Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

1964 yılında Tokat'ta doğan Zeynel Eroğlu, uzun yıllarını metafizik araştırmalara veren ve halen bu araştırma ve çalışmalarına devam eden bir metafizik uzmanı ve astrologdur.

DEVAMINI OKU

Medyum & Metafizik Uzmanı Zeynel Eroğlu

Fallaşmayan Astroloji’ye Evet

Fallaşmayan Astroloji’ye EvetAstroloji, Burçlar ve Doğum Haritası Analizleri hayatımızın ortasında bulunmakta. Sebebiyse yaşamın elementleri Ateş Hava Toprak ve Su nasıl ki hayatın ve bizlerin oluşmasına aracılık ediyorsa, Astrolojinin de sahip olduğu ve islam’ın buna Ruh’u da ekleyerek 5. elementin vurgusunu yapmasıyla herşey aydınlanmaya başlanmıştır.
Karanlıklar aydınlığa kavuşmakta. Kabe’nin pusula yönündeki dört köşesinin, dört elementle, dört mühim melekle, şeytan’ın ferde dört taraftan yanaşmaması adına dört mühim ibadetle, dört kayda değer pusula yönü, dört mühim kıta’ya, ilk dört Kuran suresiyle insanlığa verdiği mühim mesajlar bulunur.işte bu mesajlar Allah’a kulun Fatiha ile verdiği sözle sarmalanmıştır.
Fatiha 7 ayettir ve bu yedi ayet Kuran’ın başıdır ve bu ayetler Kulun ahcda Allah’a verdiği sözler olmuştur.
Bu sözler Kabe’nin Prensipleri etrafında kenetlenmiş sözlerdir.

BU sözler her Hac ibadetinde 7 defa Kabe etrafında dönülerek yerine getirilir. Her dönüş hareketli ve eylemli bir söz veriştir. Kabe ve taşıdığı prensipler Adaletin, Ahlakın ve Tevhidin üzerine oturur.

Paylaş:
Yorum yapılmamış.

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.