Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Kahve Falı Gerçeği.

images (22)Kahve falı cok eski tarihlere dayanır ve son derece klasik bir kehanet yöntemidir. Başta ülkemiz gelirken bir cok Müslüman ülkelerde çok geçerli bir fal şeklidir.Kahve fincanı telvesinin oluşturduğu şekillere bakarak yorumlanır. Yorum çoğunlukla fal bakan bireyin içinden hissettikleri ile ağırlık kazanır.
Nasıl Bakılır?
Bir fazla falcıya göre kurallı olarak bakılan fal, konsantrasyon adına şarttır. Eğlencelik tarzdaki kahve falları, kolay kurallarla bakılan bir fal tarzıdır. Kahve fincanı saat istikametinin tersi yönünde, baş üzerinde üç kez çevrilir. Bu esnada bir dilek tutulur. Daha sonra tabağın üzerine doğru döndürülerek kapatılır.
üzerine metal konarak çabuk soğuması sağlanır. bunun yanısıra bu metalin, fincan arasında çıkabilecek kötülükleri uzaklaştırdığına inanılır.

Bazı falcılara göre de bu metal orada gelecek ile alakalı negatifliği önlesin diye fincan üzerine konurmuş.
Fincan 10 dakika sonra açılır. ışık, bakan bireyin arkasından ati şekilde oturulur. Fincan açılır. ilk önce fincanın orta noktasına doğru bakılır. Bu, fal bakmaya konsantre olmak amacıyla yapılmaktadır. Daha sonra fincanın ağız ile içilen noktasından itibaren saat yönüne doğru bir tur attırılır. Ondan sonra ilk başlangıç noktasından itibaren şekiller üzerine yorum yapılır.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.