriyor.

Tutulmayla birleşmekte olan Satürn, kendi gerçeğimizi istiyorsak, başkalarının gözüyle görmeye çalışmayı bırakıp, kendi derinliklerimize erişen yola girmemiz gerektiğini haber veriyor.  Daha derin düzeylerde, bizi dibe doğru çeken fırtınaların da farkına varabilir, gerekli dönüşümü yapabilirsek, krizi güce dönüştürebiliriz. Akrep burcundaki Satürn’ü doğru kullanabilir, gerçek dürtülerimizle yüzleşmeye gönüllü olursak içsel mutluluğu ve dengeyi yakalayabiliriz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.