Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Bilimin Açıklayamadığı Olaylar…

images (31)İnsanların bilinç,lenmesındeki en önemli faktör  hiç kuşkusuz modern ilim rol oynuyor. Hatta Bilime tapanlar dahi var. fakat bazen birçok ilim adamının çokta geniş fikirli olduğunu söyleyemeyiz. Hatta dünyaya at gözlükleriyle baktıkları bile söylenebilir. Onlar bir doktrini temel alarak yollarına devam etmekte ve aldıkları bilimsel öğretilerin sınırlarını zorlamadan olaylara açıklık getirmektedirler. Buda ara sıra dar görüşlü teorilere yol açmaktadır.

Klasik tarih ve diğer ilim öğretilerine ters azalan ve bir muamma olarak karşılarına çıkan bir fazla olayı ve buluntuyu “olmaktadır mantıklı bir açıklaması ” deyip geçiştirmekte , hatta incelememektedir. nedeniyse ulaşacağı sonuçlar hiçte klasik tarihin sıralamasına uyacak cinsten olmayacak. Klasik yolu değişim işlemi istemediklerinden dolayıda bu buluntuları görmezlikten gelmekte, tartışmalara girmemektedirler. Buradaki amacımız bilim adamlarını kötülemek falan değil.

Bilime karşı olmakta saçmalıktır. lakin düşüncemiz Klasik bilimin daha geniş fikirlilikle incelemeler yapması ve insanlığı gerçeklerle aydınlatmasıdır.

Evrim teorisinde olduğu gibi yüzyıllar öncesinin yanılgılarını yürütebilmek yerine yeni sayfalar açarak insanlığı gerçeklerle buluşturmak onların görevi olmalı. şimdi gelin bakalım, şu dünya üzerinde bulunan ve bilimin görmezlikten geldiği , tarihimizin karanlıklarından buluntulara kısaca göz atalım. Buluntular sırf bunlarla sınırlı değil tabiki. şimdilik sırf bu kadarına yer vereceğiz.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.