Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Ledün İlmi

Ledün İlmiLadunni ilmi
Ledunni ilmini iyi bilen medyum ve hocalar tarih boyunca bu ilmin ne denli hassas bir bilim olduğununfarkında olmuşlardır.Ledun yada ledunni ilmi yapılışı itibari ile duygulu birtakım uygulamaları içinde barındırır.
Ledunni ilmine göre hazırlanmakta olan birtakım vefkler yanlış hazırlandıkları zaman çok fenasonuçlar doğurmaktadır.
Bu sebepten medyumlar ledunni ilmini uygularken tam donanımlı bir bilgiyesahip olmalıdırlar.
Lednunni ilmi yada ledun ilmi tarih boyunca kötü niyetli kişiler tarafından da uygulanmıştır.
Bu nedenle ledunni ilmi hem tesirli hemde çok çabuk netice olanaklı kılan bir bilim metodudur.sözcük manası şekilde ilmi ledun saklı bilim gizli ilim adı manasına gelmektedir.
Allah`ın kalbinde hayır gördüğü insanlar nedeni ile kullanılmalıdır.Ledunni sahibi medyumlar dilediği süre herhangi bir bireyin kalbini okuyabilirler.Karşıdaki insanın nasıl bir kalbe kişiliğe sahip olduğunu çok çabuk kavrarlar.
Bu sebepten ledunni ve ya ledun ilmini iyi bilmek ve doğru amaçlara hizmet edenmedyum ve hocalardan yardım almak gerekmektedir.
Ledunni ilmi öyle her medyumun bilipuyguladığı bir yöntem değildir.Bunu uygulayabilecek medyumun kati şekilde bu bilgilere sahip olması gerekiyor.aksi halde medyum kaş yapacağım diye göz çıkarır.Lütfen sizlerde bu ilim dalında yardım almak istiyorsanız hakkında uzman bir medyumdan yardım alınız.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.